Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017 |
Autor |
Wiadomość |
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 7:41 pm
|
|
|
WAŻNA informacja z ostatniej chwili - Paweł Wołynka jeszcze spokojny |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:48 pm
|
|
|
Jak tam dalsze wyniki? Bo umieram z ciekawości 😁 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:24 pm
|
|
|
Dalsza część wyników turnieju mężczyzn:
PRAWA STRONA
P. Wołynka - K. Borzęcki 4:1
LEWA STRONA
K. Piotrowicz - T. Piotrowicz 1:3
Z. Ruciński - Z. Piwoński 3:1
A. Markowski - T. Piotrowicz 2:3
Ł. Kopania - Z. Ruciński 3:2
Ł. Kopania - T. Piotrowicz 4:3
K. Borzęcki - Ł. Kopania 4:2 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:25 pm
|
|
|
Finał turnieju mężczyzn:
Paweł Wołynka - Krzysztof Borzęcki - BO 9 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:31 pm
|
|
|
Wyniki turnieju kobiet:
PRAWA STRONA:
M. Markowska - K. Drążęk 3:0
M. Urban - K. Kowalska 2:3
P. Siemaszko - P. Głowacka 2:3
A. Staniak - K. Misztal 0:3
M. Markowska - K. Kowalska 2:3
P. Głowacka - K. Misztal
LEWA STRONA:
K. Drążek - M. Urban 3:0 (WO)
P. Siemaszko - A. Staniak 3:0
M. Markowska - P. Siemaszko 3:1 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 11:59 pm
|
|
|
K. Drążek - M. Markowska 1:4
M. Markowska - K. Kowalska 4:1 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 12:00 am
|
|
|
Finał kobiet
K. Misztal - M. Markowska 0:5
Finał mężczyzn
P. Wołynka - K. Borzęcki 6:0 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 11:03 am
|
|
|
Wyniki III Otwartych Mistrzostw Gdyni w steel-dart - PUCHAR POLSKI POD:
kat. Kobiet:
1. Małgorzata Markowska
2. Karina Misztal
3-4. Kaja Kowalska
3-4. Katarzyna Drążek
5-8. Patrycja Głowacka
5-8. Paulina Siemaszko
5-8. Monika Urban
5-8. Aleksandra Staniak
9-16. Agnieszka Dobies
9-16. Iwona Dehamchi
kat. Mężczyzn:
1. Paweł Wołynka
2. Krzysztof Borzęcki
3-4. Łukasz Kopania
3-4. Tomasz Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
5-8. Artur Markowski
5-8. Krzysztof Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
9-16. Tomasz Wierzba
9-16. Adam Dąbrowski
9-16. Paweł Siwiec
9-16. Tomasz Milewczyk
9-16. Damian Dudarz
9-16. Marek Wawrzyniak
9-16. Adrian Lewandowski
9-16. Robert Rodkiewicz
17-32. Adam Zieleń
17-32. Paweł Siemaszko |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 5:18 pm
|
|
|
W dniu dzisiejszym do III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - PUCHAR POLSKI POD zgłosiło się (ponownie) 18 zawodników oraz 10 zawodniczek:
Wyniki Grup kat. Kobiet
Grupa A:
K. Drążek - K. Misztal 0:3
P. Głowacka - J. Stokowska 3:2
A. Dobies - K. Misztal 1:3
K. Drążek - J. Stokowska 3:0
P. Głowacka - K. Misztal 0:3
K. Drążek - A. Dobies 3:1
K. Misztal - J. Stokowska 3:0
P. Głowacka - A. Dobies 3:0
J. Stokowska - A. Dobies 3:2
K. Drążek - P. Głowacka 1:3
klasyfikacja:
1. K. Misztal
2. P. Głowacka
3. K. Drążek
4. J. Stokowska
5. A. Dobies
Grupa B:
I. Dehamchi - D. Warmińska 1:3
K. Kowalska - P. Siemaszko 0:3
H. Jaworska - D. Warmińska 2:3
I. Dehamchi - P. Siemaszko 0:3
K. Kowalska - D. Warmińska 0:3
I. Dehamchi - H. Jaworska 3:0
D. Warmińska - P. Siemaszko 1:3
K. Kowalska - H. Jaworska 3:0
H. Jaworska - P. Siemaszko 1:3
I. Dehamchi - K. Kowalska 1:3
klasyfikacja:
1. P. Siemaszko
2. D. Warmińska
3. K. Kowalska
4. I. Dehamchi
5. H. Jaworska |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 5:27 pm
|
|
|
Następnie Panie po grupach zagrały:
K. Misztal - I. Dehamchi 2:3
K. Drążek - D. Warmińska 3:0
P. Głowacka - K. Kowalska 2:3
J. Stokowska - P. Siemaszko 0:3
I. Dehamchi - K. Drążek 0:3
K. Kowalska - P. Siemaszko 0:3
P. Siemaszko - K. Drążek 4:1
LEWA STRONA:
K. Misztal - D. Warmińska 3:1
P. Głowacka - J. Stokowska 3:0
P. Głowacka - I. Dehamchi 3:0
K. Kowalska - K. Misztal 3:2
K. Misztal - P. Głowacka 3:0 (WO)
K. Misztal - K. Drążek 2:4 |
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Nie Cze 04, 2017 6:44 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 5:59 pm
|
|
|
Wyniku grup Mężczyzn:
Grupa A:
P. Wołynka - Ł. Kopania 3:2
J. Soszyński - P. Siemaszko 3:2
R. Warmiński - Ł. Kopania 3:2
P. Wołynka - P. Siemaszko 3:1
J. Soszyński - Ł. Kopania 0:3
P. Wołynka - R. Warmiński 3:1
Ł. Kopania - P. Siemaszko 3:1
J. Soszyński - R. Warmiński 1:3
P. Siemaszko - R. Warmiński 0:3
P. Wołynka - J. Soszyński 3:0
klasyfikacja:
1. P. Wołynka
2. R. Warmiński
3. Ł. Kopania
4. J. Soszyński
5. P. Siemaszko
Grupa B:
K. Borzęcki - D. Grydyk 3:0
T. Piotrowicz - R. Rodkiewicz 3:0
K. Piotrowicz - D. Grydyk 1:3
K. Borzęcki - R. Rodkiewicz 3:1
T. Piotrowicz - D. Grydyk 3:0
K. Borzęcki - K. Piotrowicz 3:1
D. Grydyk - R. Rodkiewicz 3:1
T. Piotrowicz - K. Piotrowicz 3:0
K. Piotrowicz - R. Rodkiewicz 3:0
K. Borzęcki - T. Piotrowicz 3:0
klasyfikacja:
1. K. Borzęcki
2. T. Piotrowicz
3. D. Grydyk
4. K. Piotrowicz
5. R. Rodkiewicz
Grupa C:
A. Lewandowski - R. Ochmiński 1:3
T. Wierzba - D. Dudarz 3:0
A. Lewandowski - D. Dudarz 3:0
T. Wierzba - R. Ochmiński 0:3
D. Dudarz - R. Ochmiński 1:3
A. Lewandowski - T. Wierzba 2:3
klasyfikacja:
1. R. Ochmiński
2. T. Wierzba
3. A. Lewandowski
4. D. Dudarz
Grupa D:
Z. Piwoński - M. Wawrzyniak 3:0
A. Dąbrowski - Z. Ruciński 1:3
Z. Piwoński - Z. Ruciński 1:3
A. Dąbrowski - M. Wawrzyniak 3:1
Z. Ruciński - M. Wawrzyniak 3:1
Z. Piwoński - A. Dąbrowski 3:1
klasyfikacja:
1. Z. Ruciński
2. Z. Piwoński
3. A. Dąbrowski
4. M. Wawrzyniak |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 6:07 pm
|
|
|
Panowie po grupach zagrali:
PRAWA STRONA:
T. Wierzba - P. Wołynka 0:3
T. Piotrowicz - Z. Ruciński 1:3
R. Ochmiński - R. Warmiński 3:1
Z. Piwoński - K. Borzęcki 3:2
P. Wołynka - Z. Ruciński 3:1
R. Ochmiński - K. Borzęcki 1:3
P. Wołynka - K. Borzęcki 4:0
LEWA STRONA:
T. Wierzba - A. Dąbrowski 0:3
T. Piotrowicz - Ł. Kopania 3:2
R. Warmiński - D. Grydyk 3:2
Z. Piwoński - A. Lewandowski 3:2
A. Dąbrowski - T. Piotrowicz 1:3
R. Warmiński - Z. Piwoński 1:3
R. Ochmiński - T. Piotrowicz 4:1
Z. Piwoński - Z. Ruciński 4:3
R. Ochmiński - Z. Piwoński 4:0
K. Borzęcki - R. Ochmiński 4:0 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 7:09 pm
|
|
|
Finał Mężczyzn:
Paweł Wołynka - Krzysztof Borzęcki 5:2
Finał Kobiet:
Paulina Siemaszko - Katarzyna Drążek 2:5 |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 7:38 pm
|
|
|
Wyniki III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni:
kat. Kobiet:
1. Katarzyna Drążek
2. Paulina Siemaszko
3. Karina Misztal
4. Patrycja Głowacka
5-8. Iwona Dehamchi
5-8. Kaja Kowalska
5-8. Dorota Warmińska
5-8. Justyna Stokowska
9-16. Agnieszka Dobies
9-16. Hanna Jaworska
kat. Mężczyzn:
1. Paweł Wołynka
2. Krzysztof Borzęcki
3-4. Roman Ochmiński
3-4. Zbigniew Piwoński
5-8. Tomasz Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
5-8. Adam Dąbrowski
5-8. Radosław Warmiński
9-16. Tomasz Wierzba
9-16. Łukasz Kopania
9-16. Dariusz Grydyk
9-16. Adrian Lewandowski
9-16. Krzysztof Piotrowicz
9-16. Damian Dudarz
9-16. Jacek Soszyński
9-16. Marek Wawrzyniak
17-32. Robert Rodkiewicz
17-32. Paweł Siemaszko |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 8:18 am
|
|
|
Czas na krótkie podsumowanie i refleksje po Weekendzie z Pucharem Polski POD w Gdyni.
A więc zaczynamy od piątku - rozgrzewkowy turniej Par:). Do turnieju zgłosiło się 8 par co pozwoliło podzielić uczestników na 2 grupy po 4 pary. Mieliśmy m.in. reprezentantów Elbląga, Gdańska oraz 2 pary kobiece i 3 pary męskie oraz 1 mieszaną:). Zabawa była przednia, każdy się nagrał i nie zabrakło emocji.
Turniej wygrała para mieszana: Katarzyna Drążek oraz Paweł Wołynka
Drugie miejsce zajęli reprezentanci z Gdańska: Paweł Siwiec oraz Tomasz Milewczyk
Trzecie miejsce przypadło parze Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz.
Kolejnego dnia w Sobotę odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Gdyni w steel-dart.
Frekwencja wypadła zdecydowanie poniżej oczekiwań organizatorów gdyż w turnieju męskim zapisało się JEDYNIE 18 zawodników natomiast do turnieju kategorii kobiet przystąpiło 10 zawodniczek.
W sobotnim finale turnieju mężczyzn Paweł Wołynka pokonał Krzysztofa Borzęckiego 6:0.
Natomiast w sobotnim finale turnieju kobiet Małgorzata Markowska pokonała Karinę Misztal 5:0.
W niedzielę do III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni zgłosiło się dokładnie tyle samo zawodniczek i zawodników co w sobotę (pomimo kilku zmian personalnych) tj. 10 kobiet i 18 mężczyzn.
W niedzielnym finale turnieju mężczyzn ponownie Paweł Wołynka pokonał Krzysztofa Borzęckiego - tym razem 5:2
Natomiast w turnieju kobiet w finale Katarzyna Drążęk pokonała Paulinę Siemaszko 5:2.
Chciałbym podziękować Wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w ten weekend. W szczególności dziękuje gościom z daleka tj. z Warszawy, Kętrzyna, Koszalina, Bydgoszczy, Kwidzyna, Elbląga - mieli daleko a się pojawili - wielkie dzięki. Skromnej reprezentacji Gdańska wynoszącej ok. 4 osób również należą się podziękowania.
Niska frekwencja turniejów podcina trochę skrzydła organizatorom i mocno ostudza ich zapał przed podejmowaniem się organizacji następnych tego typu imprez, dlatego nie jestem w stanie obiecać że spotkany się ponownie za rok na kolejnej już IV edycji powyższych turniejów.
W imieniu swoim i pozostałych organizatorów dziękuję Wszystkim osobom które wzięły udział w zawodach.
z darterskim pozdrowieniem - James |
Ostatnio zmieniony przez James Czw Cze 08, 2017 9:30 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|