DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
KIJowy Steel Vol.2 Całkiem nowe zasady
Autor Wiadomość
mob 


Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 94
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 10:53 am   KIJowy Steel Vol.2 Całkiem nowe zasady

Zapraszam na nowy cylk, w nowej formule.
Gramy jak zawsze w piątki o 19:00 w klubie KIJ, Łódź Jaracza 45
1. Cykla 8 turniejowy
2. Najlepsi zawodnicy w 3 prowadzonych dodatkowych rangingach (Maxy (tylko 180), HF i QD) otrzymają po 30 pkt do klasyfikacji generalnej cyklu.
Jednakże tylko wtedy gdy min. uzyskane zostaną:
Max - 6 razy
HF - 150 pkt
QD - 15 lotka
3. Nowa system punktacji
1 miejsce - 50 pkt
2 miejsce - 40 pkt
3-4 miejsce - 35 pkt
5-8 miejsce - 30 pkt
9-12 miejsce - 20 pkt
13-16 miejsce - 15 pkt
17-20 miejsce - 10 pkt
21-24 miejsce - 5 pkt
25- ...miejsce - 1 pkt
4. Ostatni turniej gramy 501 masterout i punktujemy x 2.
5. Gwarantowane nagrody finansowe dla pierwszej 8 cyklu.
1. 200zł
2. 160zł
3, 120zł
4. 100zł
5. 90zł
6. 80zł
7. 70zł
8. 60zł
Trzech najlepszych zawodników dodatkowo pamiątkowymi pucharami i nagrodami dodatkowymi.
Zwycięzca turnieju gra zawsze bez wpisowego na kolejnym turnieju.
6. Gramy w grupach eliminacyjnych każdy z każdym. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansuje po 2 najlepszych zawodników.
7. Każdy mecz grupowy rozgrywamy systemem 501 D.O. best of 3. Czyli 1 set do 2 wygranych legów.
8. Każdy mecz fazy pucharowej gramy do 2 wygranych setów (set do 2 wygranych legów).
9. Poza 1 turniejem, we wszystkich kolejnych, obowiązuje rozstawienie do 4 grup eliminacyjnych najlepszej 4 poprzedniego turnieju.
10. Kobiety grają u nas jak zawsze bez wpisowego.
11. Wpisowe jak zawsze 10zł, połowa dla zwycięzcy poszczególnych turnieji.
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 5:42 pm   

Wyniki 28.04

1 Dariusz Cieplucha 171 146 17L 18Lx2
2 Sebastian Białecki 180x3 16L 17L 18L
3 Piotr Białecki
3 Michał Kosiorkiewicz 16L
5 Andrzej Tyniec 180 156 15L 16L
5 Mariusz Kozłowski
5 Rafał Uniszewski
5 Krzysztof Waberski
9 Marcin Jezionek
9 Michał Pilecki
9 Sławomir Szwalbe
9 Katarzyna Grzyb
13 Maciej Lisaj
13 Adam Kuljon
13 Mirosław Drążek
13 Anna Kozłowska
17 Damian Lis
17 Justyna Pilecka
17 Piotr Jaśkiewicz
 
 
uzi 



Drużyna: -
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 10:52 pm   

 
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 07, 2017 8:15 pm   

Wyniki 5.05

1 Sebastian Białecki 180x2 154 15L
2 Rafał Uniszewski 18L
3 Dariusz Cieplucha 171 18L
3 Michał Kosiorkiewicz
5 Piotr Białecki 15L
5 Krzysztof Waberski
5 Michał Pilecki
5 Adam Kuljon
9 Andrzej Tyniec
9 Mariusz Kozłowski
9 Damian Lis
9 Artur Narkowicz
13 Sławomir Szwalbe
13 Mirosław Drążek
13 Justyna Pilecka
13 Przemysław Snarski
17 Katarzyna Grzyb
17 Marcin Jezionek
17 Marek Kasiński 126
17 Rafał Werner
21 Piotr Jaśkiewicz
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2017 9:20 am   

Wyniki trzeciego turnieju drugiego sezonu KIJowy STEEL

1 Dawid Herberg 180x4 136 125
2 Sebastian Białecki 180 16Lx2 17L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Wojciech Robin Kozłowski 17L
5-8 Rafał Uniszewski
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Michał Pilecki 171
5-8 Adam Kuljon 180
9-12 Dariusz Cieplucha 180
9-12 Damian Lis
9-12 Artur Narkowicz
9-12 Przemysław Snarski
13-16 Marcin Jezionek
13-16 Katarzyna GRzyb
13-16 Mirosław Drążek 180
13-16 Piotr Jaśkiewicz
17-19 Justyna Pilecka
17-19 Anna Kozłowska
17-19 Zbigniew Budzyń
 
 
mob 


Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 94
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Śro Maj 17, 2017 8:57 am   

Ze względu na WDF/BDO Winmau Polish Open, które odbędzie się w dniach 19-21.05.2016, kolejny turniej KIJowy Steel nie odbędzie się.

19.05.2016 KIJ zaprasza na JEDNORAZOWY TURNIEJ STEELA.
Wpisowe 10zł.

NAGRODY:
Kij podwaja wpisowe.
1 miejsce 30%,
2 miejsce 20%,
50% do podziału wśród osób biorących udział w turnieju w kilku kopertach.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 38
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 2:44 pm   

Pytanie do qlfi: co to są 'kalafiory' w oficjalnej klasyfikacji? Może najgorzej ubrani darterzy w danym turnieju :)
 
 
Picia 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 32
Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 25
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 6:46 pm   

Kalafiory to 171 :D
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 7:43 pm   

Wyniki 26.05

1 Sebastian Białecki 180 17Lx2
2 Dawid Herberg 180x2 17L 18L
3-4 Wojciech Robin Kozłowski 180x2 13L 15L 16Lx2 18L
3-4 Dariusz Cieplucha 18L
5-8 Piotr Białecki
5-8 Rafał Uniszewski
5-8 Michał Pilecki
5-8 Mirosław Drążęk 180
9-12 Krzysztof Waberski 180
9-12 Adam Kuljon
9-12 Przemysław Snarski 180
9-12 Justyna Pilecka
13-16 Damian Lis 171
13-16 Maciek Lisaj
13-16 Michał Kosiorkiewicz
13-16 Katarzyna GRzyb
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 2:05 am   

Wyniki 2.06

1 Sebastian Białecki 180x4 14L 15L 16Lx2 17L 18L
2 Dariusz Cieplucha 18L
3-4 Rafał Uniszewski
3-4 Marcin Wrońśki 180x2
5-8 Piotr Białecki 180 171 17L
5-8 Dawid Herberg 180 18L
5-8 Wojciech Robin Kozłowski 180x3 16L
5-8 Krzysztof Waberski
9-12 Konrad Kosiński
9-12 Przemysław Snarski
9-12 Damian Lis
9-12 Sylwester Grzanka
13-15 Dariusz Dębski
13-15 Katarzyna GRzyb
13-15 Patryk Machenia
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 8:14 pm   

Wyniki 9.06

1 Sebastian Białecki 180x2 17L 18L
2 Dariusz Cieplucha 171
3-4 Rafał Uniszewski 15L
3-4 Dawid Herberg 180 18L
5-8 Tomasz Berni Bernacki
5-8 August Żeromiński 180x2
5-8 Rafał Werner
5-8 Adam Kuljon
9-12 Piotr Białecki
9-12 Maciek Lisaj
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Jacek Domański
13-16 Damian Lis
13-16 Piotr Kujawski
13-16 Sebastian Zwierzchowski
13-16 Krzysztof Waberski
17-19 Emilia Bernacka
17-19 Jarosław Pietrzak
17-19 Katarzyna Grzyb
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 18, 2017 11:28 pm   

Wyniki 16.06

1 Dariusz Cieplucha
2 Sebastian Białecki 180x3 16L 18L
3-4 Wojciech Kozłowski
3-4 Dawid Herberg 180 17L 18L
5-8 Piotr Białecki 16L
5-8 Krzysztof Waberski 130
5-8 Przemysław Snarski
5-8 Marcin Jezionek
9-12 Magda Solarz
9-12 Damian Lis
9-12 Michał Solarz
9-12 Rafał Uniszewski 180
13-16 Adam Kuljon
13-16 Justyna Pilecka
13-16 Piotr Jaśkiewicz
13-16 Katarzyna Grzyb
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2017 11:51 am   

Wyniki ostatniego turnieju

1 Sebastian Białecki 2x180
2 Wojciech Kozłowski 171
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Dawid Herberg
5-8 Piotr Białecki
5-8 Rafał Uniszewski
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Dariusz Cieplucha
9-12 Maciej Lisaj
9-12 Adam Kuljon
9-12 Michał Saładajczyk
9-12 Katarzyna Grzyb
13-14 Przemysław Snarski
13-14 Damian Lis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group