Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r. |
Autor |
Wiadomość |
SOLO
Drużyna: Sami Swoi - Łódź
Tarcza: Blade IV
Lotki: Winmau Testament 26g.
Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 03 Sty 2009 Posty: 275 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 1:12 pm
|
|
|
Pytanko do Organizatorów,
czy nie będzie problemu z postawieniem słoika na zbiórkę dla rodziny Maćka Jankowskiego, którego Memoriał odbędzie się w Łodzi 1 kwietnia? |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 3:04 pm
|
|
|
Cześć Michał.
Po pierwsze - to pytanie chyba nie powinno paść na forum i to w takiej formie.
Numer telefonu do nas jest na forum w pierwszym poście. Zapraszam do rozmowy tel.
Te sprawy załatwia się inaczej.
Po drugie - nie my jesteśmy właścicielami lokalu i trochę późno o to pytasz. Musielibyśmy skontaktować się z menadżerem i właścicielką klubu by zapytać o zgodę, a czasu mało na wszystko.
Po trzecie - my wspieramy różne inicjatywy i doceniamy każdą formę pomocy, zwłaszcza w tak szlachetny sposób , ale prośba o telefon byśmy dogadali ewentualne szczegóły.
Czekamy na tel.
Pozdrawiamy Łódź! |
|
|
|
|
puszek
Drużyna: KUŹNIALegionas Wilno
Tarcza: Harrows
Lotki: Harrows Bristow
Wiek: 26 Dołączył: 12 Wrz 2014 Posty: 9 Skąd: Warszawa (Mokotów)
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 3:22 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński
70. Michał Chiliński - Warszawa
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 5:30 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński- Warszawa
70. Michał Chiliński - Warszawa
71. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 8:44 am
|
|
|
Turyści i Darterzy!
Zawodnicy i Imprezowicze!
Informujemy, że w stolicy 26 marca odbędzie się Półmaraton Warszawski.
W związku z tym mogą wystąpić delikatne problemy komunikacyjne.
A i możecie się jeszcze zapisać na bieg.
Start w niedzielę o 10.00 z Placu Teatralnego (1 km od niePowiem).
Zamiast żyć z bólem głowy po sobotnim imprezowym 1 dniu Festiwalu...możecie wybrać się na biegowe zwiedzanie miasta
Trasa maratonu obejmuje okolice Waszych hosteli i klubu.
Masa krytyczna przebiegnie Nowym Światem w godz. 10.00 - 10.30.
A jak skończycie zapraszamy na nasz (kolejny) maraton darterski do klubu niePowiem
Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania.
Polecamy
http://pzupolmaratonwarszawski.com |
|
|
|
|
Patton
Dołączył: 22 Maj 2013 Posty: 129 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 8:48 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński- Warszawa
70. Michał Chiliński - Warszawa
71. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
72. Antoni Jurasz - Białystok
73. Krzysztof Jurczuk - BIałystok
74. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
75. Tomasz Janicki - Białystok
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź |
|
|
|
|
Brzęczu
Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz Wiek: 65 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 527 Skąd: Piastów
|
Wysłany: Pią Mar 24, 2017 9:31 pm
|
|
|
Dopiszcie mnie. |
|
|
|
|
Brzęczu
Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz Wiek: 65 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 527 Skąd: Piastów
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 7:02 am
|
|
|
LEPIEJ BYĆ WCZEŚNIEJ - MARSZ DLA EUROPY ZABLOKUJE DOJAZD!
Zaczyna się o 12 |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:30 pm
|
|
|
Puchar Polski rozlosowano jakiś czas temu:
Kobiety (21 pań)
Grupa 1
Kasia Drążek
Natalia Kossakowska
Magdalena Musiał
Kinga Małek
Kalina Pietrzak
Mariola Hawryluk
Grupa 2
Patrycja Glowacka
Wioletta Zientara
Dominika Juszko
Nina Lech
Małgorzata Pacierpnik
Grupa 3
Olka Boniecka
Asia Kubowicz
Kasia Nowaczek
Edyta Rogalska
Anna Bieda
Grupa 4
Małgorzata Markowska
Agnieszka Lidzbarska
Małgorzata Borgosz
Daria Golly
Joanna Pieczulis |
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Sob Mar 25, 2017 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:46 pm
|
|
|
Mężczyźni (128 osób)
Grupa 1
Adrian Lewandowski
Maciej Matoga
Rafał Ośko
Dawid Herberg
Grupa 2
Adam Zapaśnik
Szaniawski Marcin
Robert Nowak
Piotr Karolak
Grupa 3
Wojciech Pasinski
Piotr Majek
Paweł Kubaliński
Adam Kłopotowski
Grupa 4
Piotr Winiarski
Adam Bekus
Mariusz Brzozowski
Krzysztof Kwiatkowski
Grupa 5
Piotr Sawicki
Tomasz Janicki
Arkadiusz Leński
Adrian Michna
Grupa 6
Krzysztof Chmielewski
Tomasz Kozłowski
Piotr Świącki
Gustaw Pluta
Grupa 7
Robert Rodkiewicz
Piotr Pech
Krzysztof Jurczuk
Wojciech Kozłowski
Grupa 8
Zbigniew Piwoński
Krzysztof Iwanicki
Wojtek Gleń
Krzysztof Iwaniuk
Grupa 9
Maciej Lidzbarski
Tomasz Suszek
Przemysław Frątczak
Jakub Majek
Grupa 10
Artur Markowski
Piotr Cyrusek
Michał Grabarczuk
Kacper Moczarski
Grupa 11
Grzegorz Czerwiński
Piotr Markiewicz
Mariusz Golly
Wojtek Bułakowski
Grupa 12
Marek Wawrzyniak
Krzysztof Waberski
Krzysztof Kuprewicz
Mateusz Fabisiak
Grupa 13
Cezary Wiśniewski
Mateusz Bąkała
Marcin Wroński
Konrad Kondracki
Grupa 14
Jacek Soszyński
Grzegorz Ostrowski
Paweł Styczyński
Artek Rogalski
Grupa 15
Witold Scholz
Dariusz Furman
Jarek Kowalczyk
Mateusz Sawicki
Grupa 16
Adam Ślaski
Konrad Małek
Andrzej Sokołowski
Tomek Szarański |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:56 pm
|
|
|
Grupa 17
Andrzej Dębkowski
Tomasz Bugaj
Paweł Marciniak
Łukasz Drygiel
Grupa 18
Marek Kubowicz
Damian Starzyński
Marcin Muszyński
Maciej Zaborski
Grupa 19
Sebastian Błażejewski
Artur Kowalczuk
Jakub Sak
Robert Goławski
Grupa 20
Mar Mar
Mariusz Rosłaniec
Maciej Orłowski
Artur Sobociński
Grupa 21
Darek Pawłowski
Michał Chiliński
Marcin Łask
Paweł Zgutka
Grupa 22
Mateusz Rybka
Piotr Warwas
Piotr Kowalewski
Mirek Kowalski
Grupa 23
Paweł Kowalski
Tomasz Milewczyk
Mariusz Matwiejuk
Slawek Wiśniewski
Grupa 24
Przemek Pośpiech
Wiktor Nurzyński
Tomasz Brzęczkowski
Adam Bieda
Grupa 25
Jacek Krupka
Jacek Pośpiech
Norbert Krzywosz
Darek Cieplucha
Grupa 26
Łukasz Wacławski
Antoni Jurasz
Kamil Dabrowski
Maciej Luty
Grupa 27
Piotr Białecki
Zbigniew Żelichowski
Jakub Kowalczyk
Adam Kubiak
Grupa 28
Krzysztof Chechliński
Jacek Domka
Piotr Ostrowski
Michal Bełza
Grupa 29
Seba Białecki
Zenon Szymański
Karol Sitnik
Paweł Pruchniak
Grupa 30
Marek Pietralczyk
Adam Jurzyk
Michał Borowiecki
Marek Hawrot
Grupa 31
Marcin Jezionek
Arek Hawryluk
Dominik Wasiak
Konrad Babula
Grupa 32
Michal Sujkowski
Krzysztof Makowski
Bartek Michalowski
Tomek Janus |
|
|
|
|
patryk
Drużyna: Partner Poznań
Tarcza: nie ma
Lotki: barówki
Wiek: 34 Dołączył: 04 Kwi 2011 Posty: 393 Skąd: Swarzędz
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 7:21 pm
|
|
|
Jakieś wyniki Panowie? |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:34 pm
|
|
|
Wyniki grup turnieju mężczyzn:
1
Adian Lewandowski 1
Maciej Matoga 3
Rafał Ośko 2
Dawid Herberg 4
2
Adam Zapaśnik 1
Szaniawski Marcin 4
Robert Nowak 2
Piotr Karolak 3
3
Wojciech Pasinski 1
Piotr Majek 4
Paweł Kubaliński 3
Adam Kłopotowski 2
4
Piotr Winiarski 3
Adam Bekus 1
Mariusz Brzozowski 4
Krzysztof Kwiatkowski 2
5
Piotr Sawicki 2
Tomasz Janicki 4
Arkadiusz Leński 3
Adrian Michna 1
6
Krzysztof Chmielewski 1
Tomek Kozłowski 2
Piotr Świacki 4
Gustaw Pluta 3
7
Robert Rodkiewicz 4
Piotr Pech 3
Krzysztof Jurczuk 1
Wojtek Kozłowski 2
8
Zbigniew Piwoński 1
Krzysztof Iwanicki 4
Wojtek Gleń 2
Krzysztof Iwaniuk 3
9
Maciej Lidzbarski 2
Suszek Tomasz 4
Przemek Frontczak 1
Jakub Majek 3
10
Artur Markowski 1
Piotr Ciurysek 3
Michał Grabarczuk 4
Kacper Moczarski 2
11
Grzegorz 2
Piotr Markiewicz 4
Mariusz Golly 1
Wojtek Bułakowski 3
12
Marek Wawrzyniak 4
Krzysztof Waberski 1
Krzysztof Kuprewicz 3
Mateusz Fabisiak 2
13
Cezary Wiśniewski 2
Mateusz Bakała 4
Marcin Wroński 3
Konrad Kondracki 1
14
Jacek Soszyński 3
Grzegorz Ostrowski 4
Paweł Styczyński 1
Artek Rogalski 2
15
Witold Scholz 3
Dariusz Furman 1
Jarek Kowalczyk 4
Mateusz Sawicki 2
16
Adam Sląski 1
Konrad Małek 2
Andrzej Sokołowski 4
Tomek Szarański 3
17
Andrzej Dębkowski 1
Tomasz Bugaj 2
Paweł Marciniak 3
Łukasz Drygiel 4
18
Marek Kubowicz 2
Damian Starzyński 3
Marcin Muszyński 4
Maciej Zaborski 1
19
Błażejewski Sebastian 1
Artur Kowalczuk 3
Jakub Sak 4
Robert Goławski 2
20
Marcin Marczewski 1
Mariusz Rosłaniec 3
Maciej Orłowski 4
Artur Sobociński 2
21
Dariusz Pawłowski 2
Michał Chiliński 4
Marcin Łask 3
Paweł Zgutka 1
22
Mateusz Rybka 2
Piotr Warwas 1
Piotr Kowalewski 4
Mirek Kowalski 3
23
Paweł Kowalski 3
Tomasz Milewczyk 2
Mariusz Matwiejuk 4
Sławek Wiśniewski 1
24
Przemek Pośpiech 2
Wiktor Nurzyński 3
Tomasz Brzeczkowski 4
Adam Bieda 1
25
Jacek Krupka 1
Jacek Pośpiech 4
Norbert Krzywosz 3
Darek Cieplucha 2
26
Łukasz Wacławski 2
Antoni Jurasz 1
Kamil Dąbrowski 4
Maciej Luty 3
27
Piotr Białecki 1
Zbigniew Żelichowski 3
Jakub Kowalczyk 4
Adam Kubiak 2
28
Krzysztof Chechlinski 2
Jacek Domka 3
Piotr Ostrowski 1
Michał Bełza 4
29
Sebastian Białecki 1
Zenon Szymański 4
Karol Sitnik 2
Paweł Pruchniak 3
30
Marek Pietralczyk 1
Adam Jurzyk 2
Michał Borwiecki 4
Marek Hawrot 3
31
Marcin Jezionek 3
Arkadiusz Hawryluk 4
Dominik Wasiak 1
Konrad Babula 2
32
Michał Sujkowski 1
Krzysztof Makowski 4
Bartek Michałowski 2
Tomek Janus 3 |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:38 pm
|
|
|
Wyniki grup turnieju kobiet:
1
Kasia Drążek 1
Natalia Kossakowska 6
Magdalena Musiał 2
Kinga Małek 5
Kalina Pietrzak 3
Mariola Hawryluk 4
2
Patrycja Głowacka 4
Wioletta Zientara 5
Dominika Juszko 3
Nina Lech 1
Małgorzata Pacierpnik 2
3
Ola Boniecka 3
Joanna Kubowicz 2
Katarzyna Nowaczek 1
Edyta Rogalska 5
Anna Bieda 4
4
Małgorzata Markowska 1
Agnieszka Lidzbarska 5
Małgorzata Borgosz 3
Daria Golly 2
Joanna Pieczulis 4 |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:52 pm
|
|
|
Klasyfikacja końcowa turnieju kobiet:
8 Pań nagrodzonych Pucharami od SMJ, medalami, bonami do sklepu SMJ na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami na kwotę 750 zł)
1. Małgorzata Markowska
2. Nina Lech
3-4. Katarzyna Drążek
3-4. Katarzyna Nowaczek
5-8. Daria Golly
5-8. Joanna Kubowicz
5-8. Magdalena Musiał
5-8. Małgorzata Pacierpnik
9-12. Kalina Pietrzak
9-12. Dominika Juszko
9-12. Ola Boniecka
9-12. Małgorzata Borgosz
13-16. Mariola Hawryluk
13-16. Patrycja Głowacka
13-16. Anna Bieda
13-16. Joanna Pieczulis
17-20. Kinga Małek
17-20. Wioletta Zientara
17-20. Edyta Rogalska
17-20. Agnieszka Lidzbarska
21. Natalia Kossakowska |
|
|
|
|
|