DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SuperLiga Łódź 2016/2017
Autor Wiadomość
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 10:59 am   

Kolejny zjazd odbędzie się 28.01.2017 w Rokicie. Oczywiście będę jeszcze przypominał smsowo.
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 25, 2017 12:19 pm   

Mecze zaplanowane na 2 zjazd (28.01.17)
Waberski K. - Kuljon A.
Lisaj M. - Grzyb K.
Białecki S. - Bernacki T.
Uniszewski R. - Białecki P.
Piątczak P - Jezionek M.
Kasiński M. - Kosiorkiewicz M.
Cieplucha D. - Żychliński K.
Herberg D. - Wroński A.
Grzyb K. - Waberski K.
Kuljon A. - Bernacki T.
Lisaj M. - Białecki P.
Białecki S. - Jezionek M.
Uniszewski R. - Kosiorkiewicz M.
Piątczak P - Żychliński K.
Kasiński M. - Wroński A.
Cieplucha D. - Herberg D.
Waberski K. - Bernacki T.
Grzyb K. - Białecki P.
Kuljon A. - Jezionek M.
Lisaj M. - Kosiorkiewicz M.
Białecki S. - Żychliński K.
Uniszewski R. - Wroński A.
Piątczak P - Herberg D.
Kasiński M. - Cieplucha D.
Białecki P. - Waberski K.
Bernacki T. - Jezionek M.
Grzyb K. - Kosiorkiewicz M.
Kuljon A. - Żychliński K.
Lisaj M. - Wroński A.
Białecki S. - Herberg D.
Uniszewski R. - Cieplucha D.
Piątczak P - Kasiński M.
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 10:48 am   

Wyniki 2 zjazdu.
Lisaj M 3:5 Grzyb K
Białecki S. 5:1 Bernacki T.
Uniszewski R. 4:4 Białecki P.
Herberg D. 5:3 Wroński A.
Uniszewski R. 4:4 Kosiorkiewicz M.
Cieplucha D. 5:3 Herberg D.
Waberski K. 2:5 Bernacki T.
Kuljon A. 1:5 Jezionek M.
Uniszewski R. 5:0 Wroński A.
Białecki P. 4:4 Waberski K.
Grzyb K. 0:5 Kosiorkiewicz M.
Białecki S. 4:4 Herberg D.
Kosiorkiewicz M. 5:1 Waberski K.
Kosiorkiewicz M. 3:5 Białecki P
Białecki P 5:2 Herberg D.
Wroński A. 0:5 Białecki S.
Bernacki T. 4:4 Kosiorkiewicz M.
Cieplucha D. 5:0 Wroński A.
Kosiorkiewicz M. 5:0 Wroński A.
Wroński A. 5:1 Grzyb K.
Cieplucha D. 5:0 Grzyb K.
Herberg D. 5:3 Kosiorkiewicz M.
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 11:38 am   

Kilka informacji na temat SL.

W tym roku nie będzie zjazdu dodatkowego bo niestety nie ma gdzie tego wcisnąć. Dlatego proszę o rozgrywanie zaległych meczy w miarę możliwości na turniejach, zjazdach, przy flaszce, czy jak Wam będzie wygodnie. Wszystkie mecze należy rozegrać do 21 maja. Przypominam ,że aby zostać sklasyfikowanym należy rozegrać minimum 8 meczy. Finał najprawdopodobniej będzie wyglądał tak jak w latach poprzednich (osoby z miejsc 7-14 powalczą o dwie miejscówki w finale głównym), ale to zależy od ilości osób sklasyfikowanych. Na razie nie ma jeszcze informacji ile dokładnie łódzki region dostanie miejsc na finały ogólnopolskie, ale prawdopodobnie będzie to minimum 6. Osoba która wygra rundę zasadniczą będzie miała zagwarantowane miejsce na finałach ogólnopolskich. Jak będzie z resztą napisze jak będę znał dokładna ilość.

Terminy zjazdów:
3 zjazd - 25 marca
4 zjazd - 13 maja
Finał - 3 czerwca


Poniżej lista zaległych meczy

W przypadku nierozegrania meczu pierwsza osoba przegrywa walkowerem
Herberg – Grzyb
Kosiorkiewicz – Jezionek
Kosiorkiewicz – Żychliński
Jezionek – Cieplucha
Kuljon – Waberski
Kasiński – Kosiorkiewicz
Żychliński – Cieplucha
Kuljon – Bernacki
Kasiński – Wroński
Lisaj – Kosiorkiewicz
Żychliński – Białecki S.
Piątczak – Herberg
Kasiński – Cieplucha
Jezionek – Bernacki
Lisaj – Wroński

Walkower obustronny
Piątczak – Jezionek
Piątczak – Żychliński
Kuljon – Żychliński
Uniszewski – Cieplucha
Piątczak – Kasiński


Poniżej lista meczy zaplanowanych na 3 i 4 zjazd.


3 zjazd (bez meczy rozegranych awansem)

Waberski K. - Jezionek M.
Bernacki T. - Żychliński K.
Lisaj M. - Cieplucha D.
Uniszewski R. - Piątczak P
Jezionek M. - Żychliński K.
Białecki P. - Wroński A.
Bernacki T. - Herberg D.
Kuljon A. - Kasiński M.
Lisaj M. - Piątczak P
Białecki S. - Uniszewski R.
Waberski K. - Żychliński K.
Białecki P. - Cieplucha D.
Bernacki T. - Kasiński M.
Grzyb K. - Piątczak P
Kuljon A. - Uniszewski R.
Wroński A. - Waberski K.
Żychliński K. - Herberg D.
Kosiorkiewicz M. - Cieplucha D.
Jezionek M. - Kasiński M.
Białecki P. - Piątczak P
Bernacki T. - Uniszewski R.
Grzyb K. - Białecki S.


4 zjazd (bez meczy rozegranych awansem)

Waberski K. - Herberg D.
Żychliński K. - Kasiński M.
Kosiorkiewicz M. - Piątczak P
Jezionek M. - Uniszewski R.
Białecki P. - Białecki S.
Bernacki T. - Lisaj M.
Cieplucha D. - Waberski K.
Herberg D. - Kasiński M.
Wroński A. - Piątczak P
Żychliński K. - Uniszewski R.
Kosiorkiewicz M. - Białecki S.
Białecki P. - Kuljon A.
Waberski K. - Kasiński M.
Cieplucha D. - Piątczak P
Herberg D. - Uniszewski R.
Żychliński K. - Lisaj M.
Kosiorkiewicz M. - Kuljon A.
Białecki P. - Bernacki T.


O miejscu i godzinie zjazdów będę jak zwykle informował smsowo.
Ostatnio zmieniony przez Berni Śro Maj 17, 2017 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 9:28 am   

Lista zaległych meczy na dzień 28.03.17

W przypadku nierozegrania meczu pierwsza osoba przegrywa walkowerem
Kosiorkiewicz – Jezionek
Kosiorkiewicz – Żychliński
Jezionek – Cieplucha
Kuljon – Waberski
Kasiński – Kosiorkiewicz
Żychliński – Cieplucha
Lisaj – Kosiorkiewicz
Żychliński – Białecki S.
Piątczak – Herberg
Kasiński – Cieplucha
Jezionek – Bernacki
Cieplucha - Lisaj
Białecki S. - Kasiński
Piątczak - Uniszewski
Jezionek - Żychliński
Białecki P. - Wroński
Piątczak - Lisaj
Białecki S. - Uniszewski
Waberski - Żychliński
Piątczak - Wroński
Białecki S. - Lisaj
Waberski - Wroński
Herberg - Żychliński
Jezionek - Kasiński


Walkower obustronny
Piątczak – Jezionek
Piątczak – Żychliński
Uniszewski – Cieplucha
Piątczak – Kasiński
Waberski - Jezionek
Grzyb - Piątczak
Kosiorkiewicz - Cieplucha
Białecki P. - Piątczak



Mecze rozegrane podczas 3 zjazdu

Bernacki - Żychliński 5:0
Bernacki - Kasiński 3:5
Bernacki - Uniszewski 1:5
Kasiński - Żychliński 5:1
Kasiński - Wroński 5:2
Wroński - Lisaj 3:5
Uniszewski - Żychliński 5:1
Lisaj - Żychliński 4:4
Lisaj - Bernacki 0:5
Żychliński - Kuljon 2:5
Kuljon - Bernacki 0:5
Kuljon - Uniszewski 0:5
Ostatnio zmieniony przez Berni Nie Maj 14, 2017 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 08, 2017 12:37 pm   

Przypominam że w sobotę (13.05) w Kiju odbędzie się ostatni zjazd SL. Start jak zwykle o 16:00. Lokal czynny od 15:00. Przypominam także o uregulowaniu wszelkich zaległości finansowych na ostatnim zjeździe. Osoby które nie rozliczą się na ostatnim zjeździe, nie zostaną dopuszczone do rozgrywek finałowych oraz stracą prawo do nagród. Proszę tez o rozgrywanie zaległych meczy.
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 14, 2017 12:51 pm   

Lista zaległych meczy na dzień 14.05.17

W przypadku nierozegrania meczu pierwsza osoba przegrywa walkowerem


Kosiorkiewicz - Białecki S.
Kasiński - Cieplucha
Cieplucha - Lisaj
Piątczak - Cieplucha
Piątczak - Grzyb
Piątczak - Herberg
Jezionek - Kasiński rozegrany 1:5
Kasiński - Kosiorkiewicz
Kasiński - Waberski
Kosiorkiewicz - Kuljon
Lisaj - Kosiorkiewicz
Kosiorkiewicz - Żychliński
Piątczak - Lisaj
Piątczak - Uniszewski
Piątczek - Wroński
Piątczak - Żychliński


Walkower obustronny


Białecki P. - Białecki S.
Białecki P. - Piątczak
Cieplucha - Kosiorkiewicz
Herberg - Waberski
Jezionek - Piątczak
Kasiński - Piątczak
Kosiorkiewicz - Piątczak



Mecze rozegrane podczas 4 zjazdu

Jezionek - Uniszewski 5:2
Cieplucha - Waberski 4:4
Białecki P. - Kuljon 5:0
Herberg - Uniszewski 5:0
Białecki P. - Bernacki 5:2


Wyniki rozegranych meczy zaległych


Kosiorkiewicz - Jezionek 5:2
Jezionek - Cieplucha 1:5
Kuljon - Waberski 0:5
Żychliński - Cieplucha 0:5
Żychliński - Białecki S. 0:5
Jezionek - Bernacki 2:5
Jezionek - Żychliński 5:0
Białecki P. - Wroński 5:1
Białecki S. - Uniszewski 5:3
Waberski - Żychliński 5:2
Waberski - Wroński 5;2
Herberg - Żychliński 5:2
Uniszewski - Cieplucha 2:5
Waberski - Jezionek 3:5
Herberg - Bernacki 3:5
Ostatnio zmieniony przez Berni Pon Maj 22, 2017 8:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 17, 2017 1:45 pm   

Tabelę i rozpiski finałowe wrzucę po 21.05
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 8:01 am   

Wyniki wszystkich meczy (w - walkower, wo - walkower obustronny)

Tomasz Bernacki 2 5 Piotr Białecki
Tomasz Bernacki 1 5 Sebastian Białecki
Tomasz Bernacki 3 5 Dariusz Cieplucha
Tomasz Bernacki 5 0 Katarzyna Grzyb
Tomasz Bernacki 5 3 Dawid Herberg
Tomasz Bernacki 5 2 Marcin Jezionek
Tomasz Bernacki 3 5 Marek Kasiński
Tomasz Bernacki 4 4 Michał Kosiorkiewicz
Tomasz Bernacki 5 0 Adam Kuljon
Tomasz Bernacki 5 0 Maciej Lisaj
Tomasz Bernacki 1 5 Rafał Uniszewski
Tomasz Bernacki 5 2 Krzysztof Waberski
Tomasz Bernacki 5 0 Arkadiusz Wroński
Tomasz Bernacki 5 0 Krzysztof Żychliński

Piotr Białecki 5 2 Tomasz Bernacki
Piotr Białecki 0 5 Sebastian Białecki wo
Piotr Białecki 5 3 Dariusz Cieplucha
Piotr Białecki 5 0 Katarzyna Grzyb
Piotr Białecki 5 2 Dawid Herberg
Piotr Białecki 5 1 Marcin Jezionek
Piotr Białecki 5 2 Marek Kasiński
Piotr Białecki 5 3 Michał Kosiorkiewicz
Piotr Białecki 5 0 Adam Kuljon
Piotr Białecki 5 0 Maciej Lisaj
Piotr Białecki 4 4 Rafał Uniszewski
Piotr Białecki 4 4 Krzysztof Waberski
Piotr Białecki 5 1 Arkadiusz Wroński
Piotr Białecki 5 0 Krzysztof Żychliński

Sebastian Białecki 5 1 Tomasz Bernacki
Sebastian Białecki 0 5 Piotr Białecki wo
Sebastian Białecki 2 5 Dariusz Cieplucha
Sebastian Białecki 5 0 Katarzyna Grzyb
Sebastian Białecki 4 4 Dawid Herberg
Sebastian Białecki 5 0 Marcin Jezionek
Sebastian Białecki 5 2 Marek Kasiński
Sebastian Białecki 5 0 Michał Kosiorkiewicz w
Sebastian Białecki 5 2 Adam Kuljon
Sebastian Białecki 5 0 Maciej Lisaj
Sebastian Białecki 5 3 Rafał Uniszewski
Sebastian Białecki 5 0 Krzysztof Waberski
Sebastian Białecki 5 0 Arkadiusz Wroński
Sebastian Białecki 5 0 Krzysztof Żychliński

Dariusz Cieplucha 5 3 Tomasz Bernacki
Dariusz Cieplucha 3 5 Piotr Białecki
Dariusz Cieplucha 5 2 Sebastian Białecki
Dariusz Cieplucha 5 0 Katarzyna Grzyb
Dariusz Cieplucha 5 3 Dawid Herberg
Dariusz Cieplucha 5 1 Marcin Jezionek
Dariusz Cieplucha 5 0 Marek Kasiński w
Dariusz Cieplucha 0 5 Michał Kosiorkiewicz wo
Dariusz Cieplucha 5 1 Adam Kuljon
Dariusz Cieplucha 0 5 Maciej Lisaj w
Dariusz Cieplucha 5 2 Rafał Uniszewski
Dariusz Cieplucha 4 4 Krzysztof Waberski
Dariusz Cieplucha 5 0 Arkadiusz Wroński
Dariusz Cieplucha 5 0 Krzysztof Żychliński

Katarzyna Grzyb 0 5 Tomasz Bernacki
Katarzyna Grzyb 0 5 Piotr Białecki
Katarzyna Grzyb 0 5 Sebastian Białecki
Katarzyna Grzyb 0 5 Dariusz Cieplucha
Katarzyna Grzyb 1 5 Dawid Herberg
Katarzyna Grzyb 0 5 Marcin Jezionek
Katarzyna Grzyb 0 5 Marek Kasiński
Katarzyna Grzyb 0 5 Michał Kosiorkiewicz
Katarzyna Grzyb 2 5 Adam Kuljon
Katarzyna Grzyb 5 3 Maciej Lisaj
Katarzyna Grzyb 0 5 Rafał Uniszewski
Katarzyna Grzyb 0 5 Krzysztof Waberski
Katarzyna Grzyb 1 5 Arkadiusz Wroński
Katarzyna Grzyb 2 5 Krzysztof Żychliński

Dawid Herberg 3 5 Tomasz Bernacki
Dawid Herberg 2 5 Piotr Białecki
Dawid Herberg 4 4 Sebastian Białecki
Dawid Herberg 3 5 Dariusz Cieplucha
Dawid Herberg 5 1 Katarzyna Grzyb
Dawid Herberg 5 2 Marcin Jezionek
Dawid Herberg 4 4 Marek Kasiński
Dawid Herberg 5 3 Michał Kosiorkiewicz
Dawid Herberg 5 1 Adam Kuljon
Dawid Herberg 5 0 Maciej Lisaj
Dawid Herberg 5 0 Rafał Uniszewski
Dawid Herberg 5 2 Krzysztof Waberski
Dawid Herberg 5 3 Arkadiusz Wroński
Dawid Herberg 5 2 Krzysztof Żychliński

Marcin Jezionek 2 5 Tomasz Bernacki
Marcin Jezionek 1 5 Piotr Białecki
Marcin Jezionek 0 5 Sebastian Białecki
Marcin Jezionek 1 5 Dariusz Cieplucha
Marcin Jezionek 5 0 Katarzyna Grzyb
Marcin Jezionek 2 5 Dawid Herberg
Marcin Jezionek 1 5 Marek Kasiński
Marcin Jezionek 2 5 Michał Kosiorkiewicz
Marcin Jezionek 5 1 Adam Kuljon
Marcin Jezionek 5 3 Maciej Lisaj
Marcin Jezionek 5 2 Rafał Uniszewski
Marcin Jezionek 5 3 Krzysztof Waberski
Marcin Jezionek 5 0 Arkadiusz Wroński
Marcin Jezionek 5 0 Krzysztof Żychliński

Marek Kasiński 5 3 Tomasz Bernacki
Marek Kasiński 2 5 Piotr Białecki
Marek Kasiński 2 5 Sebastian Białecki
Marek Kasiński 0 5 Dariusz Cieplucha w
Marek Kasiński 5 0 Katarzyna Grzyb
Marek Kasiński 4 4 Dawid Herberg
Marek Kasiński 5 1 Marcin Jezionek
Marek Kasiński 0 5 Michał Kosiorkiewicz w
Marek Kasiński 5 1 Adam Kuljon
Marek Kasiński 5 2 Maciej Lisaj
Marek Kasiński 2 5 Rafał Uniszewski
Marek Kasiński 0 5 Krzysztof Waberski w
Marek Kasiński 5 2 Arkadiusz Wroński
Marek Kasiński 5 1 Krzysztof Żychliński

Michał Kosiorkiewicz 4 4 Tomasz Bernacki
Michał Kosiorkiewicz 3 5 Piotr Białecki
Michał Kosiorkiewicz 0 5 Sebastian Białecki w
Michał Kosiorkiewicz 0 5 Dariusz Cieplucha wo
Michał Kosiorkiewicz 5 0 Katarzyna Grzyb
Michał Kosiorkiewicz 3 5 Dawid Herberg
Michał Kosiorkiewicz 5 2 Marcin Jezionek
Michał Kosiorkiewicz 5 0 Marek Kasiński w
Michał Kosiorkiewicz 0 5 Adam Kuljon w
Michał Kosiorkiewicz 5 0 Maciej Lisaj w
Michał Kosiorkiewicz 4 4 Rafał Uniszewski
Michał Kosiorkiewicz 5 1 Krzysztof Waberski
Michał Kosiorkiewicz 5 0 Arkadiusz Wroński
Michał Kosiorkiewicz 0 5 Krzysztof Żychliński w

Adam Kuljon 0 5 Tomasz Bernacki
Adam Kuljon 0 5 Piotr Białecki
Adam Kuljon 2 5 Sebastian Białecki
Adam Kuljon 1 5 Dariusz Cieplucha
Adam Kuljon 5 2 Katarzyna Grzyb
Adam Kuljon 1 5 Dawid Herberg
Adam Kuljon 1 5 Marcin Jezionek
Adam Kuljon 1 5 Marek Kasiński
Adam Kuljon 5 0 Michał Kosiorkiewicz w
Adam Kuljon 4 4 Maciej Lisaj
Adam Kuljon 0 5 Rafał Uniszewski
Adam Kuljon 0 5 Krzysztof Waberski
Adam Kuljon 4 4 Arkadiusz Wroński
Adam Kuljon 5 2 Krzysztof Żychliński

Maciej Lisaj 0 5 Tomasz Bernacki
Maciej Lisaj 0 5 Piotr Białecki
Maciej Lisaj 0 5 Sebastian Białecki
Maciej Lisaj 5 0 Dariusz Cieplucha w
Maciej Lisaj 3 5 Katarzyna Grzyb
Maciej Lisaj 0 5 Dawid Herberg
Maciej Lisaj 3 5 Marcin Jezionek
Maciej Lisaj 2 5 Marek Kasiński
Maciej Lisaj 0 5 Michał Kosiorkiewicz w
Maciej Lisaj 4 4 Adam Kuljon
Maciej Lisaj 1 5 Rafał Uniszewski
Maciej Lisaj 1 5 Krzysztof Waberski
Maciej Lisaj 5 3 Arkadiusz Wroński
Maciej Lisaj 4 4 Krzysztof Żychliński

Rafał Uniszewski 5 1 Tomasz Bernacki
Rafał Uniszewski 4 4 Piotr Białecki
Rafał Uniszewski 3 5 Sebastian Białecki
Rafał Uniszewski 2 5 Dariusz Cieplucha
Rafał Uniszewski 5 0 Katarzyna Grzyb
Rafał Uniszewski 0 5 Dawid Herberg
Rafał Uniszewski 2 5 Marcin Jezionek
Rafał Uniszewski 5 2 Marek Kasiński
Rafał Uniszewski 4 4 Michał Kosiorkiewicz
Rafał Uniszewski 5 0 Adam Kuljon
Rafał Uniszewski 5 1 Maciej Lisaj
Rafał Uniszewski 3 5 Krzysztof Waberski
Rafał Uniszewski 5 0 Arkadiusz Wroński
Rafał Uniszewski 5 1 Krzysztof Żychliński

Krzysztof Waberski 2 5 Tomasz Bernacki
Krzysztof Waberski 4 4 Piotr Białecki
Krzysztof Waberski 0 5 Sebastian Białecki
Krzysztof Waberski 4 4 Dariusz Cieplucha
Krzysztof Waberski 5 0 Katarzyna Grzyb
Krzysztof Waberski 2 5 Dawid Herberg
Krzysztof Waberski 3 5 Marcin Jezionek
Krzysztof Waberski 5 0 Marek Kasiński w
Krzysztof Waberski 1 5 Michał Kosiorkiewicz
Krzysztof Waberski 5 0 Adam Kuljon
Krzysztof Waberski 5 1 Maciej Lisaj
Krzysztof Waberski 5 3 Rafał Uniszewski
Krzysztof Waberski 5 2 Arkadiusz Wroński
Krzysztof Waberski 5 2 Krzysztof Żychliński

Arkadiusz Wroński 0 5 Tomasz Bernacki
Arkadiusz Wroński 1 5 Piotr Białecki
Arkadiusz Wroński 0 5 Sebastian Białecki
Arkadiusz Wroński 0 5 Dariusz Cieplucha
Arkadiusz Wroński 5 1 Katarzyna Grzyb
Arkadiusz Wroński 3 5 Dawid Herberg
Arkadiusz Wroński 0 5 Marcin Jezionek
Arkadiusz Wroński 2 5 Marek Kasiński
Arkadiusz Wroński 0 5 Michał Kosiorkiewicz
Arkadiusz Wroński 4 4 Adam Kuljon
Arkadiusz Wroński 3 5 Maciej Lisaj
Arkadiusz Wroński 0 5 Rafał Uniszewski
Arkadiusz Wroński 2 5 Krzysztof Waberski
Arkadiusz Wroński 1 5 Krzysztof Żychliński

Krzysztof Żychliński 0 5 Tomasz Bernacki
Krzysztof Żychliński 0 5 Piotr Białecki
Krzysztof Żychliński 0 5 Sebastian Białecki
Krzysztof Żychliński 0 5 Dariusz Cieplucha
Krzysztof Żychliński 5 2 Katarzyna Grzyb
Krzysztof Żychliński 2 5 Dawid Herberg
Krzysztof Żychliński 0 5 Marcin Jezionek
Krzysztof Żychliński 1 5 Marek Kasiński
Krzysztof Żychliński 5 0 Michał Kosiorkiewicz w
Krzysztof Żychliński 2 5 Adam Kuljon
Krzysztof Żychliński 4 4 Maciej Lisaj
Krzysztof Żychliński 1 5 Rafał Uniszewski
Krzysztof Żychliński 2 5 Krzysztof Waberski
Krzysztof Żychliński 5 1 Arkadiusz Wroński

Ogór rozegrał zbyt mało meczy i nie został sklasyfikowany. Wyniki z rozegranych przez niego meczy zostały anulowane.
Ostatnio zmieniony przez Berni Wto Maj 23, 2017 10:23 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 8:41 am   

Rundę zasadniczą wygrywa Piotr Białecki :!: :brawo: :brawo: :brawo:
Turniej finałowy odbędzie się 3 czerwca - sobota, w Kiju, start prawdopodobnie o 15:00. Po turnieju finałowym o wyższym miejscu w końcowej klasyfikacji będzie decydować zajęte wyższe miejsce po rundzie zasadniczej. Rezerwowym zawodnikiem jest Katarzyna Grzyb.

Plan finału łódzkiej SL:

Runda eliminacyjna (best of 7)

mecz nr 1. Krzysztof Waberski - Arkadiusz Wroński
mecz nr 2. Michał Kosiorkiewicz - Adam Kuljon
mecz nr 3. Marcin Jezionek - Krzysztof Żychliński
mecz nr 4. Marek Kasiński - Maciej Lisaj
mecz nr 5. zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2
mecz nr 6. zwycięzca meczu nr 4 - zwycięzca meczu nr 3

Runda finałowa (best of 11)

mecz nr 7. Piotr Białecki - zwycięzca meczu nr 6
mecz nr 8. Dawid Herberg - Tomasz Bernacki
mecz nr 9. Cieplucha Dariusz - Rafał Uniszewski
mecz nr 10. Sebastian Białecki - zwycięzca meczu nr 5

mecz nr 11. zwycięzca meczu nr 7 - zwycięzca meczu nr 8
mecz nr 12. zwycięzca meczu nr 10 - zwycięzca meczu nr 9

Finał (best of 13)

zwycięzca meczu nr 11 - zwycięzca meczu nr 12

Tabelkę po rundzie zasadniczej wrzucę najprawdopodobniej jutro.
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Blade 4
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 406
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 8:49 am   

Klasyfikacja końcowa.

1. Dawid Herberg :brawo: :brawo: :brawo:
2. Sebastian Białecki
3. Piotr Białecki
4. Darek Cieplucha
5. Tomasz Bernacki
6. Rafał Uniszewski
7. Marcin Jezionek
8. Michał Kosiorkiewicz
9. Krzysztof Waberski
10. Maciej Lisaj
11. Marek Kasiński
12. Adam Kuljon
13. Krzysztof Żychliński
14. Arkadiusz Wroński
15. Katarzyna Grzyb

Najwięcej maxów - Dawid Herberg (11)
Najwyższe zejście - Sebastian Białecki (164)
Najszybsza lotka - Tomasz Bernacki (14)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group