DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Bukmacher internetowy - którego wybrać?
Autor Wiadomość
CYBERNAUTA 

Tarcza: Blada Trójca
Lotki: Modyfikowane hybrydy :)
  Wysłany: Sob Sie 08, 2009 8:43 pm   Bukmacher internetowy - którego wybrać?

Witam

Własciwie wszystko napisałem w temacie.
Chciałem się już dawno zarejestrować u jakiegoś internetowego buka ale jakoś nie miałem do końca przekonania.

Zależy mi głównie na dobrych kursach na darta oraz piłkę nożną.
Istnieje jakis wiodący bukmacher w sieci czy to w zasadzie nie ma większego znaczenia u którego będę obstawiał?

Co możecie polecić?

Jerry 
Lożo-Szyderca

Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 7:39 pm   

Nie ma czegoś takiego, jak najlepsze kursy, bo wszystkie są bardzo podobne.
Jeżeli chcesz grać na darta , to do wyboru bet365 i bwin. Polecam bwin z kilku powodów:
1. Łatwiejsza droga przelewów ( obsługują Przelewy24, więc z większości banków masz przelew natychmiastowy)
2. Największy wybór zakładów live ( choć to jest nie zawsze "korzystne", łatwo popłynąć :) )
3. Najciekawszy interfejs ( możliwość łatwego obserwowania i przełączania się między zdarzeniami live.
4. Największy ( chyba ) bonus powitalny ( 50 % do 200 zł )

Ale zarejestrować się na bet365 nawet bez wpłacania kasy warto, bo tam jest w bardzo dobrej jakości przekaz live z darta.

Junior100 

Lotki: Unicorn 24g
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:21 am   

Bwin jeden z bardziej śmieciowych buków jaki jest na rynku jak nie najbardziej, do tego ma praktycznie najniższe kursy, co innego bet365,tego można polecić, jeśli chcesz grać na wysokich kursach wbij się w betfair mniej znany, ale w związku z tym, że jest to swoista giełda typów, różnica w kursach jest czasem olbrzymia w porównaniu do tradycyjnych buków. Pozdro :D

Wielebniak 
Łyżwiarz :)

Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 3:21 pm   

Paddypower - szalenie rzetelny, bardzo szybkie wyplaty, ale glownie nastawiony na "wyspiarzy" - konto mam tam 3 lata prawie, nigdy najmniejszych problemow

bwin - do nich przekonal mnie naprawde duzy wybor zakladow na dany dzien, wiele mozliwosci wplat/wyplat tez jest ich plusem

bet365 - solidna firma, dobra renoma, ale czasami maja dziwne zwiechy jeslli chodzi o rezultaty.

glurty 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 8:04 am   

Osobiście mam same pozytywne doświadczenia z bukmacherem sportingbet.pl - maja bardzo dobre kursy, wypłacają szybko kasę i nie miałem z nimi nigdy problemów. Więc jak chcesz to możesz szukać innych, ale ten już jest sprawdzony :)

DartTown.pl 

Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 8:07 am   

Może to będzie przydatne?
http://darterskietypy.pl/gdzieijaktypowac/

kutnia 

Wysłany: Śro Lut 11, 2015 12:37 pm   

ja gram sobie w fortunie i całkiem spoko mi idzie :)

bedoes22 

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 4:53 pm   

Temat zakopany, a warto odkopać, zważając, że na polskim rynku bukmacherskim sporo się dzieje. Na przykład niedawno swoją premierę miał nowy, polski buk - LvBet. Mają licencje ministerstwa finansów więc, jest to serwis legalny. Miałem już okazję korzystać z tego bukmachera, mają oczywiście ofertę na darta. Dzisiaj obstawiam mecz Adrian Lewis (2,09) i Dave Chisnall (2,50). Postawię na Lewisa, choć nie jest to oczywisty wybór. Ale fajny kurs i sporo przemawia na jego korzyść :)

loniksax 

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 7:32 pm   

Bukmacherzy internetowi zyskują przewagę dzięki:
NAJSZERSZEJ OFERCIE
Najlepszy bukmacher online oferuje tysiące zakładów każdego dnia we wszystkich dyscyplinach sportowych, od piłki nożnej po bilard. Czy znienawidzony polityk przegra wybory? Czy film, który wywarł na Tobie ogromne wrażenie zdobędzie Oscara? Załóż się o to! Możesz typować również ważne wydarzenia polityczne i kulturalne.
NAJWYŻSZYM KURSOM
Najlepszy internetowy bukmacher to także najwyższe kursy. Możesz kupić telewizor w sklepie stacjonarnym lub ten sam produkt zamówić w sklepie internetowym sporo przy tym zaoszczędzając. Tak samo jest z bukmacherem online – zyskaj więcej typując przez Internet!
DOSTĘPNOŚCI 24H/DOBĘ
Bezsenna noc? Znudziło Cię liczenie owiec? Odpal stronę internetową swojego bukmachera i rozerwij się typując mecz NBA, ligi brazylijskiej czy np. turniej tenisowy w Nowej Zelandii!
dobra księgowa Pruszków

cominoanna 

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 7:03 pm   

Czytam na forum wiele postów mówiących o wadach i zaletach różnych buków internetowych, lecz nie mogę zdecydować który wybrać. Który bukmacher internetowy jest wg. was najlepszy dla początkującego. Chodzi mi głównie o to, by strona była przejrzysta, zrozumiała, żeby pieniądze można było wysyłać przelewem z konta bankowego, oraz, żeby wypłaty przebiegały sprawnie i nie miały dużego limitu (żebym spokojnie mógł wypłacać sobie 50-100zł).
naciągnięte ścięgno achillesa

Odpowiedz do tematu