GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:32 pm GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów
|
|
|
Turniej Deblowy w kat. Pań
GRUPA 1
Lech/ Pacierpnik
Król/ Langner
Markowska/ Podgórska
Nowaczek/ Zielińska
Załawka/ Głowacka
GRUPA 2
Golly/Musiał
Krzyszczyk/ Rumanowska
Pawlicka/ Kubowicz
Pająk/ Wolska
Bieda/ Ryczkowska |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:36 pm
|
|
|
Turniej Deblowy w kat. Panów
GRUPA 1
Śliwiński/ Przyłębski
Małek/ Małek
Matysik/ Bieda
Ziółkowski/ Mazur
GRUPA 2
Kowalczyk/ Caliński
Stróżyk/ Kanik
Rybka/ Ciszewski
Figlak/ Szostak
GRUPA 3
Gleń/ Dybka
Przybyłowski/ Lewandowicz
Marciniak/ Gontarewicz
Bartela/ Dziubany
GRUPA 4
Chechliński/ Sujkowski
Stryjski/ Kasprzyszak
Cieślak/ Pawlicki
Gorzny/Krzyszczyk
GRUPA 5
Galus/ Łogożny
Basiak/ Kowalski
Miherda/ Podbiał
Wołynka/ Lewandowski
GRUPA 6
Adamski/ Łuczak
Dąbrowski/ Wacławski
Golly/ Kozłowski
Domka/ Polowczyk
GRUPA 7
Jasiński/ Sawicki
Nowaczek/ Zając
Zasadzka/ Kasprzak
Kubowicz/ Błażejewski
GRUPA 8
Galubiński/ Frąckowiak
Hadzicki/ Feliński
Marczewski/ Dębkowski
Adamczyk/ Kozłowski |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:41 pm
|
|
|
"1/2 FINAL
Best of 9"
3 Markowska/ Podgórska
1 Golly/Musiał
3 Król/ Langner
2 Pawlicka/ Kubowicz |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:48 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 5"
3 Ziółkowski/ Mazur
1 Nowaczek/ Zając
1 Kowalczyk/ Caliński
3 Hadzicki/ Feliński
1 Miherda/ Podbiał
3 Marciniak/ Gontarewicz
2 Golly/ Kozłowski
3 Chechliński/ Sujkowski
2 Gleń/ Dybka
3 Galus/ Łogożny
1 Stryjski/ Kasprzyszak
3 Adamski/ Łuczak
3 Kubowicz/ Błażejewski
2 Matysik/ Bieda
3 Adamczyk/ Kozłowski
1 Stróżyk/ Kanik |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:50 pm
|
|
|
"1/4 FINAL
Best of 5"
3 Ziółkowski/ Mazur
2 Hadzicki/ Feliński
1 Marciniak/ Gontarewicz
3 Chechliński/ Sujkowski
1 Galus/ Łogożny
3 Adamski/ Łuczak
3 Kubowicz/ Błażejewski
1 Adamczyk/ Kozłowski |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:26 pm
|
|
|
1/2 FINAŁU
3 Ziółkowski/ Mazur
0 Chechliński/ Sujkowski
3 Adamski/ Łuczak
2 Kubowicz/ Błażejewski |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 9:50 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:41 pm
|
|
|
FINAŁ
3 Markowska/ Podgórska
2 Król/ Langner |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:53 pm
|
|
|
FINAŁ
1 Ziółkowski/ Mazur
3 Adamski/ Łuczak |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:31 pm
|
|
|
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Markowska/ Podgórska
2 Król/ Langner
3-4 Golly/Musiał
3-4 Pawlicka/ Kubowicz
5-6 Załawka/ Głowacka
5-6 Pająk/ Wolska
7-8 Lech/ Pacierpnik
7-8 Krzyszczyk/ Rumanowska
9-10 Nowaczek/ Zielińska
9-10 Bieda/ Ryczkowska
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Adamski/ Łuczak
2 Ziółkowski/ Mazur
3-4 Chechliński/ Sujkowski
3-4 Kubowicz/ Błażejewski
5-8 Hadzicki/ Feliński
5-8 Marciniak/ Gontarewicz
5-8 Galus/ Łogożny
5-8 Adamczyk/ Kozłowski
9-16 Nowaczek/ Zając
9-16 Kowalczyk/ Caliński
9-16 Miherda/ Podbiał
9-16 Golly/ Kozłowski
9-16 Gleń/ Dybka
9-16 Stryjski/ Kasprzyszak
9-16 Matysik/ Bieda
9-16 Stróżyk/ Kanik
17-24 Małek/ Małek
17-24 Rybka/ Ciszewski
17-24 Bartela/ Dziubany
17-24 Gorzny/Krzyszczyk
17-24 Wołynka/ Lewandowski
17-24 Domka/ Polowczyk
17-24 Jasiński/ Sawicki
17-24 Marczewski/ Dębkowski
25-32 Śliwiński/ Przyłębski
25-32 Figlak/ Szostak
25-32 Przybyłowski/ Lewandowicz
25-32 Cieślak/ Pawlicki
25-32 Basiak/ Kowalski
25-32 Dąbrowski/ Wacławski
25-32 Zasadzka/ Kasprzak
25-32 Galubiński/ Frąckowiak |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 12:07 am
|
|
|
Brawo Krzysiu
Jutro , a właściwie dzisiaj też 3mamy rataje ( takie nowe kciuki )
|
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 2:04 pm
|
|
|
Last 64
Best of 5
Marciniak Dariusz
Marker: Figlak Piotr Board: 1
Urbaniec Sebastian
Bieda Adam
Marker: Rubaszka Łukasz Board: 2
Golly Mariusz
Ajvazi Arian
Marker: Dębkowski Andrzej Board: 3
Makwiński Sławomir
Makiewicz Daniel
Marker: Caliński Bartosz Board: 4
Małek Marcin
Sobczyk Piotr
Marker: Prasoł Damian Board: 5
Kubowicz Marek
Wroński Marcin
Marker: Wierzchowski Dariusz Board: 6
Michna Adrian
Zaborski Maciej
Marker: Nowaczek Bartosz Board: 7
Biela Krzysztof
Małek Mariusz
Marker: Adamski Arkadiusz Board: 8
Obracaj Bartosz
Pawlicki Przemysław
Marker: Mazur Maciej Board: 9
Półtorak Michał
Matysek Ryszard
Marker: Jasiński Adrian Board: 10
Turek Piotr
Lewandowski Adrian
Marker: Ziółkowski Wojciech Board: 11
Frąckowiak Dawid
Frankiewicz Ireneusz
Marker: Hadzicki Michał Board: 12
Skorupa Michał
Mosczyński Sebstian
Marker: Mazur Andrzej Board: 13
Dziubany Michał
Kozłowski Artur
Marker: Kowalczyk Jarosław Board: 14
Gontarewicz Krzysztof
Stryjski Wojciech
Marker: Śliwiński Tomasz Board: 15
Markowski Artur
Sewulok Sławomir
Marker: Furman Dariusz Board: 16
Madejski Sebastian
Wacławski Łukasz
Marker: Czernik Jarosław Board: 17
Cieślak Jacek
Scholz Witold
Marker: Kopania Łukasz Board: 18
Kanik Tytus
Mazurkiewicz Kamil
Marker: Żyłka Adrian Board: 19
Kaczyński Paweł
Gleń Wojciech
Marker: FREE Board: 20
Błażejewski Sebastian
Jaskowiak Robert
Marker: Mróz Grzegorz Board: 21
Sawicki Mateusz
Paul Mariusz
Marker: Kot Artur Board: 22
Robak Dawid
Bugaj Tomasz
Marker: Domka Jacek Board: 23
Kawalec Daniel
Wołynka Paweł
Marker: Rybka Tadeusz Board: 24
Michalski Tomasz
Styczyński Paweł
Marker: Smożewski Krzysztof Board: 25
Marczewski Marcin
Kasprzyszak Grzegorz
Marker: Łęga Piotr Board: 26
Dąbrowski Adam
Gaczorek Mirosław
Marker: Grabara Piotr Board: 27
Działkowski Grzegorz
Łuczak Łukasz
Marker: Pajdak Grzegorz Board: 28
Kciuk Krzysztof
Stróżyk Krzysztof
Marker: Kocus Jacek Board: 29
Urban Patryk
Leński Arkadiusz
Marker: Lauer Krzysztof Board: 30
Sikora Arkadiusz
Gorzny Arkadiusz
Marker: Adamczyk Sebastian Board: 31
Kozłowski Tomasz
Szostak Sebastian
Marker: Bączkowski Paweł Board: 32
Potoczniak Andrzej
LAST 16
Best of 5
Podgórska Karolina 3
Marker: Pawlicka Marta Board:
Kopczyńska Iwona 1
Rumanowska Joanna
Marker: Wierzchowska Agnieszka Board: 34
Chromińska Dagmara
Słowikowska Renata 3
Marker: Durda Angelika Board: 35
Modelska Paulina
0
Nowaczek Katarzyna
Marker: Lech Nina Board: 36
Drążek Katarzyna
Załawka Karolina
Marker: Grabara Sylwia Board: 33
Rzepka Jolanta
Zasadzka Iwona
Marker: Jakubowska Joanna Board:
Król Marta
Markowska Małgorzata
Marker: Czechowska Wioletta Board:
Grzesik- Żyłka Aleksandra
Pająk Iwona
Marker: Boniecka Aleksandra Board:
Głowacka Patrycja |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 4:45 pm
|
|
|
Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup
"Last 64
Best of 5"
3 Kot Artur
0 FREE
0 Czernik Jarosław
3 Krzyszczyk Janusz
0 Smożewski Krzysztof
3 Kowalski Morosław
3 Ziółkowski Wojciech
0 Sujkowski Michał
3 Niedziela Rafał
0 FREE
3 Lauer Krzysztof
2 Ciszewski Robert
3 Ośko Rafał
1 Zakrzewski Daniel
0 FREE
3 Domka Jacek
3 Galubiński Heniu
0 FREE
1 Kawalec Daniel
3 Grabara Piotr
3 Adamczyk Sebastian
0 Basiak Wojciech
0 FREE
3 Kopeć Grzegorz
3 Figlak Piotr
0 FREE
2 Sawicki Przemysław
3 Furman Dariusz
2 Frydrych Wojciech
3 Adamczyk Arkadiusz
0 FREE
3 Polowczyk Krzysztof
3 Kowalik Wojciech
0 FREE
2 Kowalczyk Jarosław
3 Kocus Jacek
3 Dybka Maciej
0 Śliwiński Tomasz
3 Frukacz Mariusz
0 Kasprzak Rafał
3 Nowaczek Bartosz
0 FREE
3 Rybka Tadeusz
0 Lewandowicz Marcin
3 Chechliński Krzysztof
1 Terechow Andrzej
0 FREE
3 Matysik Eugeniusz
3 Caliński Bartosz
0 FREE
0 Bączkowski Paweł
3 Mazur Andrzej
0 Dębkowski Andrzej
3 Adamski Arkadiusz
0 FREE
3 Trawiński Jacek
0 Słowikowski Bartosz
3 Juraszczyk Rafał
0 Nagacz Grzegorz
3 Wierzchowski Dariusz
3 Rubaszka Łukasz
2 Gackowski Michał
0 FREE
3 Pajdak Grzegorz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 4:53 pm
|
|
|
Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup
"Last 32
Best of 5"
3 Kot Artur
0 Krzyszczyk Janusz
3 Kowalski Morosław
1 Ziółkowski Wojciech
0 Niedziela Rafał
3 Lauer Krzysztof
3 Ośko Rafał
0 Domka Jacek
0 Galubiński Heniu
3 Grabara Piotr
3 Adamczyk Sebastian
0 Kopeć Grzegorz
1 Figlak Piotr
3 Furman Dariusz
3 Adamczyk Arkadiusz
0 Polowczyk Krzysztof
2 Kowalik Wojciech
3 Kocus Jacek
3 Dybka Maciej
0 Frukacz Mariusz
0 Nowaczek Bartosz
3 Rybka Tadeusz
3 Chechliński Krzysztof
0 Matysik Eugeniusz
3 Caliński Bartosz
2 Mazur Andrzej
0 Adamski Arkadiusz
3 Trawiński Jacek
1 Juraszczyk Rafał
3 Wierzchowski Dariusz
3 Rubaszka Łukasz
1 Pajdak Grzegorz |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 5:52 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
|