DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER - KOMENTARZE
Autor Wiadomość
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 7:43 am   

Mecz Aztex-Dartsway zostanie rozegrany awansem 27.05 godz.17
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 2:29 pm   

Mecze barażowe można typować, choć nie wiem jeszcze w jakim systemie zagrany zostanie mecz Aztex - Legion.
Zainteresowani miejscami top3 typerzy mogą również przesłać swoje typy do mnie na priv.
Ostateczne wyniki XVI, XVII i XVIII kolejki Typera wrzucę dziś późnym wieczorem.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:30 pm   

A zatem:
Ostateczne wyniki XVI kolejki i generalka po niej wrzucone, po rozegraniu brakujących spotkań.
Ostateczne wyniki XVII kolejki i generalka po niej wrzucone, po zmianach w XVI kolejce i po rozegraniu brakujących spotkań.
Ostateczne wyniki ostatniej - XVIII kolejki i generalka po niej wrzucone.

Pozostały nam baraże.
Można je typować w odpowiednim wątku.
Typujący: Picia, Berni, maksio, eSeNTe, Qbek mogą (jeśli taka ich wola) przesłać mi swoje typy barażowe prywatną wiadomością.
Prawdopodobnie obydwa mecze barażowe odbędą się na zasadzie jednego meczu.
Przypomnę zatem, że możliwy jest również wynik 8:7.

Aha, nagrody:
W tym roku podobnie jak w poprzednim będzie następująco:
1 - Statuetka + akcesoria darterskie + odnotowanie 1. miejsca w Hall of Fame Typera ŁLD
2 - Akcesoria darterskie + odnotowanie 2. miejsca w Hall of Fame Typera ŁLD
3 - Akcesoria darterskie + odnotowanie 3. miejsca w Hall of Fame Typera ŁLD
Wśród pozostałych typujących (poza trójką zwycięzców), którzy obstawili minimum 70% wszystkich wystawionych i ważnych typów, wylosowanych zostanie 5 szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody w postaci akcesoriów darterskich.

Udanych typów :)
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:31 am   

Aztex-Legion sobota 10.06 godz.18
 
 
janiorro 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 264
Skąd: Łódź - Karolew
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 6:55 pm   

Autsajderzy - Karolew, sobota (10.06) start o 18.00
 
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 7:27 am   

AZTEX-LEGION 8:6
 
 
Picia 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 155
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 11:08 am   

Autsajderzy 13 -1 Karolew
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 2:02 pm   

Wyniki Typera dotyczące meczów barażowych wrzucone.
Dla porządku jeszcze: trzy osoby skorzystały z możliwości zatypowania do mnie na priv, i tak:
Berni zatypował: Aztex - Legion - 8:6, Autsajderzy - Karolew - 8:6
eSeNTe zatypował: Aztex - Legion - 6:8, Autsajderzy - Karolew - 8:6
Picia zatypował: Aztex - Legion - 8:6, Autsajderzy - Karolew - 6:8
Typowanie na priv wprowadziłem w tym roku bo jest to sprawiedliwe, oczywiście wyjątkiem jest sytuacja kiedy aspirującym do top3 byłbym również ja :)
Ale na to mam również pomysł.

OSTATECZNA Tabela Wyników Typera ŁLD w sezonie 2016/2017 wrzucona, top3:
1 - Picia - 174 pkt
2 - Berni - 169 pkt
3 - maksio - 161 pkt

Klasyfikacja Hall of Fame Typera ŁLD uaktualniona.

Dziękuję wszystkim za zabawę :)
Jeszcze raz mogę tylko dodać: szkoda, że nie typuje nas więcej. Może w przyszłej edycji?

Do zobaczenia na zakończeniu sezonu w Rokicie. Do losowania nagród dodatkowych zakwalifikowało się czternastu typujących - szczegóły w wynikach. Oczywiście w myśl wcześniej przyjętej zasady, że kwalifikuje minimum 70% wytypowanych meczów (mecze unieważnione się tu nie liczą).
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 12:33 pm   

Witajcie w nowym sezonie.

Już teraz serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XV edycji Typera ŁLD, który będę miał przyjemność poprowadzić dla Was w sezonie 2017/2018.
Minimum 146 meczów do obstawienia, do zdobycia: maksymalnie 450 punktów i tytuł Mistrza Typera, miejsce w Hall of Fame tej zabawy, atrakcyjne nagrody na koniec sezonu.
Już kiedyś o tym pisałem, ale powtórzę: wyzwaniem byłoby dla mnie poprowadzenie typera gdzie typuje np. 100 osób, a nie kilkanaście, większa byłaby wtedy również satysfakcja dla zwycięzcy :)

Pierwszą kolejkę wystawię najszybciej jak się da, jak tylko Lestat wrzuci terminarz.

Jeśli macie jakieś pytania do mnie odnośnie Typera lub uwagi, to piszcie je teraz, to dobry moment.

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy już niebawem.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 2:31 pm   

Taka prośba/uwaga do kapitanów/zastępców: jeśli macie jakieś info odnośnie wcześniejszego (niż wg terminarza) rozegrania meczu, np. w sobotę, proszę skrobnijcie jakieś info na forum (w wątku TYPER - KOMENTARZE) lub wyślijcie mi smsa. Wtedy mamy większą szansę na nietypowanie tego meczu po fakcie.
W 1 kolejce już są dwa takie mecze, więc przy okazji prośba/uwaga do typujących: zwracajcie uwagę, czy mecz się nie odbył i nie typowania takiego meczu jeśli już się odbył.
Jeśli będę miał info, to będę w pierwszym poście dotyczącym danej kolejki umieszczał stosowną informację z adnotacją kolorem czerwonym o terminie rozegrania.
 
 
Metmisiek 



Drużyna: DartallicA
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Nemesis 18 g
Wiek: 39
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 349
Skąd: Łódź - Koziny
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 9:09 am   

Ok. Legion - Dartallica rozegrany wczoraj. 3:11.
 
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 11:20 am   

Sytuacja, która wydarzyła się wczoraj i dziś w Typerze wymaga bezwzględnie mojego komentarza. Zostałem postawiony w trudnej sytuacji, którą jutro opiszę wraz z uzasadnieniem dlaczego zadecydowałem tak, a nie inaczej. W tej chwili nie mam na to czasu, ponieważ muszę wychodzić na mecz mojej drużyny, zatem do jutra.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2017 1:27 pm   

Parę rzeczy porządkowych:
- niepełne wyniki I kolejki Typera wrzucone,
- nierozegrany mecz I kolejki, tj. Boltim-Orły Ozorków można nadal typować/poprawiać - to informacja dla tych, którzy chcieliby jeszcze do Typera dołączyć lub dla tych, którzy chcieliby swój typ poprawić,
- II kolejka wystawiona została rano do typowania.

A teraz wyjaśnienie do sytuacji, które miały miejsce w trakcie typowania I kolejki, są one niezłym pretekstem do palnięcia Wam mówki :) Lestat na pewno się uśmiechnie pod wąsem :) No dobra, jeszcze parę uwag z przypomnieniem pewnych zasad do tego.
Kolejkę nr I tego sezonu nazwałbym kolejką Przymknięcia Oka, Łaski, Litości, nazwijcie to jak chcecie :) Chodzi tu o jakąś wyrozumiałość z mojej strony, np.: a że ktoś zapomniał, a że ktoś się pomylił, a że to pierwsza kolejka, itp.
W związku z tym zrobiłem w zasadzie 2 rzeczy:
1 - pik48 - zwróciłem mu uwagę na to, że jest błąd (typ dwuznaczny 6:9) - dlaczego o tym piszę? - dlatego, żeby zaznaczyć, że w kolejnych kolejkach nie będę tego robił, nawet jeśli zobaczę taką pomyłkę - niech to będzie taka mobilizacja dla Was, żeby dokładnie sprawdzać swoje typy - gramy w naszej lidze 14 meczów w meczu (czasem wyjątkiem jest baraż) i po zsumowaniu (typu dla gospodarzy i typu dla gości) ta liczba ma się zgadzać, inaczej typ unieważnię, nie wnikam tu w zapis interpunkcyjny jaki stosuje dany typujący, style są różne, ja też mam swój styl, w każdym razie liczą się dla mnie liczby oraz zachowanie kolejności typów, choć to drugie jest raczej moją prośbą niż wymogiem.
2 - eSeNTe - nie mając dostępu do internetu zatypował sms-em do mnie część meczów w sobotę, część w niedzielę - wyniki wprowadziłem w niedzielę rano - i teraz tak: typy dla niedzielnych spotkań mogę zaliczyć, ale dla sobotnich zostały wysłane mi po rozpoczęciu meczów (po godzinie 19:00), więc nie mogę ich uznać. Kwestie związane ze spóźnieniem w typowaniu - tak jak w punkcie nr 1 niech to będzie jakaś mobilizacja dla Was - ja staram się ze swej strony wystawić kolejkę lub mecz/e grany/e awansem najwcześniej, jak to tylko możliwe, więc nie powinno być pretekstów do typowania czegokolwiek na ostatnią chwilę, jest na to dużo czasu. Jest tak: zabawa zabawą, ale na straży regulaminu, który sam napisałem stoję ja i tylko ja, więc nie mogę łamać swoich własnych zapisów bo byłoby to nie w porządku wobec innych typujących. Np. uznając sobotnie typy eSeNTe byłbym nieobiektywny, niesprawiedliwy w stosunku do pozostałych typujących, w tym np. w stosunku do manio, któremu uniważnienie typów jest oczywistą oczywistością.
Manio - stary wyjadaczu weź się w garść :) Przykład manio jest dobry, żeby ponowić moją prośbę do Was: abyście czytali mój górny post danej kolejki oraz wątek TYPER - KOMENTARZE przed zatypowaniem. Przykładowo: już w piątek dałem adnotację o sobotnich meczach. Dodatkowo w niedzielę rano Metmisiek napisał wynik meczu Legion - Dartallica w komentarzach. Piszę też o tym dlatego, żeby zasygnalizować, że wolałbym nie przyjmować od Was wyników sms-em, mimo że nie jest to niezgodne z regulaminem. Dlaczego? Dlatego, że moim zdaniem typy każdego typującego powinny być jawne dla wszystkich pozostałych przed rozpoczęciem meczów, których dotyczą. Wyjątkiem są baraże lub wyniki ostatniej kolejki jeśli ważą się losy zwycięstwa w naszej zabawie. Jeśli nie byłyby jawne mogą rodzić się kontrowersje. Mnie może nie być aktualnie przy komputerze, żeby wprowadzić na forum coś co dostanę sms-em. Dlatego - i to jest prośba do Was na przyszłość: typujcie na forum.

A na zakończenie: cieszę się, że doszło paru nowych typujących oraz, że pierwszą kolejkę zatypowało 26 osób - to najlepszy wynik pierwszej kolejki w tych edycjach typera, które prowadzę :)
Aha i wybaczcie, że po I niepełnej kolejce prowadzę w Typerze. Może to od razu budzić podejrzenie lub fantazję niektórych, że prowadzący całą zabawę coś knuje, ale zapewniam Was, że tak nie jest :)
 
 
manio 


Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 425
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2017 6:26 pm   

edgaritto napisał/a:
Parę rzeczy porządkowych:
- niepełne wyniki I kolejki Typera wrzucone,
- nierozegrany mecz I kolejki, tj. Boltim-Orły Ozorków można nadal typować/poprawiać - to informacja dla tych, którzy chcieliby jeszcze do Typera dołączyć lub dla tych, którzy chcieliby swój typ poprawić,
- II kolejka wystawiona została rano do typowania.

A teraz wyjaśnienie do sytuacji, które miały miejsce w trakcie typowania I kolejki, są one niezłym pretekstem do palnięcia Wam mówki :) Lestat na pewno się uśmiechnie pod wąsem :) No dobra, jeszcze parę uwag z przypomnieniem pewnych zasad do tego.
Kolejkę nr I tego sezonu nazwałbym kolejką Przymknięcia Oka, Łaski, Litości, nazwijcie to jak chcecie :) Chodzi tu o jakąś wyrozumiałość z mojej strony, np.: a że ktoś zapomniał, a że ktoś się pomylił, a że to pierwsza kolejka, itp.
W związku z tym zrobiłem w zasadzie 2 rzeczy:
1 - pik48 - zwróciłem mu uwagę na to, że jest błąd (typ dwuznaczny 6:9) - dlaczego o tym piszę? - dlatego, żeby zaznaczyć, że w kolejnych kolejkach nie będę tego robił, nawet jeśli zobaczę taką pomyłkę - niech to będzie taka mobilizacja dla Was, żeby dokładnie sprawdzać swoje typy - gramy w naszej lidze 14 meczów w meczu (czasem wyjątkiem jest baraż) i po zsumowaniu (typu dla gospodarzy i typu dla gości) ta liczba ma się zgadzać, inaczej typ unieważnię, nie wnikam tu w zapis interpunkcyjny jaki stosuje dany typujący, style są różne, ja też mam swój styl, w każdym razie liczą się dla mnie liczby oraz zachowanie kolejności typów, choć to drugie jest raczej moją prośbą niż wymogiem.
2 - eSeNTe - nie mając dostępu do internetu zatypował sms-em do mnie część meczów w sobotę, część w niedzielę - wyniki wprowadziłem w niedzielę rano - i teraz tak: typy dla niedzielnych spotkań mogę zaliczyć, ale dla sobotnich zostały wysłane mi po rozpoczęciu meczów (po godzinie 19:00), więc nie mogę ich uznać. Kwestie związane ze spóźnieniem w typowaniu - tak jak w punkcie nr 1 niech to będzie jakaś mobilizacja dla Was - ja staram się ze swej strony wystawić kolejkę lub mecz/e grany/e awansem najwcześniej, jak to tylko możliwe, więc nie powinno być pretekstów do typowania czegokolwiek na ostatnią chwilę, jest na to dużo czasu. Jest tak: zabawa zabawą, ale na straży regulaminu, który sam napisałem stoję ja i tylko ja, więc nie mogę łamać swoich własnych zapisów bo byłoby to nie w porządku wobec innych typujących. Np. uznając sobotnie typy eSeNTe byłbym nieobiektywny, niesprawiedliwy w stosunku do pozostałych typujących, w tym np. w stosunku do manio, któremu uniważnienie typów jest oczywistą oczywistością.
Manio - stary wyjadaczu weź się w garść :) Przykład manio jest dobry, żeby ponowić moją prośbę do Was: abyście czytali mój górny post danej kolejki oraz wątek TYPER - KOMENTARZE przed zatypowaniem. Przykładowo: już w piątek dałem adnotację o sobotnich meczach. Dodatkowo w niedzielę rano Metmisiek napisał wynik meczu Legion - Dartallica w komentarzach. Piszę też o tym dlatego, żeby zasygnalizować, że wolałbym nie przyjmować od Was wyników sms-em, mimo że nie jest to niezgodne z regulaminem. Dlaczego? Dlatego, że moim zdaniem typy każdego typującego powinny być jawne dla wszystkich pozostałych przed rozpoczęciem meczów, których dotyczą. Wyjątkiem są baraże lub wyniki ostatniej kolejki jeśli ważą się losy zwycięstwa w naszej zabawie. Jeśli nie byłyby jawne mogą rodzić się kontrowersje. Mnie może nie być aktualnie przy komputerze, żeby wprowadzić na forum coś co dostanę sms-em. Dlatego - i to jest prośba do Was na przyszłość: typujcie na forum.

A na zakończenie: cieszę się, że doszło paru nowych typujących oraz, że pierwszą kolejkę zatypowało 26 osób - to najlepszy wynik pierwszej kolejki w tych edycjach typera, które prowadzę :)
Aha i wybaczcie, że po I niepełnej kolejce prowadzę w Typerze. Może to od razu budzić podejrzenie lub fantazję niektórych, że prowadzący całą zabawę coś knuje, ale zapewniam Was, że tak nie jest :)


ojtam,ojtam... :P Po prostu zapomniałem zatypować a wyników nie znałem.
 
 
manio 


Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 425
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 2:47 pm   

edgaritto - nie pomyliło Ci się coś w liczeniu punkcików w typerze ? Mnie wychodzi,że mam 9
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group