DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Weekend mistrzowski POD 2017 - Mistrzostwa Polski Par
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:27 pm   Weekend mistrzowski POD 2017 - Mistrzostwa Polski Par





Pary Panowie :

1
Łęga/ Sobczyński
Wojciechowski/ Działkowski
Pluta/ Dul
Macha/ Robak
Herberg/ Białecki
Dębkowski/ Mikułowski


2
Ziółkowski/ Stanisławski
Luty/ Marciniak
Przybyłowski/ Pietrzak
Furman/ Gaczorek
Krasiński/ Kokowski
Konieczny/ Hamulski


3
Szczepaniak/ Kolanowski
Janiak/ Lewandowski
Kovalov/ Kasprzyszak
Folbrycht/ Frąckowiak
Lewandowicz/ Sławianowski
Kopania/ Chmielewski


4
Urbaniak/ Tylkowski
Kozłowski/ Golly
Osiński/ Paul
Hawrot/ Hawrot
Dejnega/ Markiewicz
Jasiński/ Sawicki


5
Olejnik/ Wilmański
Białecki/ Waberski
Ośko/ Domka
Kapuściński/ Tylkowski
Lauer/ Tomczak
Kamiński/ Nowaczek


6
Pecyna/ Chlebowski
Czerwiński/ Krzywosz
Michna/ Wołynka
Marczewski/ Scholz
Lewandowski/ Piwoński
Mazur/ Słowikowski


7
Makiewicz/ Pawłowski
Gajewski/ Rypina
Matysik/ Rodkiewicz
Słomski/ Jasiński
Adamczyk/ Kozłowski
Kalwasiński/ Urszulak


8
Grzelczak/ Kramarczyk
Caliński/ Caliński
Gleń/ Dybka
Janicki/ Ludwikowski
Ciuła/ Mrózek
Rybka/ Żyłka


9
Pecyna/ Osiełkowski
Sewulok/ Pajdak
Małek/ Małek
Basiak/ Kowalski
Skupień/ Jędrzejewski
Grażewski/ Chow

10
Markowski/ Dzikołowski
Wójcik/ Krogulski
Biela/ Mazur
Cieślak/ Pawlicki
Feliński/ Hadzicki


11
Garbarczyk/ Błażejczyk
Kuśnierczak/ Rossa
Łuczak/ Kanik
Galubiński/ Polowczyk
Seredyński/ Biernacki


12
Kuljon/ Wojtkowiak
Jezionek/ Wacławski
Olszewski/ Śliwiński
Kowalczyk/ Kowalczyk
Błażejewski/ Kubowicz


13
Kołodziejszyk/ Olszewski
Matuszewski/ Mróz
Turek/ Adamski
Jankiewicz/ Rzepka
Cegłowski/ Łowicz


14
Nagacz/ Sierpotowski
Chalaba/ Gierczak
Łoin/ Godziszewski
Kciuk/ Ratajski
Półtorak/ Posyniak


15
Sujkowski/ Chechliński
Dzięgiel/ Matoga
Gontarewicz/ Marciniak
Pałaszewski/ Bruliński
Wiśniewski/ Szarański


16
Ostrowski/ Stryjski
Sitnik/ Wiśniewski
Misiak/ Kowalczyk
Jurasz/ Mydlarz
Gaertner/ Siodła
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:32 pm   





Pary Panie :

1
Kowalczyk/ Pawlicka
Żyłka/ Rzepka
Hamulska/ Ryczkowska
Głowacka/ Podgórska


2
Fidelus/ Drążek
Zientara/ Pietras
Langner/ Grela
Działkowska/ Kruszyńska


3
Wideł/ Lorek
Kubowicz/ Nowaczek
Lech/ Pacierpnik
Musiał/ Golly


4
Słowikowska/ Boniecka
Kopczyńska/Wolska
Smolińśka/ Markowska
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 10:24 pm   

WYNIKI GRUP PAŃ :

1
1. Głowacka/ Podgórska
2. Żyłka/ Rzepka
3. Kowalczyk/ Pawlicka
4. Hamulska/ Ryczkowska

2
1. Zientara/ Pietras
2. Działkowska/ Kruszyńska
3. Langner/ Grela
4. Fidelus/ Drążek

3
1. Lech/ Pacierpnik
2. Musiał/ Golly
3. Kubowicz/ Nowaczek
4. Wideł/ Lorek

4
1. Słowikowska/ Boniecka
2. Smolińśka/ Markowska
3. Kopczyńska/Wolska
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:46 pm   

TURNIEJ PAŃ
1/4 FINAL
Best of 5

Głowacka/ Podgórska 3
Musiał/ Golly 0

Działkowska/ Kruszyńska 3
Słowikowska/ Boniecka 1

Lech/ Pacierpnik 3
Żyłka/ Rzepka 1

Smolińśka/ Markowska 3
Zientara/ Pietras 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:47 pm   

TURNIEJ PAŃ

1/2 FINAL
Best of 5


Głowacka/ Podgórska 3
Działkowska/ Kruszyńska 2

Lech/ Pacierpnik 3
Smolińśka/ Markowska 0
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:31 am   

1
2. Łęga/ Sobczyński
4. Wojciechowski/ Działkowski
6. Pluta/ Dul
1. Macha/ Robak
3. Herberg/ Białecki
5. Dębkowski/ Mikułowski


2
4. Ziółkowski/ Stanisławski
1. Luty/ Marciniak
6. Przybyłowski/ Pietrzak
2. Furman/ Gaczorek
5. Krasiński/ Kokowski
3. Konieczny/ Hamulski


3
4. Szczepaniak/ Kolanowski
5. Janiak/ Lewandowski
1. Kovalov/ Kasprzyszak
6. Folbrycht/ Frąckowiak
3. Lewandowicz/ Sławianowski
2. Kopania/ Chmielewski


4
5. Urbaniak/ Tylkowski
2. Kozłowski/ Golly
1. Osiński/ Paul
4. Hawrot/ Hawrot
3. Dejnega/ Markiewicz
6. Jasiński/ Sawicki


5
1. Olejnik/ Wilmański
4. Białecki/ Waberski
5. Ośko/ Domka
3. Kapuściński/ Tylkowski
2. Lauer/ Tomczak
6. Kamiński/ Nowaczek


6
6. Pecyna/ Chlebowski
4. Czerwiński/ Krzywosz
3. Michna/ Wołynka
1. Marczewski/ Scholz
2. Lewandowski/ Piwoński
5. Mazur/ Słowikowski


7
3. Makiewicz/ Pawłowski
4. Gajewski/ Rypina
6. Matysik/ Rodkiewicz
5. Słomski/ Jasiński
1. Adamczyk/ Kozłowski
2. Kalwasiński/ Urszulak


8
4. Grzelczak/ Kramarczyk
2. Caliński/ Caliński
1. Gleń/ Dybka
5. Janicki/ Ludwikowski
6. Ciuła/ Mrózek
3. Rybka/ Żyłka


9
1. Grażewski/ Chow
5. Pecyna/ Osiełkowski
3. Małek/ Małek
2. Basiak/ Kowalski
4. Skupień/ Jędrzejewski
6. Pecyna Osiełkowski

10
1. Markowski/ Dzikołowski
5. Wójcik/ Krogulski
3. Biela/ Mazur
2. Cieślak/ Pawlicki
4. Feliński/ Hadzicki


11
3. Garbarczyk/ Błażejczyk
4. Kuśnierczak/ Rossa
2. Łuczak/ Kanik
5. Galubiński/ Polowczyk
1. Seredyński/ Biernacki


12
4. Kuljon/ Wojtkowiak
1. Jezionek/ Wacławski
5. Olszewski/ Śliwiński
3. Kowalczyk/ Kowalczyk
2. Błażejewski/ Kubowicz


13
5. Kołodziejszyk/ Olszewski
4. Matuszewski/ Mróz
1. Turek/ Adamski
3. Jankiewicz/ Rzepka
2. Cegłowski/ Łowicz


14
2. Nagacz/ Sierpotowski
5. Chalaba/ Gierczak
4. Łoin/ Godziszewski
1. Kciuk/ Ratajski
3. Półtorak/ Posyniak


15
2. Sujkowski/ Chechliński
4. Dzięgiel/ Matoga
1. Gontarewicz/ Marciniak
3. Pałaszewski/ Bruliński
5. Wiśniewski/ Szarański


16
3. Ostrowski/ Stryjski
4. Sitnik/ Wiśniewski
5. Misiak/ Kowalczyk
1. Jurasz/ Mydlarz
2. Gaertner/ Siodła
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:42 am   

Last 32
Best of 3


Macha/ Robak 0
Sujkowski/ Chechliński 2

Furman/ Gaczorek 0
Jurasz/ Mydlarz 2

Grażewski/ Chow 1
Kalwasiński/ Urszulak 2

Cieślak/ Pawlicki 2
Gleń/ Dybka 0

Olejnik/ Wilmański 0
Łuczak/ Kanik 2

Lewandowski/ Piwoński 1
Jezionek/ Wacławski 2

Turek/ Adamski 0
Kopania/ Chmielewski 2

Nagacz/ Sierpotowski 2
Osiński/ Paul 0

Kovalov/ Kasprzyszak 2
Cegłowski/ Łowicz 0

Kozłowski/ Golly 1
Kciuk/ Ratajski 2

Seredyński/ Biernacki 0
Lauer/ Tomczak 2

Błażejewski/ Kubowicz 0
Marczewski/ Scholz 2

Adamczyk/ Kozłowski 2
Basiak/ Kowalski 0

Caliński/ Caliński 2
Markowski/ Dzikołowski 1

Gontarewicz/ Marciniak 2
Łęga/ Sobczyński 0

Gaertner/ Siodła 2
Luty/ Marciniak 1
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Lip 08, 2017 12:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:45 am   

Finał Turnieju Pań


Głowacka/ Podgórska 3
Lech/ Pacierpnik 1

ZWYCIĘŻCZYNIAMI TURNIEJU DEBLOWEGO PAŃ ZOSTAŁY

KAROLINA PODGÓRSKA- PATRYCJA GŁOWACKA
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 1:18 am   

"Last 16
Best of 5"



Sujkowski/ Chechliński 3
Jurasz/ Mydlarz 2



Kalwasiński/ Urszulak 1
Cieślak/ Pawlicki 3



Łuczak/ Kanik 3
Jezionek/ Wacławski 0



Kopania/ Chmielewski 4
Nagacz/ Sierpotowski 3



Kovalov/ Kasprzyszak 1
Kciuk/ Ratajski 3



Lauer/ Tomczak 0
Marczewski/ Scholz 3



Adamczyk/ Kozłowski 3
Caliński/ Caliński 2



Gontarewicz/ Marciniak 2
Gaertner/ Siodła 3
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:08 am   

TURNIEJ PANÓW

1/4 FINAL
Best of 5

Sujkowski/ Chechliński 3
Cieślak/ Pawlicki 2

Łuczak/ Kanik 3
Kopania/ Chmielewski 4

Kciuk/ Ratajski 3
Marczewski/ Scholz0

Adamczyk/ Kozłowski 3
Gaertner/ Siodła 2
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Lip 08, 2017 2:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:35 am   

TURNIEJ PANÓW

1/2 FINAL
Best of 7


Sujkowski/ Chechliński 1
Kopania/ Chmielewski 4

Kciuk/ Ratajski 4
Adamczyk/ Kozłowski 2
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:44 am   

FINAŁ PANÓW

Chmielewski/Kopania- Kciuk/Ratajski 0:4

ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU PANÓW ZOSTALI KRZYSZTOF KCIUK I KRZYSZTOF RATAJASKI
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 2:46 am   

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Głowacka/ Podgórska
2 Lech/ Pacierpnik
3-4 Działkowska/ Kruszyńska
3-4 Smolińśka/ Markowska
5-8 Musiał/ Golly
5-8 Słowikowska/ Boniecka
5-8 Żyłka/ Rzepka
5-8 Zientara/ Pietras
9-12 Kowalczyk/ Pawlicka
9-12 Langner/ Grela
9-12 Kubowicz/ Nowaczek
9-12 Kopczyńska/Wolska
13-16 Hamulska/ Ryczkowska
13-16 Fidelus/ Drążek
13-16 Wideł/ Lorek

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kciuk/ Ratajski
2 Kopania/ Chmielewski
3-4 Sujkowski/ Chechliński
3-4 Adamczyk/ Kozłowski
5-8 Cieślak/ Pawlicki
5-8 Łuczak/ Kanik
5-8 Marczewski/ Scholz
5-8 Gaertner/ Siodła
9-16 Jurasz/ Mydlarz
9-16 Kalwasiński/ Urszulak
9-16 Jezionek/ Wacławski
9-16 Nagacz/ Sierpotowski
9-16 Kovalov/ Kasprzyszak
9-16 Lauer/ Tomczak
9-16 Caliński/ Caliński
9-16 Gontarewicz/ Marciniak
17-32 Macha/ Robak
17-32 Furman/ Gaczorek
17-32 Grażewski/ Chow
17-32 Gleń/ Dybka
17-32 Olejnik/ Wilmański
17-32 Lewandowski/ Piwoński
17-32 Turek/ Adamski
17-32 Osiński/ Paul
17-32 Cegłowski/ Łowicz
17-32 Kozłowski/ Golly
17-32 Seredyński/ Biernacki
17-32 Błażejewski/ Kubowicz
17-32 Basiak/ Kowalski
17-32 Markowski/ Dzikołowski
17-32 Łęga/ Sobczyński
17-32 Luty/ Marciniak
33-48 Herberg/ Białecki
33-48 Konieczny/ Hamulski
33-48 Lewandowicz/ Sławianowski
33-48 Dejnega/ Markiewicz
33-48 Kapuściński/ Tylkowski
33-48 Michna/ Wołynka
33-48 Makiewicz/ Pawłowski
33-48 Rybka/ Żyłka
33-48 Małek/ Małek
33-48 Biela/ Mazur
33-48 Garbarczyk/ Błażejczyk
33-48 Kowalczyk/ Kowalczyk
33-48 Jankiewicz/ Rzepka
33-48 Półtorak/ Posyniak
33-48 Pałaszewski/ Bruliński
33-48 Ostrowski/ Stryjski
49-64 Wojciechowski/ Działkowski
49-64 Ziółkowski/ Stanisławski
49-64 Szczepaniak/ Kolanowski
49-64 Hawrot/ Hawrot
49-64 Białecki/ Waberski
49-64 Czerwiński/ Krzywosz
49-64 Gajewski/ Rypina
49-64 Grzelczak/ Kramarczyk
49-64 Skupień/ Jędrzejewski
49-64 Feliński/ Hadzicki
49-64 Kuśnierczak/ Rossa
49-64 Kuljon/ Wojtkowiak
49-64 Matuszewski/ Mróz
49-64 Łoin/ Godziszewski
49-64 Dzięgiel/ Matoga
49-64 Sitnik/ Wiśniewski
65-80 Dębkowski/ Mikułowski
65-80 Krasiński/ Kokowski
65-80 Janiak/ Lewandowski
65-80 Urbaniak/ Tylkowski
65-80 Ośko/ Domka
65-80 Mazur/ Słowikowski
65-80 Słomski/ Jasiński
65-80 Janicki/ Ludwikowski
65-80 Pecyna/ Osiełkowski
65-80 Wójcik/ Krogulski
65-80 Galubiński/ Polowczyk
65-80 Olszewski/ Śliwiński
65-80 Kołodziejszyk/ Olszewski
65-80 Chalaba/ Gierczak
65-80 Wiśniewski/ Szarański
65-80 Misiak/ Kowalczyk
81-96 Pluta/ Dul
81-96 Przybyłowski/ Pietrzak
81-96 Folbrycht/ Frąckowiak
81-96 Jasiński/ Sawicki
81-96 Kamiński/ Nowaczek
81-96 Pecyna/ Chlebowski
81-96 Matysik/ Rodkiewicz
81-96 Ciuła/ Mrózek
81-96 Sewulok/ Pajdak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group