Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r. |
Autor |
Wiadomość |
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 12:11 am
|
|
|
Klasyfikacja końcowa turnieju mężczyzn:
8 Panów nagrodzonych Pucharami od SMJ, medalami, bonami do sklepu SMJ w sumie na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 1600 zł)
1. Krzysztof Chmielewski
2. Wojciech Kozłowski
3-4. Tomasz Kozłowski
3-4. Wojciech Gleń
5-8. Marek Pietralczyk
5-8. Mateusz Sawicki
5-8. Konrad Kondracki
5-8. Maciej Zaborski
9-16 Konrad Babula
9-16 Adam Bieda
9-16 Grzegorz Czerwiński
9-16 Sebastian Białecki
9-16 Sebastian Błażejewski
9-16 Mariusz Golly
9-16 Artur Markowski
9-16 Dominik Wasiak
17-32 Michał Sujkowski
17-32 Adam Sląski
17-32 Przemek Frontczak
17-32 Łukasz Wacławski
17-32 Adrian Michna
17-32 Mateusz Rybka
17-32 Artek Rogalski
17-32 Adam Jurzyk
17-32 Wojciech Pasinski
17-32 Paweł Styczyński
17-32 Mateusz Fabisiak
17-32 Piotr Białecki
17-32 Darek Cieplucha
17-32 Maciej Lidzbarski
17-32 Tomasz Bugaj
17-32 Bartek Michałowski
33-64 Adian Lewandowski
33-64 Robert Nowak
33-64 Andrzej Dębkowski
33-64 Marek Kubowicz
33-64 Tomasz Milewczyk
33-64 Kacper Moczarski
33-64 Jacek Krupka
33-64 Zbigniew Piwoński
33-64 Adam Kubiak
33-64 Piotr Ostrowski
33-64 Paweł Zgudka
33-64 Krzysztof Waberski
33-64 Robert Goławski
33-64 Marcin Marczewski
33-64 Adam Kłopotowski
33-64 Adam Bekus
33-64 Karol Sitnik
33-64 Krzysztof Kwiatkowski
33-64 Cezary Wiśniewski
33-64 Artur Sobociński
33-64 Dariusz Pawłowski
33-64 Piotr Warwas
33-64 Piotr Sawicki
33-64 Krzysztof Chechliński
33-64 Krzysztof Jurczuk
33-64 Antoni Jurasz
33-64 Sławek Wiśniewski
33-64 Przemek Pośpiech
33-64 Dariusz Furman
33-64 Konrad Małek
33-64 Rafał Ośko
33-64 Adam Zapaśnik
65-96 Maciej Matoga
65-96 Piotr Karolak
65-96 Paweł Kubaliński
65-96 Piotr Winiarski
65-96 Leński Arkadiusz
65-96 Gustaw Pluta
65-96 Piotr Pech
65-96 Krzysztof Iwaniuk
65-96 Jakub Majek
65-96 Piotr Ciurysek
65-96 Wojtek Bułakowski
65-96 Krzysztof Kuprewicz
65-96 Marcin Wroński
65-96 Jacek Soszyński
65-96 Witold Scholz
65-96 Tomek Szarański
65-96 Paweł Marciniak
65-96 Damian Starzyński
65-96 Artur Kowalczuk
65-96 Mariusz Rosłaniec
65-96 Marcin Łask
65-96 Mirek Kowalski
65-96 Paweł Kowalski
65-96 Wiktor Nurzyński
65-96 Norbert Krzywosz
65-96 Maciej Luty
65-96 Zbigniew Żelichowski
65-96 Jacek Domka
65-96 Paweł Pruchniak
65-96 Marek Hawrot
65-96 Marcin Jezionek
65-96 Tomek Janus
97-128 Dawid Herberg
97-128 Szaniawski Marcin
97-128 Piotr Majek
97-128 Mariusz Brzozowski
97-128 Tomasz Janicki
97-128 Piotr Świacki
97-128 Robert Rodkiewicz
97-128 Krzysztof Iwanicki
97-128 Suszek Tomasz
97-128 Michał Grabarczuk
97-128 Piotr Markiewicz
97-128 Marek Wawrzyniak
97-128 Mateusz Bakała
97-128 Grzegorz Ostrowski
97-128 Jarek Kowalczyk
97-128 Andrzej Sokołowski
97-128 Łukasz Drygiel
97-128 Marcin Muszyński
97-128 Jakub Sak
97-128 Maciej Orłowski
97-128 Michał Chiliński
97-128 Piotr Kowalewski
97-128 Mariusz Matwiejuk
97-128 Tomasz Brzęczkowski
97-128 Jacek Pośpiech
97-128 Kamil Dąbrowski
97-128 Jakub Kowalczyk
97-128 Michał Bełza
97-128 Zenon Szymański
97-128 Michał Borwiecki
97-128 Arkadiusz Hawryluk
97-128 Krzysztof Makowski |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 12:20 am
|
|
|
Klasyfikacja końcowa turnieju młodzieży:
8 Młodzieńców nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim, bonami do sklepu SMJ w sumie na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 300 zł)
1. Sebastian Białecki
2. Mateusz Rybka
3. Jakub Sak
3. Dawid Herberg
5. Przemek Pośpiech
5. Piotr Świacki
5. Kacper Moczarski
5. Wiktor Nurzyński |
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Pon Mar 27, 2017 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Hiro
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Mark McGeeney 22g
Pomógł: 11 razy Wiek: 30 Dołączył: 19 Sty 2013 Posty: 574 Skąd: Polska
|
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 10:07 pm
|
|
|
Grano coś dzisiaj, czy dyskoteka jeszcze się nie skończyła? |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 10:30 pm
|
|
|
Nie dzisiaj tylko przez kamerki |
|
|
|
|
snake
Drużyna: Żadna
Tarcza: winmau
Lotki: Chizzy
Wiek: 63 Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 227 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 9:40 am
|
|
|
Ale wyniki można by podać |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 11:03 am
|
|
|
Festiwal Darta w stolicy!
Dzień drugi - niedziela 26 marca
Wyniki
kobiety:
8 najlepszych kobiet nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim w sumie na kwotę 1100 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 700 zł)
1 Karolina Podgórska
2 Małgorzata Pacierpnik
3-4 Małgorzata Markowska
3-4 Katarzyna Drążek
5-8 Joanna Kubowicz
5-8 Nina Lech
5-8 Iwona Dehamchi
5-8 Ola Boniecka
9-12 Agnieszka Klich
9-12 Maja Groszek
9-12 Patrycja Głowacka
9-12 Anna Zwolińska
13-16 Małgorzata Borgosz
13-16 Joanna Pieczulis
13-16 Justyna Warda
13-16 Dominika Juszko
17-20 Katarzyna Nowaczek
17-20 Agnieszka Lidzbarska
17-20 Daria Kłopotowska
17-20 Kinga Małek
21-24 Wioletta Zientara
mężczyźni:
8 najlepszych mężczyzn nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim w sumie na kwotę 1200 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 1400 zł)
1 Krzysztof Ratajski
2 Wojciech Pasinski
3-4 Piotr Warwas
3-4 Krzysztof Chmielewski
5-8 Dariusz Furman
5-8 Artur Siekierski
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Adam Zapaśnik
9-16 Sebastian Błażejewski
9-16 Artur Rogalski
9-16 Dawid Herberg
9-16 Piotr Białecki
9-16 Paweł Styczyński
9-16 Grzanka Sylwester
9-16 Marcin Marczewski
9-16 Dariusz Cieplucha
17-32 Bartek Michałowski
17-32 Mateusz Fabisiak
17-32 Dariusz Pawłowski
17-32 Maciej Luty
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Marcin Jezionek
17-32 Cezary Wiśniewski
17-32 Sławek Wiśniewski
17-32 Arkadiusz Leński
17-32 Adrian Michna
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Adam Kubiak
17-32 Sebastian Białecki
17-32 Zbigniew Piwoński
17-32 Jacek Krupka
17-32 Adam Ślaski
33-48 Adian Lewandowski
33-48 Konrad Klich
33-48 Konrad Babula
33-48 Piotr Winiarski
33-48 Piotr Sawicki
33-48 Maciej Zaborski
33-48 Zenon Szymański
33-48 Kamil Dąbrowski
33-48 Jarosław Kowalczyk
33-48 Karol Sitnik
33-48 Michał Sujkowski
33-48 Robert Nowak
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Konrad Kondracki
33-48 Tomasz Szarański
33-48 Jakub Kowalczyk
49-64 Paweł Kamiński
49-64 Maciej Orłowski
49-64 Krzysztof Chechlinski
49-64 Mateusz Bąkała
49-64 Mateusz Sawicki
49-64 Adam Bekus
49-64 Robert Rodkiewicz
49-64 Marcin Nowak
49-64 Maciej Lidzbarski
49-64 Artur Markowski
49-64 Konrad Małek
49-64 Andrzej Jakubowski
49-64 Michał Bełza
49-64 Grzegorz Kopeć
49-64 Witold Scholz
49-64 Piotr Karolak
65-80 Przemysław Pośpiech
65-80 Mariusz Brzozowski
65-80 Marek Wierzbowski
65-80 Wojciech Bułakowski
65-80 Paweł Marciniak
65-80 Wiktor Nurzyuński
65-80 Mariusz Rosłaniec
65-80 Jakub Sak
65-80 Jacek Kocus
65-80 Marek Kołodziejczyk
65-80 Adam Kłopotowski
65-80 Marek Wawrzyniak
65-80 Gustaw Pluta
65-80 Jacek Soszyński
65-80 Kacper Moczarski
65-80 Jacek Pośpiech
81-96 Piotr Ostrowski
81-96 Andrzej Sokołowski
81-96 Marcin Lewandowicz
81-96 Artur Sobociński
81-96 Mateusz Rybka
81-96 Adam Jurzyk
81-96 Grzegorz Ostrowski
81-96 Bartłomiej Karolak
81-96 Piotr Świacki
81-96 Maciej Matoga
81-96 Marek Hawrot
młodzież:
8 młodzieżowców nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim na kwotę 650 zł, oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 150 zł)
1 Sebastian Białecki
2 Dawid Herberg
3-4 Kacper Moczarski
3-4 Przemek Pośpiech
5-8 Jakub Kowalczyk
5-8 Mateusz Rybka
5-8 Jakub Sak
5-8 Wiktor Nurzyński
9-10 Piotr Świacki
9-10 Bartłomiej Karolak |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 11:22 am
|
|
|
Festiwal darta w stolicy...kolejne zaległe info.
Najlepszą drużyną sobotniego festiwalu darta została drużyna z Łodzi w składzie:
Piotr Białecki
Wojtek Kozłowski
Darek Cieplucha
Sebastian Białecki
Marcin Jezionek
Gratulujemy!!!
Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem Festiwalu Darta został Krzysztof Chmielewski i tym samym to on zdobył Nagrodę Główną Festiwalu. Puchar i nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
1 miejsce w sobotę i 3 w niedzielę dla Krzysztofa.
Brawo Joker!!! |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Mar 30, 2017 10:30 am
|
|
|
Przydało by się aby Chmiel do Krakowa na eliminacje PDC pojechał. Przy jego awansie była by piękna para na Word Cup'a |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 2:26 pm
|
|
|
Nikt nie broni moze jechać |
|
|
|
|
|