DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
Autor Wiadomość
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 10:09 am   

Jako jeden z organizatorów również chciałbym podziękować wszystkim którzy wzięli udział w naszym turnieju. Zwłaszcza gościom przyjezdnym Z Radomia, Warszawy, Kętrzyna, Elbląga, Bydgoszczy, Koszalina, Kwidzyna. Mieliście sporo kilometrów do przejechania ale mimo wszystko zjawiliście się. Wielkie dzięki dla Was !! !
Równie serdecznie podziękowania dla kolegów z Gdańska czyli Milu, Grey Pablo, Mazi, Aleks. Pokazaliście że mając turniej tuż za miedzą warto przyjechać, pograć i miło spędzić trochę czasu.
 
 
 
paolka 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 12:01 pm   

Jako ostatniej z organizatorów nie pozostaje mi nic innego jak również podziękować wszystkim przybyłym na nasze weekendowe rozgrywki, cieszę się bardzo, że miałam okazję po raz kolejny się z Wami spotkać, pomimo tego, że niektórzy - tak jak wspominali moi przedmówcy - mieli do nas dość daleko, ale mimo wszystko ich to nie zniechęciło do odwiedzenia Gdyni. Mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy :) Przy okazji również gratuluję zwycięzcom!!!
 
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 44
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:11 pm   

James napisał/a:
Chciałbym podziękować Wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w ten weekend. W szczególności dziękuje gościom z daleka tj. z Warszawy, Kętrzyna, Koszalina, Bydgoszczy, Kwidzyna, Elbląga - mieli daleko a się pojawili - wielkie dzięki. Skromnej reprezentacji Gdańska wynoszącej ok. 4 osób również należą się podziękowania - pomimo "chorej" postawy swoich kolegów i koleżanek z jadłodajni postanowili przyjechać i wziąć udział w zawodach.

Niska frekwencja turniejów podcina trochę skrzydła organizatorom i mocno ostudza ich zapał przed podejmowaniem się organizacji następnych tego typu imprez, dlatego nie jestem w stanie obiecać że spotkany się ponownie za rok na kolejnej już IV edycji powyższych turniejów.

W imieniu swoim i pozostałych organizatorów dziękuję Wszystkim osobom które wzięły udział w zawodach.

A tak na koniec jeszcze dla obrażalskich z Gdańska - następnym razem zapraszamy, nie musicie się obrażać że Puchar Polski JEST w Gdyni;).

z darterskim pozdrowieniem - James


Pozwolę sobie wypowiedzieć się w imieniu "obrażalskich" z Gdańska.
Po pierwsze gratuluję zwycięzcom a przegranym życzę powodzenia w kolejnych turniejach.
Po drugie w imieniu Gdańskiej Grupy Darta TORNADO składam wyrazy ubolewania ze względu na niską frekwencję w weekendowych turniejach. Gdańsk reprezentowało w weekend sześciu zawodników co stanowi 33% dziennej frekwencji na turnieju więc nie wiem czy zasadne jest obarczanie winą nas za taki wynik. Poza tym mogę zapewnić, że nie było żadnej zorganizowanej akcji z naszej strony. Sam chętnie bym zagrał ale mam też swoje życie. I przypominam, że nie można nikogo zmusić do uczestniczenia w turnieju.
Po trzecie proszę kolegów z Gdyni o nie mieszanie darta z piłką nożną. Animozje Gdańsko - Gdyńskie są nam zupełnie niepotrzebne przy tarczach. A i prześmiewczy i lekceważący ton wypowiedzi w naszym temacie nie zachęca nas do udziału w kolejnych turniejach w Gdyni.
Na koniec tylko mała dygresja - może nadszedł czas zastanowić się dlaczego na cotygodniowych turniejach organizowanych w Gdyni frekwencja również nie jest powalająca....
Mam nadzieję, że nie zaognię tym wpisem naszych "stosunków" ale nie mam w zwyczaju zostawiać ataków skierowanych w moją stronę bez odpowiedzi.
Mimo wszystko do zobaczenia przy tarczy.
Pozdrawiam. Siwy.
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:54 pm   

Nie chodzi o atak w nikogo Siwy. Generalnie poszła fama dlaczego tak "licznie" sie zjawiliscie i nie wierze ze nagle 3/4 Waszej Gdańskiej ekipy miało rodzinne imprezy. Osobiście myślę że parę osób nie potrzebnie podkrecilo innych do "bojkotu". Szkoda ze tak postepujecie ale Wasza sprawa-najwyraźniej niema potrzeby organizować Pucharu Polski w Trójmieście. Nikt nigdy nie mieszał piłkarskich animozji w darta i nie bedzie tego robił. Ten "pocisk" byl wymierzony w "inteligentnych" osobników którzy całe "przedsięwzięcie" podkrecali. Do zobaczenia przy tarczy.
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 7:43 am   

Zrobiliśmy co mogliśmy, pisaliśmy o wydarzeniu na stronie, wisiał plakat w Karczmie, rozmawialiśmy o tym kto mógłby pojechać reprezentować Gdańsk u Was. Znaleźliśmy 6-ciu chętnych i tylu pojechało, zazwyczaj jeździło od nas ok.10 osób ale część miała już inne plany i moim zdaniem nie ma czego roztrząsać.

Nie wiem o co chodzi, że "tak postępujemy", nigdy nie pisaliśmy negatywnie o turniejach w Gdyni, z Waszej strony ten pocisk w Gdańsk z jakiegoś powodu wraca co jakiś czas.

Może czas się nad tym zastanowić i zamiast pisać plotki najpierw skontaktować się z osobami nieobecnymi na turnieju.

;)
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 519
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Cze 07, 2017 6:14 pm   

Panowie

Frekwencja była marna - prawda. Powodów może być kilka. O kilki wiadomo. Może to też powód pory czerwcowej - do przemyślenia.
Co do "obrażania" i bojkotowania to na Puchar Polski 14.11.2015 GDYNIA klub bilardowy JOKER było:
z Gdańska - 10 facetów + 1 pani (w tym Joker już nie mieszkający w Gdańsku)
z Gdyni - 15 facetów + 7 pań

W ten weekend było:
z Gdańska - 5 facetów + 0 pań
z Gdyni - 5 facetów + 5 pań ?

Czyli nie zjawiło się:
z Gdańska - 6 osób
z Gdyni - 12 osób

Czy Gdynia również zbojkotowała turniej?

Nawet więc jak by stałą ekipa z Gdańska przybyła to turniej liczył by 24 graczy. Gdzie pozostali ?? ????????

Panowie spadki frekwencji się zdarzają. Nie zapomnę jak w Tornado kilka lat temu na spotkania wtorkowe przychodziło po 6-8 osób. Teraz (po zmianach lokalowych) przychodzi 20-30 osób. Powodem była lokalizacja w telepizzy (daleko). W Pool'u było już lepiej (średnio 12-18 osób) ale zmiana na Karczmę dopiero okazała się najkorzystniejsza pod względem lokalizacji (99% osób ma blisko) - co przez nielicznych (niestety z Gdyni) było krytykowane, bo mają daleko.
My doszliśmy do tego co było powodem, nie zwalając na nikogo. Bardzo proszę więc Gdynię o poskromienie emocji.
 
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Cze 08, 2017 9:32 am   

Myślę że najwyższa pora już tego nie roztrząsać i doszukiwać się winnych. Przez puszczoną plotkę czasem człowieka mogą ponieść emocję. Nie ma co robić jakieś złej atmosfery pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Usunąłem treści które mogły Was urazić.

Do zobaczenia przy tarczy.
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 7:44 am   

Dzięki, pozdro! :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group