III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD |
Autor |
Wiadomość |
siwy666
Tarcza: winmau pro sfb
Dołączył: 17 Gru 2009 Posty: 47 Skąd: Czaplinek
|
Wysłany: Śro Sie 16, 2017 6:57 pm III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD
|
|
|
TERMIN: 23.09.2017r
MIEJSCE: Restauracja Pomorska ul. Jagiellońska 11 Czaplinek
ZAPISY OD: 15.00
START: 16.00
WPISOWE: 25pln
Oddzielna kategoria do mężczyzn i kobiet
-Rezerwacja pokoi w restauracji pomorska tel. +48 94 375 54 44
-Hotel Paradise tel kom: 502 031 571, hotel.paradise@vp.pl.
Organizator: Czaplinecka liga Darta | Kontakt: 692 666 912
ZAPRASZAMY! |
Ostatnio zmieniony przez siwy666 Nie Sie 27, 2017 7:09 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
siwy666
Tarcza: winmau pro sfb
Dołączył: 17 Gru 2009 Posty: 47 Skąd: Czaplinek
|
Wysłany: Śro Sie 16, 2017 6:59 pm
|
|
|
Lista startowa :
PANIE:
1.
PANOWIE:
1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 8:17 am
|
|
|
III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2016 - PUCHAR POLSKI POD
Chyba powinno być 2017
|
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pią Sie 18, 2017 9:18 am
|
|
|
Lista startowa :
PANIE:
1.
PANOWIE:
1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 7:29 pm
|
|
|
Lista startowa :
PANIE:
1. Joanna Jagiełło - Czaplinek
PANOWIE:
1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek
3. Krzysztof Jagiełło - Czaplinek |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 9:26 am
|
|
|
Lista startowa :
PANIE:
1. Joanna Jagiełło - Czaplinek
2. Joanna Janiec - Czaplinek
3.
PANOWIE:
1. Roman Tomczak - Czaplinek
2. Darek Żurański - Czaplinek
3. Krzysztof Jagiełło - Czaplinek
4. Krzysztof Raniewicz - Czaplinek
5. |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 3:32 pm
|
|
|
Rozpoczęliśmy III OTWARTE MISTRZOSTWA CZAPLINKA 2017 - PUCHAR POLSKI POD
Grupy:
1
1 Sylwester Karbowiak
2 Piotr Worsowicz
3 Piotr Winiarski
4 Andrzej Jakubowski
2
1 Damian Pałaszewski
2 Janusz Ziętkiewicz
3 Norbert Jagieniak
4 Dariusz Żurański
3
1 Paweł Saja
2 Andrzej Terechof
3 Łukasz Banach
4
1 Patryk Bazyk
2 Krzysztof Tynny
3 Krzysztof Jagiełło
5
1 Krzysztof Raniewicz
2 Mateusz Rybka
3 Marek Tomaszewski
6
1 Wojciech Pasiński
2 Arkadiusz Adamski
3 Terry Allen
7
1 Krzysztof Borzęcki
2 Rafał Kudliński
3 Jacek Oskwarek
8
1 Tomasz Dolny
2 Artur Adamczyk
3 Roman Tomczak |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 5:24 pm
|
|
|
Wyniki grup:
1
1 Sylwester Karbowiak 1
2 Piotr Worsowicz 2
3 Piotr Winiarski 3
4 Andrzej Jakubowski 4
2
1 Damian Pałaszewski 1
2 Janusz Ziętkiewicz 4
3 Norbert Jagieniak 3
4 Dariusz Żurański 2
3
1 Paweł Saja 2
2 Andrzej Terechof 1
3 Łukasz Banach 3
4
1 Patryk Bazyk 3
2 Krzysztof Tynny 1
3 Krzysztof Jagiełło 2
5
1 Krzysztof Raniewicz 2
2 Mateusz Rybka 1
3 Marek Tomaszewski 3
6
1 Wojciech Pasiński 1
2 Arkadiusz Adamski 2
3 Terry Allen 3
7
1 Krzysztof Borzęcki 2
2 Rafał Kudliński 3
3 Jacek Oskwarek 1
8
1 Tomasz Dolny 2
2 Artur Adamczyk 3
3 Roman Tomczak 1 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 6:55 pm
|
|
|
Last 16
Sylwester Karbowiak 0
Marker: Artur Adamczyk Board: 3
Krzysztof Borzęcki 3
Dariusz Żurański 2
Marker: Rafał Kudliński Board: 4
Roman Tomczak 3
Mateusz Rybka 0
Marker: Terry Allen Board: 5
Paweł Saja 3
Arkadiusz Adamski 3
Marker: Marek Tomaszewski Board: 6
Krzysztof Tynny 0
Andrzej Terechof 2
Marker: Patryk Bazyk Board: 7
Krzysztof Raniewicz 3
Krzysztof Jagiełło 1
Marker: Łukasz Banach Board: 8
Wojciech Pasiński 3
Jacek Oskwarek 3
Marker: Norbert Jagieniak Board: 9
Piotr Worsowicz 2
Tomasz Dolny 1
Marker: Piotr Winiarski Board: 10
Damian Pałaszewski 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:07 pm
|
|
|
Last 8
Krzysztof Borzęcki 4
Board: 3
Roman Tomczak 3
Paweł Saja 1
Board: 5
Arkadiusz Adamski 4
Krzysztof Raniewicz 0
Board: 7
Wojciech Pasiński 4
Jacek Oskwarek 0
Board: 9
Damian Pałaszewski 4 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:39 pm
|
|
|
Półfinały:
Krzysztof Borzęcki 4
Board: 5
Arkadiusz Adamski 3
Wojciech Pasiński 4
Board: 8
Damian Pałaszewski 1 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:40 pm
|
|
|
Półfinały pań:
Joanna Janiec 3
Iwona Dehamchi 0
Joanna Siemieńska 0
Joanna Jagiełło 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 8:52 pm
|
|
|
Finały:
Joanna Janiec - Joanna Jagiełło 4-0
Wojciech Pasiński - Krzysztof Borzęcki 5-3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 8:54 pm
|
|
|
Place Player
1 Joanna Janiec
2 Joanna Jagiełło
3-4 Iwona Dehamchi
3-4 Joanna Siemieńska
5-6 Agata Tomczak
Place Player
1 Wojciech Pasiński
2 Krzysztof Borzęcki
3-4 Arkadiusz Adamski
3-4 Damian Pałaszewski
5-8 Roman Tomczak
5-8 Paweł Saja
5-8 Krzysztof Raniewicz
5-8 Jacek Oskwarek
9-16 Sylwester Karbowiak
9-16 Dariusz Żurański
9-16 Mateusz Rybka
9-16 Krzysztof Tynny
9-16 Andrzej Terechof
9-16 Krzysztof Jagiełło
9-16 Piotr Worsowicz
9-16 Tomasz Dolny
17-24 Piotr Winiarski
17-24 Norbert Jagieniak
17-24 Łukasz Banach
17-24 Patryk Bazyk
17-24 Marek Tomaszewski
17-24 Terry Allen
17-24 Rafał Kudliński
17-24 Artur Adamczyk
25-32 Andrzej Jakubowski
25-32 Janusz Ziętkiewicz |
|
|
|
|
|