DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
I Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Karczmie Ujeścisko
Autor Wiadomość
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:59 pm   I Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Karczmie Ujeścisko

Zapraszamy na:
I Otwarte Mistrzostwa Gdańska oraz II Otwarte Mistrzostwa Karczmy Ujeścisko

Data: 02.09.2017r.
Miejsce: Karczma Ujeścisko ul. Łódzka 26, 80-180 Gdańsk
Godzina: 12.00 ( zapisy 10.00-11.30)
Wpisowe: 30zł
Liczba tarcz: 6

Zestaw obiadowy: 12zł

Nagrody
Panie:
I miejsce - puchar+koperta
II miejsce - puchar+koperta
III miejsce - puchar+koperta
IV miejsce - dyplom+ koperta

Panowie:
I miejsce - puchar+koperta
II miejsce - puchar+koperta
III miejsce - puchar+koperta
IV miejsce - dyplom+koperta
V-VIII miejsce - dyplom+koperta

Przed finałami rozegrane zostaną mecze o III miejsce.
Zawartość kopert jest uzależniona od liczby zawodników. Całość wpisowego przeznaczona będzie na koperty.

Nagrody dodatkowe:
Najwyższy HF - puchar+koperta ( zawartość koperty=HF, w przypadku kilku laureatów nagrodę zdobywa osoba, która jako pierwsza zdobyła najwyższy HF)
Najwięcej maxów - puchar+koperta ( w przypadku remisu zadecyduje dodatkowa kolejka rzutów. Wygrywa zawodnik, który w trzech lotkach zdobędzie więcej punktów)
Nagroda drużynowa - puchar (trzech najwyżej sklasyfikowanych zawodników z jednego miasta lub klubu punktuje dla swojej drużyny na zasadzie: 5pkt. za wyjście z grupy, 10 pkt za przejście do każdej kolejnej rundy, 20pkt. za zwycięstwo w turnieju. Kobiety liczone są razem z mężczyznami. W przypadku remisu zadecyduje zsumowany bilans legów)

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapisów. Pozwoli to nam odpowiednio przygotować się do organizacji turnieju. Prosimy o podawanie miejscowości przy nazwisku.
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade IV
Lotki: Vulcan 24g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 8:54 pm   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdynia
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17.

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6.
Ostatnio zmieniony przez slay Pon Sie 21, 2017 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade IV
Lotki: Vulcan 24g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 12:08 pm   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdynia
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17. Paweł Siwiec - Gdańsk
18. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
19. Jakub Janczyk - Pruszcz Gdański
20.

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6. Żaneta Zientara - Olsztyn
7.
Ostatnio zmieniony przez slay Pon Sie 21, 2017 2:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 26
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 9:58 am   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdańsk
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17. Paweł Siwiec - Gdańsk
18. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
19. Jakub Janczyk - Pruszcz Gdański
20.

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6. Żaneta Zientara - Olsztyn
7. Karina Misztal - Gdynia
8.
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 516
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 22, 2017 9:45 am   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdańsk
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17. Paweł Siwiec - Gdańsk
18. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
19. Jakub Janczyk - Pruszcz Gdański
20. Łukasz Kopania - Gdańsk
21.

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6. Żaneta Zientara - Olsztyn
7. Karina Misztal - Gdynia
8.
 
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 24 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 6:18 pm   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdańsk
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17. Paweł Siwiec - Gdańsk
18. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
19. Jakub Janczyk - Pruszcz Gdański
20. Łukasz Kopania - Gdańsk
21. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6. Żaneta Zientara - Olsztyn
7. Karina Misztal - Gdynia
8.
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 9:42 pm   

Mężczyźni:
1. Darek Pawłowski - Gdańsk
2. Mateusz Piwoński - Tczew
3. Mariusz Olejniczak - Gdańsk
4. Robert Jaworski - Gdańsk
5. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
6. Piotr Wasiek - Pruszcz Gdański
7. Piotr Piwoński - Gdańsk
8. Marcin Pawłowski - Gdańsk
9. Tomek Wierzba - Gdańsk
10. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
11. Paweł Drozd - Gdańsk
12. Marcin Kawczyński - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Michał Schabowski - Gdańsk
15. Grzegorz Bagrowski - Gdańsk
16. Rafał Czaja - Gdańsk
17. Paweł Siwiec - Gdańsk
18. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
19. Jakub Janczyk - Pruszcz Gdański
20. Łukasz Kopania - Gdańsk
21. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
22. Piotr Kwidziński - Kartuzy
23. Bartłomiej Grala - Gdańsk

Kobiety:
1. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
2. Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska - Gdańsk
3. Paulina Siemaszko - Gdynia
4. Patrycja Kolka - Gdańsk
5. Alicja Skoropińska - Gdańsk
6. Żaneta Zientara - Olsztyn
7. Karina Misztal - Gdynia
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 8:06 pm   

Pełne wyniki turnieju:
kat. kobiet
1 Misztal Karina
2 Siemaszko Paulina
3 Falba Ilona
4 Pawłowska Magda
5-8 Lewandowska Agnieszka
5-8 Zientara Żaneta
5-8 Głowacka Patrycja
5-8 Dehamchi Iwona
9-11 Jurczak Elżbieta
9-11 Kędzierska Bożena
9-11 Lidzbarska Agnieszka

kat. mężczyzn
1 Chmielewski Krzysztof
2 Wołynka Paweł
3 Piotrowicz Tomasz
4 Wierzba Tomasz
5-8 Buszko Grzegorz
5-8 Lewandowski Adrian
5-8 Siemaszko Paweł
5-8 Rudziński Karol
9-16 Jaworski Robert
9-16 Zapaśnik Adam
9-16 Pawłowski Dariusz
9-16 Lidzbarski Maciej
9-16 Pawłowski Marcin
9-16 Janczyk Jakub
9-16 Milewczyk Tomasz
9-16 Kopania Łukasz
17-24 Szymański Zenon
17-24 Borzęcki Krzysztof
17-24 Demkowicz Dariusz
17-24 Datta Mariusz
17-24 Olejniczak Mariusz
17-24 Drozd Paweł
17-24 Piwoński Zbigniew
17-24 Soszyński Jacek
25-32 Wołynko Adam
25-32 Kawczyński Marcin
25-32 Kwidziński Piotr
25-32 Sawicki Piotr
25-32 Piwoński Piotr
25-32 Gdaniec Paweł
25-32 Mierzyński Piotr
25-32 Piwoński Mateusz
33-41 Bagrowski Grzegorz
33-41 Kotłowski Tomasz
33-41 Klasa Jarosław
33-41 Schabowski Michał
33-41 Czaja Rafał
33-41 Kaszak Maciej
33-41 Siwiec Paweł
33-41 Pukin Edward
33-41 Jakubowski Andrzej

Nagrodę za najwyższy HF z wynikiem HF130 zdobył Krzysztof JOKER Chmielewski.
Nagrodę za największą liczbę Maxów zdobył również Krzysztof JOKER Chmielewski.
Nagrodę drużynową w składzie Karina Misztal, Paulina Siemaszko i Paweł Wołynka zdobyła drużyna Dart Club Gdynia.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Gdańską Grupę Darta TORNADO

Fotorelacja oraz inne informacje pod linkiem https://www.facebook.com/tornadogdansk/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group