Weekend mistrzowski POD 2017 - Finał Pucharu Polski |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 1:06 pm Weekend mistrzowski POD 2017 - Finał Pucharu Polski
|
|
|
FINAŁ PUCHARU POLSKI
GRUPY PANOWIE :
1
Wołynka Paweł
Szarański Tomasz
Białecki Piotr
Pluta Gustaw
2
Lewandowski Adrian
Śliwiński Tomasz
Kokowski Maciej
Polowczyk Krzysztof
3
Kanik Tyus
Jezionek Marcin
Bełza Michał
Pietrzak Marek
4
Chmielewski Krzysztof
Sawicki Przemysław
Ludiwkowski Norbert
Lewandowski Marek
5
Sołtys Wojciech
Stanisławski Kamil
Osiński Krzysztof
Kowalczyk Jakub
6
Markowski Artur
Dul Tomasz
Misiak Przemysław
Wilmański Kamil
7
Piwoński Zbigniew
Marciniak Dariusz
Łowicz Sebastian
Gajewski Tomasz
8
Czerwiński Grzegorz
Stryjski Wojciech
Nagacz Grzegorz
Kalwasiński Michał
9
Rodkiewicz Robert
Urszulak Arkadiusz
Kozłowski Tomasz
Scholz Witold
10
Tomczak Roman
Kubowicz Marek
Pecyna Szymon
Chlebowski Mateusz
11
Dzikołowski Tomasz
Małek Mariusz
Pawlicki Przemysław
Mydlarz Sebastian
12
Wiśniewski Czarek
Olszewski Bogusław
Kovalov Dima
Kołodziejczyk Marek
13
Siodła Tomasz
Garbarczyk Piotr
Kolanowski Łukasz
Waberski Krzysztof
14
Gontarewicz Krzysztof
Wiśniewski Sławomir
Rudzki Kamil
Łoin Przemysław
15
Pałaszewski Damian
Kamiński Łukasz
Hawrot Maciej
Sujkowski Michał
16
Krzywosz Norbert
Małek Marcin
Folbrycht Szymon
Frąckowiak Dawid
17
Rypina Krzysztof
Skrzypski Mariusz
Ziółkowski Wojciech
Tylkowski Tomasz
18
Sitnik Karol
Luty Andrzej
Sierpotowski Grzegorz
Janiak Daniel
19
Pawłowski Darek
Hawrot Marek
Marciniak Paweł
Hadzicki Michał
20
Kondracki Konrad
Białecki Sebastian
Krasiński Mateusz
21
Wojciechowski Krzysztof
Wojtkowiak Marcin
Kowalczyk Jarosław
22
Działkowski Grzegorz
Cieślak Jacek
Feliński Grzegorz
23
Kciuk Krzysztof
Jasiński Adrian
Herberg Dawid
24
Adamski Arkadiusz
Chechliński Krzysztof
Lauer Krzysztof
25
Kopania Łukasz
Galubiński Henryk
Ratajski Krzysztof
26
Dębkowski Andrzej
Jurasz Antoni
Dejnega Szymon
27
Olszewski Sławomir
Gaczorek Mirosław
Słowikowski Bartosz
28
Michna Adrian
Ostrowski Piotr
Półtorak Michał
29
Mikułowski Marek
Błażejewski Sebsatian
Urbaniak Bartosz
30
Furman Dariusz
Mazur Maciej
Olejnik Paweł
31
Lewandowicz Marcin
Gleń Wojciech
Turek Piotr
32
Posyniak Dawid
Marczewski Marcin
Janicki Przemysław |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 1:39 pm, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 1:16 pm
|
|
|
FINAŁ PUCHARU POLSKI
GRUPY PANIE :
1
Markowska Małgorzata
Lech Nina
Pacierpnik Małgorzata
Ryczkowska Anna
Wolska Dominika
Pawlicka Marta
2
Drążek Katarzyna
Kowalczyk Anna
Krzeszewska Paulina
Nowaczek Katarzyna
Langner Iza
3
Głowacka Patrycja
Zientara Żaneta
Działkowska Joanna
Smolińska Diana
Grela Magda
4
Boniecka Aleksandra
Słowikowska Renata
Podgórska Karolina
Fidelus Agata
Kubowicz Joanna |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 2:27 pm
|
|
|
1
1. Wołynka Paweł
4. Szarański Tomasz
2. Białecki Piotr
3. Pluta Gustaw
2
1. Lewandowski Adrian
3. Śliwiński Tomasz
2. Kokowski Maciej
4. Polowczyk Krzysztof
3
1. Kanik Tyus
4. Jezionek Marcin
3. Bełza Michał
2. Pietrzak Marek
4
1. Chmielewski Krzysztof
3. Sawicki Przemysław
4. Ludiwkowski Norbert
2. Lewandowski Marek
5
2. Sołtys Wojciech
4. Stanisławski Kamil
1. Osiński Krzysztof
3. Kowalczyk Jakub
6
3. Markowski Artur
1. Dul Tomasz
2. Misiak Przemysław
4. Wilmański Kamil
7
2. Piwoński Zbigniew
1. Marciniak Dariusz
3. Łowicz Sebastian
4. Gajewski Tomasz
8
2. Czerwiński Grzegorz
3. Stryjski Wojciech
4. Nagacz Grzegorz
1. Kalwasiński Michał
9
4. Rodkiewicz Robert
2. Urszulak Arkadiusz
1. Kozłowski Tomasz
3. Scholz Witold
10
1. Tomczak Roman
2. Marek
3. Pecyna Szymon
4. Chlebowski Mateusz
11
1. Dzikołowski Tomasz
2. Małek Mariusz
4. Pawlicki Przemysław
3. Mydlarz Sebastian
12
2. Wiśniewski Czarek
3. Olszewski Bogusław
1. Kovalov Dima
4. Kołodziejczyk Marek
13
1. Siodła Tomasz
2. Garbarczyk Piotr
4. Kolanowski Łukasz
3. Waberski Krzysztof
14
1. Gontarewicz Krzysztof
3. Wiśniewski Sławomir
4. Rudzki Kamil
2. Łoin Przemysław
15
1. Pałaszewski Damian
3. Kamiński Łukasz
4. Hawrot Maciej
2. Sujkowski Michał
16
2. Krzywosz Norbert
1. Małek Marcin
4. Folbrycht Szymon
3. Frąckowiak Dawid
17
3. Rypina Krzysztof
1. Skrzypski Mariusz
4. Ziółkowski Wojciech
2. Tylkowski Tomasz
18
1. Sitnik Karol
3. Luty Andrzej
2. Sierpotowski Grzegorz
4. Janiak Daniel
19
2. Pawłowski Darek
3. Hawrot Marek
4. Marciniak Paweł
1. Hadzicki Michał
20
1. Kondracki Konrad
2. Białecki Sebastian
3. Krasiński Mateusz
21
1. Wojciechowski Krzysztof
2. Wojtkowiak Marcin
3. Kowalczyk Jarosław
22
1. Działkowski Grzegorz
3. Cieślak Jacek
2. Feliński Grzegorz
23
2. Kciuk Krzysztof
3. Jasiński Adrian
1. Herberg Dawid
24
2. Adamski Arkadiusz
1. Chechliński Krzysztof
3. Lauer Krzysztof
25
2. Kopania Łukasz
3. Galubiński Henryk
1. Ratajski Krzysztof
26
2. Dębkowski Andrzej
1. Jurasz Antoni
3. Dejnega Szymon
27
1. Olszewski Sławomir
2. Gaczorek Mirosław
3. Słowikowski Bartosz
28
1. Michna Adrian
3. Ostrowski Piotr
2. Półtorak Michał
29
2. Mikułowski Marek
1. Błażejewski Sebsatian
3. Urbaniak Bartosz
30
1. Furman Dariusz
2. Mazur Maciej
3. Olejnik Paweł
31
3. Lewandowicz Marcin
2. Gleń Wojciech
1. Turek Piotr
32
2. Posyniak Dawid 2
1. Marczewski Marcin 1
3. Janicki Przemysław 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 3:43 pm
|
|
|
"Last 64
Best of 5"
Wołynka Paweł 3
Marker: Janicki Przemysław Board: 1
Gleń Wojciech 0
Kokowski Maciej 2
Marker: Lewandowicz Marcin Board: 2
Marczewski Marcin 3
Skrzypski Mariusz 3
Marker: Olejnik Paweł Board: 3
Sujkowski Michał 1
Sierpotowski Grzegorz 1
Marker: Urbaniak Bartosz Board: 4
Małek Marcin 3
Kozłowski Tomasz 0
Marker: Ostrowski Piotr Board: 5
Kciuk Krzysztof 3
Kubowicz Marek 1
Marker: Słowikowski Bartosz Board: 6
Chechliński Krzysztof 3
Ratajski Krzysztof 3
Marker: Dejnega Szymon Board: 7
Piwoński Zbigniew 0
Dębkowski Andrzej 2
Marker: Galubiński Henryk Board: 8
Kalwasiński Michał 3
Osiński Krzysztof 0
Marker: Lauer Krzysztof Board: 9
Gaczorek Mirosław 3
Misiak Przemysław 0
Marker: Jasiński Adrian Board: 10
Michna Adrian 3
Wojciechowski Krzysztof 3
Marker: Cieślak Jacek Board: 11
Małek Mariusz 0
Feliński Grzegorz 2
Marker: Kowalczyk Jarosław Board: 12
Kovalov Dima 3
Siodła Tomasz 3
Marker: Krasiński Mateusz Board: 13
Pawłowski Darek 2
Łoin Przemysław 0
Marker: Hawrot Marek Board: 14
Kondracki Konrad 3
Błażejewski Sebsatian 3
Marker: Luty Andrzej Board: 15
Pietrzak Marek 1
Mazur Maciej 2
Marker: Rypina Krzysztof Board: 16
Chmielewski Krzysztof 3
Kanik Tyus 3
Marker: Frąckowiak Dawid Board: 17
Mikułowski Marek 0
Lewandowski Marek 1
Marker: Kamiński Łukasz Board: 18
Furman Dariusz 3
Hadzicki Michał 3
Marker: Wiśniewski Sławomir Board: 19
Garbarczyk Piotr 2
Białecki Sebastian 1
Marker: Waberski Krzysztof Board: 20
Gontarewicz Krzysztof 3
Dzikołowski Tomasz 3
Marker: Olszewski Bogusław Board: 21
Wojtkowiak Marcin 0
Wiśniewski Czarek 2
Marker: Mydlarz Sebastian Board: 22
Działkowski Grzegorz 3
Olszewski Sławomir 3
Marker: Pecyna Szymon Board: 23
Sołtys Wojciech 0
Półtorak Michał 1
Marker: Scholz Witold Board: 24
Dul Tomasz 3
Marciniak Dariusz 2
Marker: Stryjski Wojciech Board: 25
Kopania Łukasz 3
Czerwiński Grzegorz 3
Marker: Łowicz Sebastian Board: 26
Jurasz Antoni 0
Herberg Dawid 3
Marker: Markowski Artur Board: 27
Urszulak Arkadiusz 1
Adamski Arkadiusz 3
Marker: Kowalczyk Jakub Board: 28
Tomczak Roman 2
Pałaszewski Damian 3
Marker: Sawicki Przemysław Board: 29
Tylkowski Tomasz 2
Krzywosz Norbert 1
Marker: Bełza Michał Board: 30
Sitnik Karol 3
Turek Piotr 3
Marker: Śliwiński Tomasz Board: 31
Białecki Piotr 1
Posyniak Dawid 0
Marker: Pluta Gustaw Board: 32
Lewandowski Adrian 3 |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 4:12 pm
|
|
|
"Last 32
Best of 7"
Wołynka Paweł 4
Marczewski Marcin 2
Skrzypski Mariusz 4
Małek Marcin 1
Kciuk Krzysztof 4
Chechliński Krzysztof 3
Ratajski Krzysztof 4
Kalwasiński Michał 0
Gaczorek Mirosław 0
Michna Adrian 4
Wojciechowski Krzysztof 4
Kovalov Dima 3
Siodła Tomasz 4
Kondracki Konrad 0
Błażejewski Sebsatian 1
Chmielewski Krzysztof 4
Kanik Tyus 4
Furman Dariusz 0
Hadzicki Michał 1
Gontarewicz Krzysztof 4
Dzikołowski Tomasz 4
Działkowski Grzegorz 2
Olszewski Sławomir 3
Dul Tomasz 4
Kopania Łukasz 3
Czerwiński Grzegorz 4
Herberg Dawid 4
Adamski Arkadiusz 3
Pałaszewski Damian 4
Sitnik Karol 3
Turek Piotr 1
Lewandowski Adrian 4 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 4:47 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 7"
Wołynka Paweł 4
Skrzypski Mariusz 0
Kciuk Krzysztof 4
Ratajski Krzysztof 3
Michna Adrian 3
Wojciechowski Krzysztof 4
Siodła Tomasz 0
Chmielewski Krzysztof 4
Kanik Tytus 4
Gontarewicz Krzysztof 1
Dzikołowski Tomasz 4
Dul Tomasz 1
Czerwiński Grzegorz 4
Herberg Dawid 3
Pałaszewski Damian 3
Lewandowski Adrian 4 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 4:52 pm
|
|
|
1
1. Markowska Małgorzata
2. Lech Nina
3. Pacierpnik Małgorzata
5. Ryczkowska Anna
6. Wolska Dominika
4. Pawlicka Marta
2
4. Drążek Katarzyna
3. Kowalczyk Anna
1. Krzeszewska Paulina
2. Nowaczek Katarzyna
5. Langner Iza
3
1. Głowacka Patrycja
3. Zientara Żaneta
5. Działkowska Joanna
2. Smolińska Diana
4. Grela Magda
4
3. Boniecka Aleksandra
2. Słowikowska Renata
1. Podgórska Karolina
4. Fidelus Agata
5. Kubowicz Joanna |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 4:54 pm
|
|
|
"1/4 FINAL
Best of 5"
Markowska Małgorzata 3
Smolińska Diana 0
Nowaczek Katarzyna 1
Podgórska Karolina 3
Głowacka Patrycja 1
Lech Nina 3
Słowikowska Renata 3
Krzeszewska Paulina 1 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:17 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
Markowska Małgorzata 1
Lech Nina 2
Pacierpnik Małgorzata 3
Ryczkowska Anna 5
Wolska Dominika 6
Pawlicka Marta 4
2
Drążek Katarzyna 4
Kowalczyk Anna 3
Krzeszewska Paulina 1
Nowaczek Katarzyna 2
Langner Iza 5
3
Głowacka Patrycja 1
Zientara Żaneta 3
Działkowska Joanna 5
Smolińska Diana 2
Grela Magda 4
4
Boniecka Aleksandra 3
Słowikowska Renata 2
Podgórska Karolina 1
Fidelus Agata 4
Kubowicz Joanna 5 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:17 pm
|
|
|
1/2 FINAL Turnieju Panów
Best of 5
Markowska Małgorzata
Podgórska Karolina
Lech Nina
Słowikowska Renata |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:20 pm
|
|
|
1/4 finał TURNIEJU PANÓW
Best of 7
Wołynka Paweł 4
Kciuk Krzysztof 2
Wojciechowski Krzysztof 4
Chmielewski Krzysztof 2
Kanik Tytus 4
Dzikołowski Tomasz 0
Czerwiński Grzegorz 3
Lewandowski Adrian 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:43 pm
|
|
|
TURNIEJ PAŃ
1/2 FINAL
Best of 5
Markowska Małgorzata 2
Podgórska Karolina 3
Lech Nina 0
Słowikowska Renata 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:45 pm
|
|
|
TURNIEJ PANÓW
1/2 FINAL
Best of 7
Wołynka Paweł 4
Wojciechowski Krzysztof 3
Kanik Tytus 4
Lewandowski Adrian 0 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:26 pm
|
|
|
FINAŁ TURNIEJU PAŃ
KAROLINA PODGÓRSKA- RENATA SŁOWIKOWSKA 4:1
ZWYCIĘŻCZYNIĄ TURNIEJU FINAŁOWEGO PUCHARU POLSKI ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA |
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Lip 07, 2017 7:05 pm, w całości zmieniany 4 razy |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 7:01 pm
|
|
|
FINAŁ TURNIEJU PANÓW
PAWEŁ WOŁYNKA- TYTUS KANIK 3:5
ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PANÓW ZOSTAŁ TYTUS KANIK
|
|
|
|
|
|