Steel w KOSZALINIE |
Autor |
Wiadomość |
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 4:08 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 5:31 pm
|
|
|
Tabela końcowa koszalińskiej Super Ligi Dart 2016/17
1. Roman Tomczak
2. Krzysztof Borzęcki
3. Krzysztof Raniewicz
4. Joanna Janiec
5. Krzysztof Jagiełło
6. Piotr Worsowicz
7. Grzegorz Gałka
8. Andrzej Przytarski
9. Artur Adamczyk
10. Marek Traczyk
11. Joanna Jagiełło
12. Janusz Ziętkiewicz
13. Dariusz Żurański
14. Terry Allen
15. Krzysztof Kosnowski
16. Mariusz Rutkowski |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 5:58 pm
|
|
|
Rozpoczęliśmy X Turniej Grand Prix o Puchar Koszalina 17 CZERWIEC 2017
GRUPA 1
1 Krzysztof Borzęcki
2 Paweł Kowalczyk
3 Krzysztof Jagiełło
4 Krzysztof Rypina
5 Krzysztof Dziemidzik
6 Andrzej Jakubowski
7 Tomasz Dolny
Nr GRUPA 2
1 Waldemar Murawski
2 Iwona Dehamchi
3 Mariusz Krawczyk
4 Tomasz Warkowski
5 Dariusz Żurański
6 Norbert Ludwikowski
7 Szymon Pyzikiewicz
Nr GRUPA 3
1 Roman Tomczak
2 Tomek Gajewski
3 Michał Gomólka
4 Sylwester Karbowiak
5 Terry Allen
6 Przemysław Janicki
7 Artur Adamczyk
8 Krzysztof Raniewicz
Nr GRUPA 4
1 Jacek Kunat
2 Grzegorz Gałka
3 Koko
4 Andrzej Skoczyk
5 Joanna Janiec
6 Joanna Jagiełło
7 Marek Traczyk |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Cze 18, 2017 7:25 am
|
|
|
Tabela końcowa turnieju:
1 Roman Tomczak
2 Sylwester Karbowiak
3 Mariusz Krawczyk
4 Tomasz Dolny
5-6 Krzysztof Borzęcki
5-6 Krzysztof Rypina
7-8 Jacek Kunat
7-8 Waldemar Murawski
9-12 Marek Traczyk
9-12 Andrzej Jakubowski
9-12 Andrzej Skoczyk
9-12 Joanna Janiec
13-16 Tomasz Warkowski
13-16 Michał Gomólka
13-16 Dariusz Żurański
13-16 Krzysztof Raniewicz
17-24 Terry Allen
17-24 Krzysztof Dziemidzik
17-24 Grzegorz Gałka
17-24 Norbert Ludwikowski
17-24 Krzysztof Jagiełło
17-24 Artur Adamczyk
17-24 Iwona Dehamchi
17-24 Joanna Jagiełło
25-32 Paweł Kowalczyk
25-32 Tomek Gajewski
25-32 Szymon Pyzikiewicz
25-32 Koko
25-32 Przemysław Janicki |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 9:42 pm
|
|
|
Krzysiu , nawet nie wiesz , jak każdemu z nas osobna i jednocześnie wespół , jest cholernie smutno.
Bądź mocno mocny.
POZOSTAŃ DALEJ TYM KIM JESTEŚ
Niech żadne przeciwności losu Cię nie złamią .
Wikingowie są z Tobą .
Zawsze i wszędzie . |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 9:40 am
|
|
|
ZAPRASZAMY NA :
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
TERMIN : 09 wrzesień 2017
MIEJSCE : Pub "WIKING" wjazd od ul. Warskiego
ZAPISY : od godz. 11.oo
START : godz. 12.oo
WPISOWE : 40 PLN
JEDZENIE JAK ZWYKLE DO OPORU : 15 PLN ( płatne przy wpisowym )
PULA NAGRÓD ZALEŻNA OD LICZBY UCZESTNIKÓW
Panie :
1 . puchar + koperta
2 . puchar + koperta
3 . puchar + koperta
4 . koperta
Panowie :
1 . puchar + koperta
2 . puchar + koperta
3 . puchar + koperta
4 . koperta
5 . koperta
5 . koperta
7 . koperta
7 . koperta
NOCLEGI :
Motel "Arkadia" - tuż obok "WIKINGA"
Władysława IV 117, 75-347 Koszalin
94 347 74 37
Hotel "SPORT"
Sportowa 14, Koszalin
94 314 68 80
Hotel "Gwardia"
Sportowa 34, 75-503 Koszalin
94 345 13 21
Schronisko młodzieżowe
Gnieźnieńska 8, Koszalin
94 342 60 68
ZAPRASZAMY !
Prosimy o wpisywanie zawodników do turnieju , gdyż ułatwi to nam przygotowanie odpowiedniej ilości strawy |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 9:15 am
|
|
|
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 12:37 pm
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4.
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz |
|
|
|
|
Dzbar
Drużyna: TORNADO - GDAŃSK
Tarcza: BLADE 4
Lotki: Sky Pro Talzano 22 gr
Dołączył: 12 Wrz 2012 Posty: 70 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 12:41 pm
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. |
|
|
|
|
Siwy Gdańsk
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 44 Dołączył: 07 Kwi 2017 Posty: 9 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 4:38 pm
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 8:27 am
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka |
|
|
|
|
Siwy Gdańsk
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 44 Dołączył: 07 Kwi 2017 Posty: 9 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 9:47 pm
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 8:56 am
|
|
|
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 10:47 pm
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30.
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 8:56 am
|
|
|
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30.
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 10:01 am
|
|
|
Hej Jacku,
wielkie gratulacje za v-ce Mistrzostwo Europy!
Tylko nie mów , że przestraszył Cię przyjazd Tomka Milewczyka
Chociaż moooooże ... |
|
|
|
|
|