DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PP Mistrzostwa Małopolski - Winmau Dart Cup vol.7 oraz vol.8
Autor Wiadomość
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 49
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 1:00 pm   PP Mistrzostwa Małopolski - Winmau Dart Cup vol.7 oraz vol.8

Zapraszamy na dwa ostatnie turnieje cyklu WDC turnieje będą zaliczane do rankingu Pucharu Polski POD!!

Gramy w Pub Podkowa - Plac Wolnica 10 Kraków

Sobota - Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar Polski POD
Zapisy do 12:30
Start turnieju godzina 13:00
Wpisowe 25 zł

po sobotnim turnieju impreza taneczna w lokalu!!

Niedziela - Winmau dart cup vol.8 Puchar Polski POD
Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

Mężczyźni :
1. 240 zł plus puchar
2. 120 zł
3. 60 zł (dwóch zawodników)
5. 30 zł (czterech zawodników)

Kobiety minimum 6 zawodniczek :
1. 140 zł plus puchar
2. 80 zł
3. 60 zł (dwie zawodniczki)

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1736853209958606/

Z uwagi na okres wakacyjny - Dress Code mile widziany ale nie obowiazkowy :)

Noclegi w pobliżu :
http://www.thesecretgarden.pl/
http://www.tarahostel.com/
http://www.greenhostel.pl/
 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 2:55 pm   Lista osób biorących udział w MM

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Mistrzostwach Małopolski :)

Lista obecności :)

MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
.....


KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
......
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1810
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 4:46 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach


KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
......
 
 
 
Egon 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Blade IV DC
Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 4:06 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz


KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
......
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1810
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 02, 2017 1:43 pm   

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska


MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20.
 
 
 
MieszkoC 



Drużyna: Panda Team
Tarcza: Winmau Blade4 Dual Core
Lotki: POWER 9FIVE 24G PHIL TAYLOR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 127
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon Maj 08, 2017 8:38 am   

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł


MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20.
 
 
 
bowy 


Tarcza: Blady 4 Dual Core
Lotki: dużo by pisać...
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 180
Skąd: Galicja
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 11:01 am   

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł


MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24.
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1810
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 10:26 am   

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
9. Iwona Pająk
10. Katarzyna Grzybek


MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24.
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1810
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 11:38 am   

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Katarzyna Nowaczek
3. Bożena Bednarczyk
4. Emilia Wagner
5. Karolina Lorek
6. Klaudia Pietras
7. Dominika Wolska
8. Aśka Wideł
9. Iwona Pająk
10. Katarzyna Grzybek


MĘŻCZYŹNI:
1. Maciej Kłysz
2. Mariusz Małek
3. Rafał Zahora
4. Bartosz Nowaczek
5. Łukasz Kamiński
6. Mieszko Ciuła
7. Krzysztof Galus
8. Grzegorz Reguła
9. Konstantin Botsyun
10. Sławek Łakomy
11. Piotr Turek
12. Sebastian Jurkan
13. Arkadiusz Leński
14. Dominik Walczak
15. Marcin Łach
16. Grzegorz Nagacz
17. Michał Gackowski
18. Szymon Ciuk
19. Adrian Michna
20. Tomasz Dul
21. Gustaw Pluta
22. Marek Jasiński
23. Paweł Schab
24. Rafał Mrózek
25. Mariusz Krzyżanowski
26. Patryk Toboła
 
 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:39 pm   Wyniki zawodów z 10 oraz 11 czerwca 2017 -Kraków Pub Podkowa

Pełne wyniki Mistrzostw Małopolski:

Kraków 10 czerwca 2017r.

[b]Kobiety :
1 Karolina Lorek
2 Iwona Kopczyńska
3-4 Agnieszka Żurek

3-4 Dominika Wolska[/b]
5-6 Katarzyna Nowaczek
5-6 Joanna Wideł
7-8 Monika Jaśkiewicz
7-8 Lidia Konwent
9-10 Ewelina Zielńska Kołacz

Mężczyźni :
1 Krzysztof Kciuk
2 Marcin Małek
3-4 Grzegorz Sierpotowski
3-4 Adrian Michna
5-8 Krzyszfot Galus
5-8 Piotr Turek
5-8 Szymon Ciuk
5-8 Mariusz Małek
9-16 Patryk Urban
9-16 Dariusz Wójcik
9-16 Stanisław Bezak
9-16 Marek Jasiński
9-16 Krzysztof Furman
9-16 Paweł Styczyński
9-16 Dariusz Furman
9-16 Wojciech Sarka
17-24 Tomasz Dul
17-24 Jakub Pietrzyk
17-24 Michał Gackowski
17-24 Witold Lewandowski
17-24 Sławomir Parkitny
17-24 Krzysztof Kondrak
17-24 Grzegorz Nagacz
17-24 Tomasz Orliński
25-32 Bartosz Nowaczek
25-32 Michał Bełza
25-32 Rafał Zahora
25-32 Hieronim Furgał
25-32 Dominik Bystrzycki
25-32 Marcin Lewandowicz
25-32 Łukasz Kamiński
25-32 Gracjan Kastinger
33-40 Mirosław Gaczorek
33-40 Tadeusz Kacerz
33-40 Mieszko Ciuła
33-40 Przemysław Łoin
33-40 Jacek Jaśkiewicz
33-40 Maciej Hawrot
33-40 Przemysław Foltyn
33-40 Arkadiusz Leński
41-48 Jarosław Czernik
41-48 Rafał Mrozek
41-48 Grustaw Pluta
41-48 Jacek Styczyński
41-48 Paweł Schab
 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:40 pm   Wyniki Winmau Dart Cup vol.8 11 czerwca 2017

Pełne wyniki Winmau Dart Cup vol.8

Kobiety :
1 Agata Fidelus
2 Iwona Kopczyńska
3-4 Dominika Wolska
3-4 Katarzyna Nowaczek

5-6 Joanna Wideł
5-6 Agnieszka Żurek
7-8 Lidia Konwent
7-8 Karolina Lorek

Mężczyźni:
1 Krzysztof Kciuk
2 Witold Lewandowski
3-4 Andrzej Luty
3-4 Dominik Bystrzycki

5-8 Mariusz Małek
5-8 Paweł Styczyński
5-8 Krzysztof Furman
5-8 Przemysław Łoin
9-16 Krzysztof Kondrak
9-16 Adrian Michna
9-16 Marek Hawrot
9-16 Gustaw Pluta
9-16 Hieronim Furgał
9-16 Dariusz Wójcik
9-16 Dariusz Furman
9-16 Michał Gackowski
17-24 Szymon Ciuk
17-24 Wojciech Sarka
17-24 Mieszko Ciuła
17-24 Rafał Kmiecik
17-24 Mirosław Gaczorek
17-24 Rafał Mrozek
17-24 Tomasz Orliński
17-24 Jacek Styczyński
25-32 Tomasz Dul
25-32 Bartosz Nowaczek
25-32 Paweł Schab
25-32 Maciej Hawrot
25-32 Arkadiusz Leński
25-32 Marcin Lewandowicz
25-32 Grzegorz Nagacz
25-32 Łukasz Kamiński
33-40 Marek Jasiński
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group