DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 4:09 pm   

Finał Turnieju Panów

Krzysztof Gontarewicz- Krzysztof Kciuk 3:5
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 5:07 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań:

1 Podgórska Karolina
2 Grzesik- Żyłka Aleksandra
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Król Marta
5-8 Lech Nina
5-8 Drążek Katarzyna
5-8 Durda Angelika
5-8 Rzepka Jolanta
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Wolska Dominika
9-16 Zasadzka Iwona
9-16 Głowacka Patrycja
9-16 Krystof- Białas Ewa
9-16 Załawka Karolina
9-16 Grabara Sylwia
9-16 Słowikowska Renata
17-24 Langner Iza
17-24 Kopczyńska Iwona
17-24 Nowaczek Katarzyna
17-24 Modelska Paulina
17-24 Bieda Anna
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32 Kubowicz Joanna
25-32 Pawlicka Marta
25-32 Golly Daria
25-32 Czechowska Wioletta

Pełne Wyniki Turnieju Panów:

1 Kciuk Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Robak Dawid
3-4 Wacławski Łukasz
5-8 Steyer Sebastian
5-8 Turek Piotr
5-8 Michna Adrian
5-8 Kanik Tytus
9-16 Działkowski Grzegorz
9-16 Skorupa Michał
9-16 Stróżyk Krzysztof
9-16 Dybka Maciej
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hawrot Marek
9-16 Adamczyk Sebastian
9-16 Łuczak Łukasz
17-32 Kozłowski Artur
17-32 Niedziela Rafał
17-32 Błażejewski Sebastian
17-32 Styczyński Paweł
17-32 Chechliński Krzysztof
17-32 Markowski Artur
17-32 Mazur Andrzej
17-32 Półtorak Michał
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Wołynka Paweł
17-32 Żeromiński August
17-32 Bezak Stanisław
17-32 Potoczniak Andrzej
17-32 Sołtys Wojciech
17-32 Jaskowiak Robert
17-32 Lewandowski Adrian
33-64 Grabara Piotr
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Kasprzyszak Grzegorz
33-64 Matysek Ryszard
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Lewandowski Witold
33-64 Małek Marcin
33-64 Zaborski Maciej
33-64 Wroński Marcin
33-64 Adamczyk Arkadiusz
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Hadzicki Michał
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Biela Krzysztof
33-64 Mazur Maciej
33-64 Bezak Paweł
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Czernik Jarosław
33-64 Makiewicz Daniel
33-64 Madejski Sebastian
33-64 Urbanowicz Mirosław
33-64 Parkitny Sławomir
33-64 Łęga Piotr
33-64 Kasprzak Rafał
33-64 Żyłka Adrian
33-64 Urban Patryk
33-64 Kopania Łukasz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Ziółkowski Wojciech
33-64 Przybyła Radosław
33-64 Rochmankowski Piotr
65-96 Kasiuk Tomasz
65-96 Rybka Tadeusz
65-96 Kończak Sławomir
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Frydrych Wojciech
65-96 Frukacz Mariusz
65-96 Bogacz Bartłomiej
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Lenart Marek
65-96 Dąbrowski Adam
65-96 Szymkowiak Dominik
65-96 Kocus Jacek
65-96 Feliński Grzegorz
65-96 Gackowski Michał
65-96 Szlachetka Przemysław
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Sawicki Przemysław
65-96 Marczewski Marcin
65-96 Paul Mariusz
65-96 Leński Arkadiusz
65-96 Obracaj Bartosz
65-96 Kopeć Grzegorz
65-96 Sikora Arkadiusz
65-96 Kamiński Łukasz
65-96 Mosczyński Sebastian
65-96 Juraszczyk Rafał
65-96 Furman Dariusz
65-96 Gaczorek Mirosław
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Rubaszka Łukasz
65-96 Frankiewicz Ireneusz
65-96 Frąckowiak Dawid
97-128 Polowczyk Krzysztof
97-128 Scholz Witold
97-128 Adamski Arkadiusz
97-128 Gleń Wojciech
97-128 Basiak Wojciech
97-128 Komenda Piotr
97-128 Kowalik Wojciech
97-128 Ośko Rafał
97-128 Galubiński Henryk
97-128 Urbaniec Sebastian
97-128 Ciszewski Robert
97-128 Domka Jacek
97-128 Krzyszczyk Janusz
97-128 Pietrzyk Jakub
97-128 Lewandowicz Marcin
97-128 Pietrzak Jarosław
97-128 Sikora Konrad
97-128 Stryjski Wojciech
97-128 Nowaczek Bartosz
97-128 Matysik Eugeniusz
97-128 Bystrzycki Dominik
97-128 Dąbrowski Radosław
97-128 Mazurkiewicz Kamil
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Szostak Sebastian
97-128 Sujkowski Michal
97-128 Kowalczyk Jarosław
97-128 Bieda Adam
97-128 Figlak Piotr
97-128 Słowikowski Bartosz
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 5:11 pm   

Zdjęcia nagrodzonych







 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group