01.04.2017 PUCHAR POLSKI ŚRODA WIELKOPOLSKA |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 3:02 pm 01.04.2017 PUCHAR POLSKI ŚRODA WIELKOPOLSKA
|
|
|
Grupa 1
Borzecki Krzysztof
Skrzypski Mariusz
Majewski Wiesław
Tomczak Piotr
Hoffmann Leszek
GRUPA 2
Kanik Tytus
Kwieciak Robert
Tylkowski Tomasz
Gontarewicz Krzysztof
Słowikowski Bartosz
GRUPA 3
Jakubowski Andrzej
Więtkowski Paweł
Marciniak Marcin
Polowczyk Krzysztof
Standera Marek
GRUPA 4
Pałaszewski Damian
Jankiewicz Tomasz
Boroniec Kamil
Żabka Patryk
Chojnacki Krzysztof
GRUPA 5
Siodła Tomasz
Dukowski Piotr
Dzierżak Michał
Skupień Bartosz
Wiosna Paweł
GRUPA 6
Hołderny Jordan
Ziółkowski Woijciech
Jaskowiak Robert
Karolak Tadeusz
Rudzki Kamil
GRUPA 7
Jarzyński Roman
Stanisławski Kamil
Paruszewski Jacek
Starzyński Damian
Tymoszczuk Henryk
GRUPA 8
Olszewski Sławomir
Łuczak Łukasz
Misiak Przemysław
Frąckowiak Dawid |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 3:07 pm
|
|
|
GRUPA 1
Dechamchi Iwona
Samulska Karolina
Graczkowska Magda
Ryczkowska Anna
Modrzejewska Ewelina
GRUPA 2
Markowska Małgorzata
Szczepańska Agata
Słowikowska Renata
Kowalczyk Anna
Tymoszczuk Katarzyna |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:52 pm
|
|
|
GRUPA 8
1. Misiak Przemysław
2. Łuczak Łukasz
3. Frąckowiak Dawid
4. Olszewski Sławomir |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:43 pm
|
|
|
GRUPA 5
1. Siodła Tomasz
2. Wiosna Paweł
3. Dukowski Piotr
4. Dzierżak Michał
5. Skupień Bartosz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:53 pm
|
|
|
GRUPA 2
1. Kanik Tytus
2. Gontarewicz Krzysztof
3. Tylkowski Tomasz
4. Słowikowski Bartosz
5. Kwieciak Robert |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:54 pm
|
|
|
GRUPA 6
1. Hołderny Jordan
2. Karolak Tadeusz
3. Jaśkowiak Robert
4. Rudzki Kamil
5. Ziółkowski Woijciech |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:58 pm
|
|
|
GRUPA 7
1. Jarzyński Roman
2. Starzyński Damian
3. Stanisławski Kamil
4. Tymoszczuk Henryk
5. Paruszewski Jacek |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 6:06 pm
|
|
|
GRUPA 4
1. Pałaszewski Damian
2. Żabka Patryk
3. Chojnacki Krzysztof
4. Boroniec Kamil
5. Jankiewicz Tomasz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 6:11 pm
|
|
|
Grupa 1
1. Borzecki Krzysztof
2. Skrzypski Mariusz
3. Hoffmann Leszek
4. Majewski Wiesław
5. Tomczak Piotr |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 6:13 pm
|
|
|
GRUPA 3
1. Standera Marek
2. Marciniak Marcin
3. Jakubowski Andrzej
4. Polowczyk Krzysztof
5. Więtkowski Paweł |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 6:40 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 7"
4 Borzecki Krzysztof
1 Starzyński Damian
4 Gontarewicz Krzysztof
1 Misiak Przemysław
4 Siodła Tomasz
0 Marciniak Marcin
1 Karolak Tadeusz
4 Pałaszewski Damian
Standera Marek
Wiosna Paweł
4 Żabka Patryk
2 Hołderny Jordan
4 Jarzyński Roman
1 Skrzypski Mariusz
2 Łuczak Łukasz
4 Kanik Tytus |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 7:22 pm
|
|
|
"1/4 FINAL
Best of 7"
0 Borzecki Krzysztof
4 Gontarewicz Krzysztof
4 Siodła Tomasz
3 Pałaszewski Damian
1 Standera Marek
4 Żabka Patryk
1 Jarzyński Roman
4 Kanik Tytus |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Kwi 01, 2017 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 8:00 pm
|
|
|
"1/2 FINAL
Best of 9"
2 Gontarewicz Krzysztof
5 Siodła Tomasz
2 Żabka Patryk
5 Kanik Tytus |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 8:35 pm
|
|
|
GRUPA 1
1. Modrzejewska Ewelina
2. Dechamchi Iwona
3. Samulska Karolina
4. Graczkowska Magda
5. Ryczkowska Anna |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 8:59 pm
|
|
|
GRUPA 2
1. Słowikowska Renata
2. Markowska Małgorzata
3. Kowalczyk Anna
4. Tymoszczuk Katarzyna
5. Szczepańska Agata |
|
|
|
|
|