DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r.
Autor Wiadomość
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 12:11 am   

Klasyfikacja końcowa turnieju mężczyzn:

8 Panów nagrodzonych Pucharami od SMJ, medalami, bonami do sklepu SMJ w sumie na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 1600 zł) :o

1. Krzysztof Chmielewski

2. Wojciech Kozłowski
3-4. Tomasz Kozłowski
3-4. Wojciech Gleń


5-8. Marek Pietralczyk
5-8. Mateusz Sawicki
5-8. Konrad Kondracki
5-8. Maciej Zaborski

9-16 Konrad Babula
9-16 Adam Bieda
9-16 Grzegorz Czerwiński
9-16 Sebastian Białecki
9-16 Sebastian Błażejewski
9-16 Mariusz Golly
9-16 Artur Markowski
9-16 Dominik Wasiak

17-32 Michał Sujkowski
17-32 Adam Sląski
17-32 Przemek Frontczak
17-32 Łukasz Wacławski
17-32 Adrian Michna
17-32 Mateusz Rybka
17-32 Artek Rogalski
17-32 Adam Jurzyk
17-32 Wojciech Pasinski
17-32 Paweł Styczyński
17-32 Mateusz Fabisiak
17-32 Piotr Białecki
17-32 Darek Cieplucha
17-32 Maciej Lidzbarski
17-32 Tomasz Bugaj
17-32 Bartek Michałowski

33-64 Adian Lewandowski
33-64 Robert Nowak
33-64 Andrzej Dębkowski
33-64 Marek Kubowicz
33-64 Tomasz Milewczyk
33-64 Kacper Moczarski
33-64 Jacek Krupka
33-64 Zbigniew Piwoński
33-64 Adam Kubiak
33-64 Piotr Ostrowski
33-64 Paweł Zgudka
33-64 Krzysztof Waberski
33-64 Robert Goławski
33-64 Marcin Marczewski
33-64 Adam Kłopotowski
33-64 Adam Bekus
33-64 Karol Sitnik
33-64 Krzysztof Kwiatkowski
33-64 Cezary Wiśniewski
33-64 Artur Sobociński
33-64 Dariusz Pawłowski
33-64 Piotr Warwas
33-64 Piotr Sawicki
33-64 Krzysztof Chechliński
33-64 Krzysztof Jurczuk
33-64 Antoni Jurasz
33-64 Sławek Wiśniewski
33-64 Przemek Pośpiech
33-64 Dariusz Furman
33-64 Konrad Małek
33-64 Rafał Ośko
33-64 Adam Zapaśnik

65-96 Maciej Matoga
65-96 Piotr Karolak
65-96 Paweł Kubaliński
65-96 Piotr Winiarski
65-96 Leński Arkadiusz
65-96 Gustaw Pluta
65-96 Piotr Pech
65-96 Krzysztof Iwaniuk
65-96 Jakub Majek
65-96 Piotr Ciurysek
65-96 Wojtek Bułakowski
65-96 Krzysztof Kuprewicz
65-96 Marcin Wroński
65-96 Jacek Soszyński
65-96 Witold Scholz
65-96 Tomek Szarański
65-96 Paweł Marciniak
65-96 Damian Starzyński
65-96 Artur Kowalczuk
65-96 Mariusz Rosłaniec
65-96 Marcin Łask
65-96 Mirek Kowalski
65-96 Paweł Kowalski
65-96 Wiktor Nurzyński
65-96 Norbert Krzywosz
65-96 Maciej Luty
65-96 Zbigniew Żelichowski
65-96 Jacek Domka
65-96 Paweł Pruchniak
65-96 Marek Hawrot
65-96 Marcin Jezionek
65-96 Tomek Janus

97-128 Dawid Herberg
97-128 Szaniawski Marcin
97-128 Piotr Majek
97-128 Mariusz Brzozowski
97-128 Tomasz Janicki
97-128 Piotr Świacki
97-128 Robert Rodkiewicz
97-128 Krzysztof Iwanicki
97-128 Suszek Tomasz
97-128 Michał Grabarczuk
97-128 Piotr Markiewicz
97-128 Marek Wawrzyniak
97-128 Mateusz Bakała
97-128 Grzegorz Ostrowski
97-128 Jarek Kowalczyk
97-128 Andrzej Sokołowski
97-128 Łukasz Drygiel
97-128 Marcin Muszyński
97-128 Jakub Sak
97-128 Maciej Orłowski
97-128 Michał Chiliński
97-128 Piotr Kowalewski
97-128 Mariusz Matwiejuk
97-128 Tomasz Brzęczkowski
97-128 Jacek Pośpiech
97-128 Kamil Dąbrowski
97-128 Jakub Kowalczyk
97-128 Michał Bełza
97-128 Zenon Szymański
97-128 Michał Borwiecki
97-128 Arkadiusz Hawryluk
97-128 Krzysztof Makowski
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 12:20 am   

Klasyfikacja końcowa turnieju młodzieży:

8 Młodzieńców nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim, bonami do sklepu SMJ w sumie na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 300 zł) :o

1. Sebastian Białecki

2. Mateusz Rybka
3. Jakub Sak
3. Dawid Herberg


5. Przemek Pośpiech
5. Piotr Świacki
5. Kacper Moczarski
5. Wiktor Nurzyński
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Pon Mar 27, 2017 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hiro 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro 2
Lotki: Gary Anderson Phase 3 23g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 24
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 510
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 10:07 pm   

Grano coś dzisiaj, czy dyskoteka jeszcze się nie skończyła? :lol:
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 10:30 pm   

Nie dzisiaj tylko przez kamerki :x
 
 
snake 


Drużyna: Żadna
Tarcza: winmau
Lotki: Chizzy
Wiek: 56
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 221
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 9:40 am   

Ale wyniki można by podać :)
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 11:03 am   

Festiwal Darta w stolicy!

Dzień drugi - niedziela 26 marca


Wyniki

kobiety:
8 najlepszych kobiet nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim w sumie na kwotę 1100 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 700 zł)

1 Karolina Podgórska

2 Małgorzata Pacierpnik
3-4 Małgorzata Markowska
3-4 Katarzyna Drążek


5-8 Joanna Kubowicz
5-8 Nina Lech
5-8 Iwona Dehamchi
5-8 Ola Boniecka

9-12 Agnieszka Klich
9-12 Maja Groszek
9-12 Patrycja Głowacka
9-12 Anna Zwolińska
13-16 Małgorzata Borgosz
13-16 Joanna Pieczulis
13-16 Justyna Warda
13-16 Dominika Juszko
17-20 Katarzyna Nowaczek
17-20 Agnieszka Lidzbarska
17-20 Daria Kłopotowska
17-20 Kinga Małek
21-24 Wioletta Zientara


mężczyźni:
8 najlepszych mężczyzn nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim w sumie na kwotę 1200 zł oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 1400 zł)

1 Krzysztof Ratajski

2 Wojciech Pasinski
3-4 Piotr Warwas
3-4 Krzysztof Chmielewski


5-8 Dariusz Furman
5-8 Artur Siekierski
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Adam Zapaśnik

9-16 Sebastian Błażejewski
9-16 Artur Rogalski
9-16 Dawid Herberg
9-16 Piotr Białecki
9-16 Paweł Styczyński
9-16 Grzanka Sylwester
9-16 Marcin Marczewski
9-16 Dariusz Cieplucha
17-32 Bartek Michałowski
17-32 Mateusz Fabisiak
17-32 Dariusz Pawłowski
17-32 Maciej Luty
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Marcin Jezionek
17-32 Cezary Wiśniewski
17-32 Sławek Wiśniewski
17-32 Arkadiusz Leński
17-32 Adrian Michna
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Adam Kubiak
17-32 Sebastian Białecki
17-32 Zbigniew Piwoński
17-32 Jacek Krupka
17-32 Adam Ślaski
33-48 Adian Lewandowski
33-48 Konrad Klich
33-48 Konrad Babula
33-48 Piotr Winiarski
33-48 Piotr Sawicki
33-48 Maciej Zaborski
33-48 Zenon Szymański
33-48 Kamil Dąbrowski
33-48 Jarosław Kowalczyk
33-48 Karol Sitnik
33-48 Michał Sujkowski
33-48 Robert Nowak
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Konrad Kondracki
33-48 Tomasz Szarański
33-48 Jakub Kowalczyk
49-64 Paweł Kamiński
49-64 Maciej Orłowski
49-64 Krzysztof Chechlinski
49-64 Mateusz Bąkała
49-64 Mateusz Sawicki
49-64 Adam Bekus
49-64 Robert Rodkiewicz
49-64 Marcin Nowak
49-64 Maciej Lidzbarski
49-64 Artur Markowski
49-64 Konrad Małek
49-64 Andrzej Jakubowski
49-64 Michał Bełza
49-64 Grzegorz Kopeć
49-64 Witold Scholz
49-64 Piotr Karolak
65-80 Przemysław Pośpiech
65-80 Mariusz Brzozowski
65-80 Marek Wierzbowski
65-80 Wojciech Bułakowski
65-80 Paweł Marciniak
65-80 Wiktor Nurzyuński
65-80 Mariusz Rosłaniec
65-80 Jakub Sak
65-80 Jacek Kocus
65-80 Marek Kołodziejczyk
65-80 Adam Kłopotowski
65-80 Marek Wawrzyniak
65-80 Gustaw Pluta
65-80 Jacek Soszyński
65-80 Kacper Moczarski
65-80 Jacek Pośpiech
81-96 Piotr Ostrowski
81-96 Andrzej Sokołowski
81-96 Marcin Lewandowicz
81-96 Artur Sobociński
81-96 Mateusz Rybka
81-96 Adam Jurzyk
81-96 Grzegorz Ostrowski
81-96 Bartłomiej Karolak
81-96 Piotr Świacki
81-96 Maciej Matoga
81-96 Marek Hawrot

młodzież:

8 młodzieżowców nagrodzonych pucharami, medalami,sprzętem darterskim na kwotę 650 zł, oraz finansowymi niespodziankami w sumie na kwotę 150 zł)

1 Sebastian Białecki
2 Dawid Herberg
3-4 Kacper Moczarski
3-4 Przemek Pośpiech


5-8 Jakub Kowalczyk
5-8 Mateusz Rybka
5-8 Jakub Sak
5-8 Wiktor Nurzyński

9-10 Piotr Świacki
9-10 Bartłomiej Karolak
 
 
mrossi 



Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 2724
Skąd: Suwałki
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 8:14 am   

Zapraszam do przejrzenia mini albumu :)
https://www.facebook.com/...=1&l=a349e14dd8
 
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 11:22 am   

Festiwal darta w stolicy...kolejne zaległe info.

Najlepszą drużyną sobotniego festiwalu darta została drużyna z Łodzi w składzie:

Piotr Białecki
Wojtek Kozłowski
Darek Cieplucha
Sebastian Białecki
Marcin Jezionek

Gratulujemy!!! :brawo:

Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem Festiwalu Darta został Krzysztof Chmielewski i tym samym to on zdobył Nagrodę Główną Festiwalu. Puchar i nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
1 miejsce w sobotę i 3 w niedzielę dla Krzysztofa.

Brawo Joker!!! :brawo:
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 30, 2017 8:22 am   

Wspomnień czar :-)

Tak to wyglądało...okiem kamery...i kamerzysty :-)

https://m.youtube.com/watch?list=PLkc21_8v6xtDdAjGeIDYwpgTKxUgJxlZ5&params=OAFIAVgB&v=sHH9-esEcC0&mode=NORMAL#

Wręczanie nagród - 1 dzień Fesiwalu Darta.
https://m.youtube.com/watch?list=PLkc21_8v6xtDdAjGeIDYwpgTKxUgJxlZ5&index=2&v=1kmazkHrGQ4

Wręczanie nagród - 2 dzień Festiwalu Darta.
https://m.youtube.com/watch?list=PLkc21_8v6xtDdAjGeIDYwpgTKxUgJxlZ5&params=OAFIAVgD&v=ZPODmU0G_WY&mode=NORMAL#

Więcej informacji na www.facebook.pl/warsawdartsgroup
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 516
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 30, 2017 10:30 am   

Przydało by się aby Chmiel do Krakowa na eliminacje PDC pojechał. Przy jego awansie była by piękna para na Word Cup'a :)
 
 
 
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 2:26 pm   

Nikt nie broni moze jechać :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group