DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Steel w KOSZALINIE
Autor Wiadomość
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 592
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 5:08 pm   



 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 592
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 6:31 pm   

Tabela końcowa koszalińskiej Super Ligi Dart 2016/17
1. Roman Tomczak
2. Krzysztof Borzęcki
3. Krzysztof Raniewicz
4. Joanna Janiec
5. Krzysztof Jagiełło
6. Piotr Worsowicz
7. Grzegorz Gałka
8. Andrzej Przytarski
9. Artur Adamczyk
10. Marek Traczyk
11. Joanna Jagiełło
12. Janusz Ziętkiewicz
13. Dariusz Żurański
14. Terry Allen
15. Krzysztof Kosnowski
16. Mariusz Rutkowski
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 592
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Cze 17, 2017 6:58 pm   

Rozpoczęliśmy X Turniej Grand Prix o Puchar Koszalina 17 CZERWIEC 2017

GRUPA 1
1 Krzysztof Borzęcki
2 Paweł Kowalczyk
3 Krzysztof Jagiełło
4 Krzysztof Rypina
5 Krzysztof Dziemidzik
6 Andrzej Jakubowski
7 Tomasz Dolny

Nr GRUPA 2
1 Waldemar Murawski
2 Iwona Dehamchi
3 Mariusz Krawczyk
4 Tomasz Warkowski
5 Dariusz Żurański
6 Norbert Ludwikowski
7 Szymon Pyzikiewicz

Nr GRUPA 3
1 Roman Tomczak
2 Tomek Gajewski
3 Michał Gomólka
4 Sylwester Karbowiak
5 Terry Allen
6 Przemysław Janicki
7 Artur Adamczyk
8 Krzysztof Raniewicz

Nr GRUPA 4
1 Jacek Kunat
2 Grzegorz Gałka
3 Koko
4 Andrzej Skoczyk
5 Joanna Janiec
6 Joanna Jagiełło
7 Marek Traczyk
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 592
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Cze 18, 2017 8:25 am   

Tabela końcowa turnieju:

1 Roman Tomczak
2 Sylwester Karbowiak
3 Mariusz Krawczyk
4 Tomasz Dolny
5-6 Krzysztof Borzęcki
5-6 Krzysztof Rypina
7-8 Jacek Kunat
7-8 Waldemar Murawski
9-12 Marek Traczyk
9-12 Andrzej Jakubowski
9-12 Andrzej Skoczyk
9-12 Joanna Janiec
13-16 Tomasz Warkowski
13-16 Michał Gomólka
13-16 Dariusz Żurański
13-16 Krzysztof Raniewicz
17-24 Terry Allen
17-24 Krzysztof Dziemidzik
17-24 Grzegorz Gałka
17-24 Norbert Ludwikowski
17-24 Krzysztof Jagiełło
17-24 Artur Adamczyk
17-24 Iwona Dehamchi
17-24 Joanna Jagiełło
25-32 Paweł Kowalczyk
25-32 Tomek Gajewski
25-32 Szymon Pyzikiewicz
25-32 Koko
25-32 Przemysław Janicki
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1024
Skąd: koszalin
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 10:42 pm   

Krzysiu , nawet nie wiesz , jak każdemu z nas osobna i jednocześnie wespół , jest cholernie smutno.
Bądź mocno mocny.
POZOSTAŃ DALEJ TYM KIM JESTEŚ
Niech żadne przeciwności losu Cię nie złamią .
Wikingowie są z Tobą .
Zawsze i wszędzie .
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1024
Skąd: koszalin
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 10:40 am   

ZAPRASZAMY NA :

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA


TERMIN : 09 wrzesień 2017

MIEJSCE : Pub "WIKING" wjazd od ul. Warskiego

ZAPISY : od godz. 11.oo

START : godz. 12.oo

WPISOWE : 40 PLN

JEDZENIE JAK ZWYKLE DO OPORU : 15 PLN ( płatne przy wpisowym )

PULA NAGRÓD ZALEŻNA OD LICZBY UCZESTNIKÓW

Panie :

1 . puchar + koperta
2 . puchar + koperta
3 . puchar + koperta
4 . koperta

Panowie :

1 . puchar + koperta
2 . puchar + koperta
3 . puchar + koperta
4 . koperta
5 . koperta
5 . koperta
7 . koperta
7 . koperta

NOCLEGI :

Motel "Arkadia" - tuż obok "WIKINGA"
Władysława IV 117, 75-347 Koszalin
94 347 74 37

Hotel "SPORT"
Sportowa 14, Koszalin
94 314 68 80

Hotel "Gwardia"
Sportowa 34, 75-503 Koszalin
94 345 13 21

Schronisko młodzieżowe
Gnieźnieńska 8, Koszalin
94 342 60 68

ZAPRASZAMY !! !

Prosimy o wpisywanie zawodników do turnieju , gdyż ułatwi to nam przygotowanie odpowiedniej ilości strawy
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 516
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 10:15 am   

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
 
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1024
Skąd: koszalin
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 1:37 pm   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4.

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
 
 
Dzbar 


Drużyna: TORNADO - GDAŃSK
Tarcza: BLADE 4
Lotki: Sky Pro Talzano 22 gr
Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 69
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 1:41 pm   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27.
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:38 pm   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30.
 
 
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 9:27 am   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 10:47 pm   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
 
 
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 9:56 am   

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 10:47 pm
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30.
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
 
 
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 9:56 am   

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA

PANIE :

1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .

PANY :

1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30.
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1024
Skąd: koszalin
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 11:01 am   

Hej Jacku,
wielkie gratulacje za v-ce Mistrzostwo Europy!
Tylko nie mów , że przestraszył Cię przyjazd Tomka Milewczyka ;)
Chociaż moooooże ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group