DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Polski POD
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 8:55 pm   

Finał Turnieju Pań

Best of 9

Karolina Podgórska- Renata Słowikowska

Live score (jak zadziała :)

http://www.dartsforwindow...hid=39694932ALE

A tu możecie oglądać coś na żywo

https://www.youtube.com/watch?v=lCkEY4tla9c
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 9:11 pm   

MISTRZYNIĄ POLSKI ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 9:40 pm   

Finał Turnieju Panów

Tytus Kanik - Paweł Wołynka 6:4

Best of 9

https://www.youtube.com/watch?v=lCkEY4tla9c
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Lip 08, 2017 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 592
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 9:43 pm   

Powtórka finału z tegorocznego turnieju w Czaplinku! Przypominam, że w Czaplinku wygrał Paweł Wołynka 5-2 8)
 
 
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1528
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 10:42 pm   

Mistrzami Polski POD na rok 2017 zostali:

w kat. juniorów: Sebastian Białecki

w kat. pań: Karolina Podgórska

w kat. panów: Tytus Kanik

więcej wyników wkrótce
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 10:50 pm   

MISTRZEM POLSKI ZOSTAŁ TYTUS KANIK
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 11:05 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Juniorów

1 Białecki Sebstian
2 Herberg Dawid
3-4 Kowalczyk Jakub
3-4 Zakrzewski Daniel
5-6 Ober Kacper
5-6 Rypina Krzysztof

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Słowikowska Renata
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Lech Nina
5-8 Grzesik- Żyłka Aleksandra
5-8 Hamulska Anna
5-8 Żabka Katarzyna
5-8 Załawka Karolina
9-16 Przybyła Klaudia
9-16 Rzepka Jolanta
9-16 Musiał Magdalena
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Kopczyńska Iwona
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Drążek Katarzyna
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Bożek Katarzyna
17-24 Głydziak Kinga
17-24 Walczak Izabela
17-24 Lorek Karolina
17-24 Basiak Aleksandra
17-24 Fidelus Agata
17-24 Wolska Dominika
25-32 Głowacka Patrycja
25-32 Modrzejewska Ewelina
25-32 Kokowska Agnieszka
25-32 Ryczkowska Anna
25-32 Smolińska Diana
25-32 Grela Magda
25-32 Langner Iza
25-32 Pawlicka Marta
33-40 Pietras Klaudia
33-40 Kruszyńska Ewa
33-40 Lewandowska Kinga
33-40 Kowalczyk Anna
33-40 Działkowska Joanna
33-40 Golly Daria
33-40 Rochmankowska Anna
33-40 Obara Justyna
41-48 Wideł Joanna
41-48 Krzeszewska Paulina

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kanik Tytus
2 Wołynka Paweł
3-4 Ratajski Krzysztof
3-4 Robak Dawid
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Turek Piotr
5-8 Tomczak Roman
5-8 Żyłka Adrian
9-16 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Białecki Sebastian
9-16 Kozłowski Artur
9-16 Chmielewski Krzysztof
9-16 Osiński Krzysztof
9-16 Gontarewicz Krzysztof
9-16 Biela Krzysztof
9-16 Kciuk Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Bugaj Tomasz
17-32 Krawczak Robert
17-32 Jaskowiak Robert
17-32 Kovalov Dima
17-32 Hadzicki Michał
17-32 Bystrzycki Dominik
17-32 Michalski Tomasz
17-32 Małek Marcin
17-32 Lewandowski Adrian
17-32 Pałaszewski Damian
17-32 Michna Adrian
17-32 Krzywosz Norbert
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Kopania łukasz
33-64 Luty Andrzej
33-64 Hamulski Leszek
33-64 Kokowski Maciej
33-64 Kozłowski Tomasz
33-64 Kondracki Konrad
33-64 Półtorak Michał
33-64 Ryguła Grzegorz
33-64 Szopa Krzysztof
33-64 Caliński Kamil
33-64 Bieda Adam
33-64 Ośko Rafał
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Olszewski Bogusław
33-64 Hoffman Leszek
33-64 Macha Łukasz
33-64 Sierpotowski Grzegorz
33-64 Słomski Marcin
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Tylkowski Tomasz
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Wiśniewski Czarek
33-64 Prasoł Damian
33-64 Rochmankowski Piotr
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Kapuściński Marcin
33-64 Łęga Piotr
33-64 Wężyk Maciej
33-64 Żabka Patryk
65-128 Caliński Bartosz
65-128 Słowikowski Bartosz
65-128 Chechliński Krzysztof
65-128 Paul Mariusz
65-128 Gaczorek Mirosław
65-128 Kubowicz Marek
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Gleń Wojciech
65-128 Skrzypski Mariusz
65-128 Jezionek Marcin
65-128 Wójcik Darek
65-128 Przybyłowski Maciej
65-128 Dybka Maciej
65-128 Dzikołowski Tomasz
65-128 Gajewski Tomasz
65-128 Mikułowski Marek
65-128 Łuczak Łukasz
65-128 Herberg Dawid
65-128 Mosczyński Sebastian
65-128 Marciniak Paweł
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Bełza Michał
65-128 Stanisławski Kamil
65-128 Dul Tomasz
65-128 Maciejkiewicz Mariusz
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Ostrowski Piotr
65-128 Kalwasiński Michał
65-128 Białecki Piotr
65-128 Adamczyk Sebastian
65-128 Jurasz Antoni
65-128 Urszulak Arkadiusz
65-128 Kochański Hubert
65-128 Cieplucha Darek
65-128 Mazur Andrzej
65-128 Ober Kacper
65-128 Pawłowski Konrad
65-128 Pecyna Szymon
65-128 Sołtys Wojciech
65-128 Furman Dariusz
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Wacławski Łukasz
65-128 Małek Mariusz
65-128 Matysik Eugeniusz
65-128 Błażejewski Sebastian
65-128 Grażewski Robert
65-128 Łoin Przemysław
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Cieślak Jacek
65-128 Gaertner Robert
65-128 Misiak Przemysław
65-128 Sujkowski Michał
65-128 Hawrot Marek
65-128 Rudzki Kamil
65-128 Konieczny Krzysztof
65-128 Enkot Bartłomiej
65-128 Jasiński Adrian
65-128 Kasprzyszak Grzegorz
65-128 Domka Jacek
65-128 Pajdak Grzegorz
65-128 Krzyszczyk Janusz
65-128 Garbarczyk Piotr
65-128 Godziszewski Michał
129-192 Majewski Wiesław
129-192 Karasiewicz Antoni
129-192 Sawicki Przemysław
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Jarzyński Roman
129-192 Jędrzejewski Tomasz
129-192 Fąfara Marcin
129-192 Hawrot Maciej
129-192 Feliński Grzegorz
129-192 Rypina Krzysztof
129-192 Czerwiński Grzegorz
129-192 Markowski Artur
129-192 Kulikowski Piotr
129-192 Śliwiński Tomasz
129-192 Ziółkowski Wojciech
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Ciuła Mieszko
129-192 Jasiński Radosław
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Sitnik Karol
129-192 Rzepka Rafał
129-192 Jankiewicz Tomasz
129-192 Szczepaniak Mateusz
129-192 Pecyna Norbert
129-192 Zakrzewski Danie;
129-192 Dejnega Szymon
129-192 Kuczyński Grzegorz
129-192 Preiss Michał
129-192 Dzięgiel Paweł
129-192 Starzyński Damian
129-192 Olejnik Paweł
129-192 Kramarczyk Mieczysław
129-192 Bruliński Wojciech
129-192 Krasiński Mateusz
129-192 Karolak Tadeusz
129-192 Nagacz Grzegorz
129-192 Janicki Przemysław
129-192 Scholz Witold
129-192 Kolanowski Łukasz
129-192 Pluta Gustaw
129-192 Łowicz Sebastian
129-192 Matuszewski Michał
129-192 Krogulski Michał
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Adamski Arkadiusz
129-192 Lewandowicz Marcin
129-192 Kowalski Mirosław
129-192 Osiełkowski Paweł
129-192 Kowalczyk Jarosław
129-192 Piwoński Zbigniew
129-192 Błażejczyk Wojciech
129-192 Mrózek Rafał
129-192 Kowalczyk Paweł
129-192 Chow Ahkian
129-192 Wawrzyniak Radosław
129-192 Kamiński Łukasz
129-192 Ludwikowski Norbert
129-192 Sewulok Sławomir
129-192 Frąckowiak Dawid
129-192 Dębkowski Andrzej
129-192 Janiak Daniel
129-192 Żurek Marek
129-192 Lewandowski Marek
129-192 Rafalont Jan
193-256 Galubiński Henryk
193-256 Chalaba Przemyslaw
193-256 Wojtkowiak Marcin
193-256 Kogut Andrzej
193-256 Mazur Maciej
193-256 Cegłowski Bartosz
193-256 Rusiecki Piotr
193-256 Gierczak Damian
193-256 Pietrzak Marek
193-256 Kuljon Adam
193-256 Grzelczak Artur
193-256 Nowaczek Bartosz
193-256 Urbaniak Bartosz
193-256 Szarański Tomasz
193-256 Karsiński Mateusz
193-256 Merkel Dawid
193-256 Mróz Grzegorz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group