Steel w KOSZALINIE |
Autor |
Wiadomość |
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 5:13 pm
|
|
|
Wysłany: Dzisiaj 9:56
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2 . Tomczak Roman
3 . Borzęcki Krzysztof
4 . Czerski Piotr
5 . Wojas Zbigniew
6 . Ziobro Andrzej
7 . Raniewicz Krzysztof
8 . Traczyk Marek
9 . Pyzikiewicz Szymon
10 . Jagiełło Krzysztof
11 . Adamczyk Artur
12 . Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
Jednak sie uda |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 6:51 pm
|
|
|
Jacek Krupka napisał/a: | Jednak sie uda |
No zuch i maładiec !
Bardzo proszę pójść za przykładem wszystkich powyżej wpisanych oraz Jacka , gdyż jak wcześniej pisałem musimy narobić jadła .
Na tyle by się nie zmarnowało i stykło i też na tyle by nie trzeba było wyciągać kanapek z bagażnika.
Przed lub w trakcie turnieju , jak co roku będziemy dysponować 7 używanymi ( słownie siedmioma ) tarczami Blade 4 do odsprzedania.
Lekko bite , ponieważ ja mało trenuję , a reszta ekipy mocno oszczędza by były w dobrym stanie
cena 80 PLN z pełnym uzbrojeniem.
Pozdrawiam i see you later in Wiking |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 10:09 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
slay
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014 Posty: 17 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Śro Wrz 06, 2017 11:16 am
|
|
|
PANIE :
1 . Dehamchi Iwona
2 . Jagiełło Joanna
3 . Janiec Joanna
4 . Wawrzyk - Lidzbarska Agnieszka
5 . Jurczak Ela - Gdańsk
6 . Pawłowska Magdalena - Gdańsk
7 .
PANY :
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2. Tomczak Roman
3. Borzęcki Krzysztof
4. Czerski Piotr
5. Wojas Zbigniew
6. Ziobro Andrzej
7. Raniewicz Krzysztof
8. Traczyk Marek
9. Pyzikiewicz Szymon
10. Jagiełło Krzysztof
11. Adamczyk Artur
12. Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
32. Demkowicz Darek - Gdańsk
33. Piwoński Piotr - Gdańsk
34. Wierzba Tomek - Gdańsk
35. Soszyński Jacek - Pruszcz Gdański
36. Janczyk Jakub - Gdańsk
37. Buszko Grzegorz - Gdańsk
38. |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Śro Wrz 06, 2017 11:49 am
|
|
|
Nowe, niezwykle atrakcyjne puchary do zdobycia w najbliższą sobotę! Serdecznie zapraszamy!
Nowe tarcze czekają na zawodników
|
|
|
|
|
woyti180
Drużyna: PRZEPOMPOWNIA TORUŃ
Lotki: 18g
Dołączył: 29 Lip 2012 Posty: 53 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Śro Wrz 06, 2017 9:27 pm
|
|
|
1. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
2. Tomczak Roman
3. Borzęcki Krzysztof
4. Czerski Piotr
5. Wojas Zbigniew
6. Ziobro Andrzej
7. Raniewicz Krzysztof
8. Traczyk Marek
9. Pyzikiewicz Szymon
10. Jagiełło Krzysztof
11. Adamczyk Artur
12. Kosnowski Krzysztof
13. Bazyk Patrycjusz
14. Jakubowski Andrzej
15. Allen Terry
16. Kunat Jacek
17. Skoczylas Krzysztof
18. Harat Daniel
19. Murawski Waldemar
20. Warkowski Tomasz
21. Krawczyk Mariusz
22. Dolny Tomasz
23. Dziemidzik Krzysztof
24. Gałka Grzegorz
25. Żurański Dariusz
26. Lidzbarski Maciej - Gdańsk
27. Pawłowski Darek - Gdańsk
28. Pawłowski Marcin - Gdańsk
29. Drozd Paweł - Gdańsk
30. Jacek Krupka
31. Milewczyk Tomasz - Gdańsk
32. Demkowicz Darek - Gdańsk
33. Piwoński Piotr - Gdańsk
34. Wierzba Tomek - Gdańsk
35. Soszyński Jacek - Pruszcz Gdański
36. Janczyk Jakub - Gdańsk
37. Buszko Grzegorz - Gdańsk
38.wojtuś
39. piotruś z toronto lecimy |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:29 am
|
|
|
Witam,
jak widać puchary gotowe , tarcze wymienione , prosiak wypełnia się kaszą .
Kurze piersi , karkówka i śledzie dochodzą w swych zaprawach i peklach .
Jajka , sałatki i inne dodatki są w dobrych rękach
Trzeba jeno lekko omieść kurze , życzyć sobie dobrej pogody i dobrej zabawy przy tarczy .
Aby uciąć wszelkie niepotrzebne spekulacje , pragnę nadmienić , iż ekipa koszalińska nie ma najmniejszych pretensji
do POD za zorganizowany turniej GP w tym samym terminie .
Cóż z terminami wszystkim się nie dogodzi.
Pozostaje nam , życzyć Wam , udanego łikendu w Chorzowie
Z pozdrowieniami Wiking Koszalin |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 11:53 am
|
|
|
Zaczynamy VIII otwarte Mistrzostwa Koszalina 2017
Grupy:
Panie:
1
1 Ela Jurczak
2 Joanna Jagiełło
3 Joanna Janiec
2
1 Magdalena Pawłowska
2 Agnieszka Lidzbarska
3 Agnieszka Mastalerz
Panowie:
1
1 Tomasz Milewczyk
2 Maciej Lidzbarski
3 Grzegorz Gałka
4 Bartłomiej Grala
5 Marcin Pawłowski
6 Zbigniew Piwoński
2
1 Krzysztof Rypina
2 Paweł Drozd
3 Bartek Madej
4 Piotr Czerski
5 Dariusz Demkowicz
3
1 Jacek Kunat
2 Krzysztof Jagiełło
3 Roman Tomczak
4 Piotr Wołodkowicz
5 Norbert Ludwikowski
4
1 Jacek Krupka
2 Piotr Krysztofiak
3 Patryk Bazyk
4 Andrzej Skoczyk
5 Krzysztof Dziemidzik
5
1 Krzysztof Borzęcki
2 Tomasz Gajewski
3 Jacek Soszyński
4 Mariusz Krawczyk
5 Piotr Dreżewski
6
1 Mariusz Datta
2 Dariusz Żurański
3 Wiesław Sapieja
4 Przemysław Janicki
5 Waldemar Murawski
7
1 Marek Traczyk
2 Tomasz Wierzba
3 Terry Allen
4 Marek Wawrzyniak
5 Krzysztof Kosnowski
8
1 Grzegorz Buszko
2 Artur Adamczyk
3 Darek Pawłowski
4 Tomasz Dolny
5 Norbert Jagieniak |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 12:40 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:27 pm
|
|
|
Wyniki grup:
1
1 Tomasz Milewczyk 2
2 Maciej Lidzbarski 1
3 Grzegorz Gałka 4
4 Bartłomiej Grala 5
5 Marcin Pawłowski 6
6 Zbigniew Piwoński 3
2
1 Krzysztof Rypina 1
2 Paweł Drozd 5
3 Bartek Madej 4
4 Piotr Czerski 2
5 Dariusz Demkowicz 3
3
1 Jacek Kunat 2
2 Krzysztof Jagiełło 4
3 Roman Tomczak 1
4 Piotr Wołodkowicz 5
5 Norbert Ludwikowski 3
4
1 Jacek Krupka 1
2 Piotr Krysztofiak 4
3 Patryk Bazyk 5
4 Andrzej Skoczyk 2
5 Krzysztof Dziemidzik 3
5
1 Krzysztof Borzęcki 2
2 Tomasz Gajewski 5
3 Jacek Soszyński 4
4 Mariusz Krawczyk 3
5 Piotr Dreżewski 1
6
1 Mariusz Datta 3
2 Dariusz Żurański 4
3 Wiesław Sapieja 1
4 Przemysław Janicki 5
5 Waldemar Murawski 2
7
1 Marek Traczyk 2
2 Tomasz Wierzba 1
3 Terry Allen 4
4 Marek Wawrzyniak 5
5 Krzysztof Kosnowski 3
8
1 Grzegorz Buszko 4
2 Artur Adamczyk 2
3 Darek Pawłowski 1
4 Tomasz Dolny 5
5 Norbert Jagieniak 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:58 pm
|
|
|
1 Maciej Lidzbarski 3
Marker: Norbert Jagieniak Board: 1
16 Marek Traczyk 1
9 Piotr Czerski 1
Marker: Krzysztof Kosnowski Board: 2
8 Darek Pawłowski 3
5 Piotr Dreżewski 3
Marker: Mariusz Datta Board: 3
12 Jacek Kunat 1
13 Waldemar Murawski 0
Marker: Mariusz Krawczyk Board: 4
4 Jacek Krupka 3
3 Roman Tomczak 2
Marker: Krzysztof Dziemidzik Board: 5
14 Krzysztof Borzęcki 3
11 Andrzej Skoczyk 3
Marker: Norbert Ludwikowski Board: 6
6 Wiesław Sapieja 1
7 Tomasz Wierzba 3
Marker: Dariusz Demkowicz Board:
10 Tomasz Milewczyk 0
15 Artur Adamczyk 1
Marker: Zbigniew Piwoński Board:
2 Krzysztof Rypina 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 8:23 pm
|
|
|
Maciej Lidzbarski 1
Board: 1
Darek Pawłowski 3
Piotr Dreżewski 0
Board: 3
Jacek Krupka 3
Krzysztof Borzęcki 3
Board: 4
Andrzej Skoczyk 1
Tomasz Wierzba 0
Board: 6
Krzysztof Rypina 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 9:13 pm
|
|
|
Joanna Janiec 4
Marker: Joanna Jagiełło Board:
Agnieszka Lidzbarska 0
Ela Jurczak 3
Marker: Agnieszka Mastalerz Board:
Magdalena Pawłowska 4 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 9:56 pm
|
|
|
Joanna Janiec 4
Board:
Magdalena Pawłowska 1 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 10:20 pm
|
|
|
Jacek Krupka 5
Board:
Krzysztof Borzęcki 1 |
|
|
|
|
|