Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017 |
Autor |
Wiadomość |
Ciekawiak
Dołączył: 02 Cze 2017 Posty: 1 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 9:38 pm
|
|
|
Podajcie link na chalonge.
Pośledzimy wyniki:)
nie możemy brać bezpośredniego udziału, bo za niski poziom reprezentujemy:( |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 10:13 pm
|
|
|
Zakończyliśmy fazę grupową i rozpoczęliśmy pierwsze mecze po grupach
Wołynka / Drążek 3 - 2 Milewczyk / Siwiec
Rodkiewicz / Zapaśnik 2 - 3 Piotrowicz / Piotrowicz |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 11:53 pm
|
|
|
Kolejna faza:
Milewczyk/Siwiec vs Rodkiewicz/Zapaśnik 3:0
Wołynka/Drążek - Piotrowicz/Piotrowicz 4:0
Milewczyk/Siwiec - Piotrowicz/Piotrowicz 4:3
Finał:
Wołynka/Drążek vs Milewczyk/Siwiec 4:3 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 4:32 pm
|
|
|
Rozpoczęliśmy III Otwarte Mistrzostwa Gdyni w steel-dart.
Do turnieju kobiet zgłosiło się 10 zawodniczek.
Do turnieju mężczyzn 18 zawodników.
Grupy KOBIET:
A:
1) Małgorzata Markowska
2) Aleksandra Staniak
3) Monika Urban
4) Agnieszka Dobies
5) Paulina Siemaszko
B:
1) Katarzyna Drążek
2) Kaja Kowalska
3) Karina Misztal
4) Iwona Dehamchi
5) Patrycja Głowacka
Do dalszej fazy turnieju awansują 4 najlepsze zawodniczki. Następnie rozegrają Drabinke DKO na 8 osób.
Grupy MĘŻCZYZN:
A:
1) Paweł Wołynka
2) Tomasz Milewczyk
3) Paweł Siwiec
4) Damian Dudarz
5) Adam Zieleń
B:
1) Krzysztof Borzęcki
2) Paweł Siemaszko
3) Krzysztof Piotrowicz
4) Marek Wawrzyniak
5) Tomasz Wierzba
C:
1) Adrian Lewandowski
2) Artur Markowski
3) Adam Dąbrowski
4) Tomasz Piotrowicz
D:
1) Zbigniew Piwoński
2) Robert Rodkiewicz
3) Łukasz Kopania
4) Zbigniew Ruciński
Z uwagi na wyjątkowo niską frekwencję do dalszej fazy turnieju awansuje 3 zawodników i rozegrają drabinkę DKO (z zastrzeżeniem że osoba która wyszła z grupy z 3 miejsca zajmuje miejsce na "lewej" stronie drabinki - tj. 1 porażka eliminuje już tego gracza z turnieju).
W imieniu swoim jak i współorganizatorów dziękuje Wszystkim za przyjazd. Życzymy dobrej gry i miłej zabawy.
GAME ON!
autor: James |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 5:42 pm
|
|
|
Wyniki grupy C:
A. Lewandowski - T. Piotrowicz 2:3
A. Dąbrowski - A. Markowski 3:2
A. Dąbrowski - A. Lewandowski 3:2
A. Markowski - T. Piotrowicz 3:0
T. Piotrowicz - A. Dąbrowski 3:2
A. Markowski - A. Lewandowski 3:2
KLASYFIKACJA:
1. A. Markowski
2. A. Dąbrowski
3. T. Piotrowicz
4. A. Lewandowski |
|
|
|
|
gb
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2010 Posty: 1091 Skąd: Słupsk
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:02 pm
|
|
|
Faktycznie frekwencja pozwalająca |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:15 pm
|
|
|
Wyniku Grupy D:
Z. Piwoński - Z. Ruciński 3:0
R. Rodkiewicz - Ł. Kopania 0:3
Ł. Kopania - Z. Piwoński 3:1
Z. Ruciński - R. Rodkiewicz 3:2
Ł. Kopania - Z. Ruciński 3:2
R. Rodkiewicz - Z. Piwoński 3:2
Klasyfikacja generalna:
1. Ł. Kopania
2. Z. Piwoński
3. Z. Ruciński
4. R. Rodkiewicz |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:51 pm
|
|
|
Wyniki Grupy A:
P. Wołynka - A. Zieleń 3:0
T. Milewczyk - D. Dudarz 3:0
P. Siwiec - A. Zieleń 3:0
P. Wołynka - D. Dudarz 3:0
T. Milewczyk - A. Zieleń 3:0
P. Wołynka - P. Siwiec 3:0
D. Dudarz - A. Zieleń 3:0
T. Milewczyk - P. Siwiec 1:3
P. Siwiec - D. Dudarz 3:1
P. Wołynka - T. Milewczyk 3:0
KLASYFIKACJA:
1. P. Wołynka
2. P. Siwiec
3. T. Milewczyk
4. D. Dudarz
5. A. Zieleń |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:59 pm
|
|
|
Wyniki Grupy B:
K. Borzęcki - T. Wierzba 3:2
P. Siemaszko - M. Wawrzyniak 1:3
K. Piotrowicz - T. Wierzba 2:3
K. Borzęcki - M. Wawrzyniak 3:1
P. Siemaszko - T. Wierzba 2:3
K. Piotrowicz - K. Borzęcki 0:3
M. Wawrzyniak - T. Wierzba 2:3
P. Siemaszko - K. Piotrowicz 1:3
M. Wawrzyniak - K. Piotrowicz 1:3
K. Borzęcki - P. Siemaszko 3:1
Klasyfikacja:
1. K. Borzęcki
2. T. Wierzba
3. K. Piotrowicz
4. M. Wawrzyniak
5. P. Siemaszko |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 7:02 pm
|
|
|
Mecze kolejnej fazy:
P. Wołynka - A. Dąbrowski 3:2
T. Wierzba - Ł. Kopania 1:3
A. Markowski - P. Siwiec 3:2
Z. Piwoński - K. Borzęcki 0:3 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 7:36 pm
|
|
|
Lewa strona:
K. Piotrowicz - A. Dąbrowski 3:2
T. Piotrowicz - T. Wierzba 3:0
Z. Ruciński - P. Siwiec 3:2
T. Milewczyk - Z. Piwoński 3:0
Prawa strona:
P. Wołynka - Ł. Kopania 3:1
A. Markowski - K. Borzęcki 1:3 |
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:30 pm
|
|
|
Lewa strona
A. Markowski - K. Piotrowicz/T. Piotrowicz => BO5
Ł. Kopania - Z. Ruciński/Z. Piwoński => BO5
Prawa strona
P. Wołynka - K. Borzęcki => BO7 |
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:33 pm
|
|
|
Turniej Pań - cały BO5, finał BO7
Markowska - Drążek
Urban - Kowalska
Siemaszko - Głowacka
Staniak - Misztal |
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:34 pm
|
|
|
Mimo wysokiej frekwencji dajemy radę |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:38 pm
|
|
|
Markowska - Drążek 3-0 |
|
|
|
|
|