PP Mistrzostwa Małopolski - Winmau Dart Cup vol.7 oraz vol.8 |
Autor |
Wiadomość |
MOD
Dołączył: 18 Sty 2017 Posty: 93 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:00 pm PP Mistrzostwa Małopolski - Winmau Dart Cup vol.7 oraz vol.8
|
|
|
Zapraszamy na dwa ostatnie turnieje cyklu WDC turnieje będą zaliczane do rankingu Pucharu Polski POD!!
Gramy w Pub Podkowa - Plac Wolnica 10 Kraków
Sobota - Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar Polski POD
Zapisy do 12:30
Start turnieju godzina 13:00
Wpisowe 25 zł
po sobotnim turnieju impreza taneczna w lokalu!!
Niedziela - Winmau dart cup vol.8 Puchar Polski POD
Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł
Mężczyźni :
1. 240 zł plus puchar
2. 120 zł
3. 60 zł (dwóch zawodników)
5. 30 zł (czterech zawodników)
Kobiety minimum 6 zawodniczek :
1. 140 zł plus puchar
2. 80 zł
3. 60 zł (dwie zawodniczki)
Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1736853209958606/
Z uwagi na okres wakacyjny - Dress Code mile widziany ale nie obowiazkowy
Noclegi w pobliżu :
http://www.thesecretgarden.pl/
http://www.tarahostel.com/
http://www.greenhostel.pl/ |
|
|
|
|
MOD
Dołączył: 18 Sty 2017 Posty: 93 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:55 pm Lista osób biorących udział w MM
|
|
|
Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Mistrzostwach Małopolski
Lista obecności
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
.....
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
...... |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 3:46 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
...... |
|
|
|
|
Egon
Tarcza: Blade IV DC
Dołączył: 18 Sty 2016 Posty: 10 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 3:06 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
...... |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Maj 02, 2017 12:43 pm
|
|
|
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. |
|
|
|
|
MieszkoC
Drużyna: Panda Team
Tarcza: Winmau Blade4 Dual Core
Lotki: POWER 9FIVE 24G PHIL TAYLOR
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 03 Gru 2013 Posty: 127 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: Pon Maj 08, 2017 7:38 am
|
|
|
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. |
|
|
|
|
bowy
Tarcza: Blady 4 Dual Core
Lotki: dużo by pisać...
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 27 Gru 2009 Posty: 180 Skąd: Galicja
|
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 10:01 am
|
|
|
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 9:26 am
|
|
|
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
9. Iwona Pająk
10. Katarzyna Grzybek
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 10:38 am
|
|
|
KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
9. Iwona Pająk
10. Katarzyna Grzybek
MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24. Rafał Mrózek
25. Mariusz Krzyżanowski
26. Patryk Toboła |
|
|
|
|
MOD
Dołączył: 18 Sty 2017 Posty: 93 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 12:39 pm Wyniki zawodów z 10 oraz 11 czerwca 2017 -Kraków Pub Podkowa
|
|
|
Pełne wyniki Mistrzostw Małopolski:
Kraków 10 czerwca 2017r.
[b]Kobiety :
1 Karolina Lorek
2 Iwona Kopczyńska
3-4 Agnieszka Żurek
3-4 Dominika Wolska[/b]
5-6 Katarzyna Nowaczek
5-6 Joanna Wideł
7-8 Monika Jaśkiewicz
7-8 Lidia Konwent
9-10 Ewelina Zielńska Kołacz
Mężczyźni :
1 Krzysztof Kciuk
2 Marcin Małek
3-4 Grzegorz Sierpotowski
3-4 Adrian Michna
5-8 Krzyszfot Galus
5-8 Piotr Turek
5-8 Szymon Ciuk
5-8 Mariusz Małek
9-16 Patryk Urban
9-16 Dariusz Wójcik
9-16 Stanisław Bezak
9-16 Marek Jasiński
9-16 Krzysztof Furman
9-16 Paweł Styczyński
9-16 Dariusz Furman
9-16 Wojciech Sarka
17-24 Tomasz Dul
17-24 Jakub Pietrzyk
17-24 Michał Gackowski
17-24 Witold Lewandowski
17-24 Sławomir Parkitny
17-24 Krzysztof Kondrak
17-24 Grzegorz Nagacz
17-24 Tomasz Orliński
25-32 Bartosz Nowaczek
25-32 Michał Bełza
25-32 Rafał Zahora
25-32 Hieronim Furgał
25-32 Dominik Bystrzycki
25-32 Marcin Lewandowicz
25-32 Łukasz Kamiński
25-32 Gracjan Kastinger
33-40 Mirosław Gaczorek
33-40 Tadeusz Kacerz
33-40 Mieszko Ciuła
33-40 Przemysław Łoin
33-40 Jacek Jaśkiewicz
33-40 Maciej Hawrot
33-40 Przemysław Foltyn
33-40 Arkadiusz Leński
41-48 Jarosław Czernik
41-48 Rafał Mrozek
41-48 Grustaw Pluta
41-48 Jacek Styczyński
41-48 Paweł Schab |
|
|
|
|
MOD
Dołączył: 18 Sty 2017 Posty: 93 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 12:40 pm Wyniki Winmau Dart Cup vol.8 11 czerwca 2017
|
|
|
Pełne wyniki Winmau Dart Cup vol.8
Kobiety :
1 Agata Fidelus
2 Iwona Kopczyńska
3-4 Dominika Wolska
3-4 Katarzyna Nowaczek
5-6 Joanna Wideł
5-6 Agnieszka Żurek
7-8 Lidia Konwent
7-8 Karolina Lorek
Mężczyźni:
1 Krzysztof Kciuk
2 Witold Lewandowski
3-4 Andrzej Luty
3-4 Dominik Bystrzycki
5-8 Mariusz Małek
5-8 Paweł Styczyński
5-8 Krzysztof Furman
5-8 Przemysław Łoin
9-16 Krzysztof Kondrak
9-16 Adrian Michna
9-16 Marek Hawrot
9-16 Gustaw Pluta
9-16 Hieronim Furgał
9-16 Dariusz Wójcik
9-16 Dariusz Furman
9-16 Michał Gackowski
17-24 Szymon Ciuk
17-24 Wojciech Sarka
17-24 Mieszko Ciuła
17-24 Rafał Kmiecik
17-24 Mirosław Gaczorek
17-24 Rafał Mrozek
17-24 Tomasz Orliński
17-24 Jacek Styczyński
25-32 Tomasz Dul
25-32 Bartosz Nowaczek
25-32 Paweł Schab
25-32 Maciej Hawrot
25-32 Arkadiusz Leński
25-32 Marcin Lewandowicz
25-32 Grzegorz Nagacz
25-32 Łukasz Kamiński
33-40 Marek Jasiński |
|
|
|
|
|