DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
1. Ogólnopolski Turniej Deblowy - 7 października Mińsk Maz.
Autor Wiadomość
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 5:38 pm   

Pozostały równo dwa tygodnie do zakończenia zapisów , a mamy jeszcze tylko 3 wolne miejsca . Kto się zastanawia niech szybko się decyduje .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

19 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

20 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki



21 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

22 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

25 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów - oczekiwanie na zaliczkę

26 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

27 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

28 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie - oczekiwanie na zaliczkę

29 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 3 miejsc
Ostatnio zmieniony przez Janek Pożycz Śro Wrz 13, 2017 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 6:24 pm   

Panowie z MMZ Dart!!!
Dobra robota :o
:brawo: :brawo: :brawo:

Widzimy, jak z wielkim rozmachem wchodzicie na ogólnopolski rynek darterski.
Już gratulujemy i trzymamy kciuki za spodziewany SUKCES.
Jakby co to Warszawa służy pomocą sprzętową.

Do zobaczenia 7 października!!!
:lotka: :lotka: :lotka:
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 10:50 pm   

Wilki , co do pomocy sprzętowej to mamy to na uwadze , ale powinniśmy dać radę . Czy to będzie sukces ? To się okaże . Fajnie , że nie tylko Warszawa weźmie udział w turnieju . Chcemy aby był to fajny turniej w miłej atmosferze . Jak to nam wyjdzie ? Zobaczymy , pomysłów sporo .

Do zobaczenia przy tarczy .
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Śro Wrz 13, 2017 6:54 pm   


Miło jest mi poinformować , iż mamy już zgłoszone 34 drużyny , dwa tygodnie przed końcem zapisów . Zgodnie Z początkową zapowiedzią rozszerzamy turniej do 40 drużyn . I jest to już ostateczna liczba drużyn . Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu po GP za co serdecznie dziękujemy , i czekamy na ostatnie 6 ekip .



Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

19 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

20 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki

21 . Sepuku / Brzozowski & Cymbała / Pionki



22 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

23 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

25 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów - oczekiwanie na zaliczkę

26 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

27 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

28 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie - oczekiwanie na zaliczkę

29 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

30 . Różowe Kalesony / Kubiak & Wiśniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

31 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

32 . Wyklęci / Lewandowski & Dębkowski / Elbląg & Morąg - oczekiwanie na zaliczkę

33 . Edinio & Romano / Pukin & Kraczkowski / Elbląg - oczekiwanie na zaliczkę

34 . Olsztyńskie Błyskawice / Podlewski & Pawełczyk / Olsztyn - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 6 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 11:02 pm   


Z dniem dzisiejszym dołączyły kolejne dwie ekipy z Warszawy . Do końcowego stanu drużyn pozostały 4 miejsca .


[center]Drużyny zapisane

[size=18]1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

19 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

20 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki

21 . Sepuku / Brzozowski & Cymbała / Pionki

22 . Olsztyńskie Błyskawice / Podlewski & Pawełczyk / Olsztyn

23 . Praga Dart / Szyller & Kędzierski / Warszawa


24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

25 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów - oczekiwanie na zaliczkę

26 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

27 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

28 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie - oczekiwanie na zaliczkę

29 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

30 . Różowe Kalesony / Kubiak & Wiśniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

31 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

32 . Wyklęci / Lewandowski & Dębkowski / Elbląg & Morąg - oczekiwanie na zaliczkę

33 . Edinio & Romano / Pukin & Kraczkowski / Elbląg - oczekiwanie na zaliczkę

34 . Dream Team / Groszek & Kłopotowska / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

35 . Omlet z Kurczakiem / Kraszewski & Kur / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

36 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 4 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 11:30 am   


Pozostało nam już ostatnie wolne miejsce . O tym kto je zajmię , będzie decydowała kolejność nadesłąnych zgłoszeń na meila . Także jak ktoś się zastanawia , niech się zapisuje , bo nie będziemy już rozszerzać turnieju . 40 ekip jest ostateczną liczbą .

Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

19 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

20 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki

21 . Sepuku / Brzozowski & Cymbała / Pionki

22 . Olsztyńskie Błyskawice / Podlewski & Pawełczyk / Olsztyn

23 . Praga Dart / Szyller & Kędzierski / Warszawa


24 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

25 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów - oczekiwanie na zaliczkę

26 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

27 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

28 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie - oczekiwanie na zaliczkę

29 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

30 . Różowe Kalesony / Kubiak & Wiśniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

31 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

32 . Wyklęci / Lewandowski & Dębkowski / Elbląg & Morąg - oczekiwanie na zaliczkę

33 . Edinio & Romano / Pukin & Kraczkowski / Elbląg - oczekiwanie na zaliczkę

34 . Dream Team / Groszek & Kłopotowska / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

35 . Team 26 / Kraszewski & Dąbrowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

36 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

37 . Sami Swoi / Herberg & Kosiorkiewicz / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

38 . Dąbrowa Górnicza / Robak & Kozłwski / Dąbrowa Górnicza - oczekiwanie na zaliczkę

39 . Łiskacze / Chyliński & Rudnik / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę




Pozostało 1 miejsce
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 1:56 pm   


Oficjalnie mamy 40 drużyn , także zapisy zamknięte ! Każde kolejne zgłoszenie będziemy traktowali jako rezerwowe .

Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Dorsz / Gdynia

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia II / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6 . Solo Team / Solarz & Solarz / Łódź

7. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

8 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

9 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

10 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

11 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

12 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

13 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

14 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

15. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

16 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

17 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

18. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

19 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

20 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki

21 . Sepuku / Brzozowski & Cymbała / Pionki

22 . Olsztyńskie Błyskawice / Podlewski & Pawełczyk / Olsztyn

23 . Praga Dart / Szyller & Kędzierski / Warszawa

24 . Dream Team / Groszek & Kłopotowska / Warszawa

25 . Sami Swoi / Herberg & Kosiorkiewicz / Łódź

26 . Edinio & Romano / Pukin & Kraczkowski / Elbląg

27 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa

28 . Łiskacze / Chyliński & Rudnik / Warszawa

29 . Stary z Młodym / Małek & Kaczyński / Radom

30 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie

31 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok


32 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice - oczekiwanie na zaliczkę

33 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów - oczekiwanie na zaliczkę

34 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok - oczekiwanie na zaliczkę

35 . Różowe Kalesony / Kubiak & Wiśniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

36 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

37 . Wyklęci / Lewandowski & Dębkowski / Elbląg & Morąg - oczekiwanie na zaliczkę

38 . Team 26 / Kraszewski & Dąbrowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

39 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź - oczekiwanie na zaliczkę

40 . Dąbrowa Górnicza / Robak & Kozłowski / Dąbrowa Górnicza - oczekiwanie na zaliczkę



 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 12:01 pm   


Niestety swój przyjazd musiała odwołać ekipa Solo Team...
Wobec czego na ich miejsce wskakuje pierwszy debel z listy rezerwowej:
Ex Sport Kroto Leszno - Przemysław Pawlicki, Piotr Rochmankowski

Drużyny zapisane

1 . TOP Meble Team / Gawin & Gucio / Mińsk Mazowiecki

2 . James z Wielkim Ptakiem / Piotrowicz & Drozd / Gdynia & Gdańsk

3. 9 Dart Bulies / Michalski & Lauer / Bydgoszcz & Inowrocław

4 . Dart Team Gdynia / Piotrowicz & Siemaszko / Gdynia

5 . Sisters / Siemaszko & Głowacka / Gdynia & Warszawa

6. Bad Legion / Jagieniak & Bączkowski / Bydgoszcz

7 . Blues Brothers / Caliński & Caliński / Warszawa

8 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz & Błażejewski / Warszawa

9 . Warsaw Darts Group / Chechliński & Sujkowski / Warszawa & Ząbki

10 . Steel Wolves / Dąbrowski & Marczewski / Wołomin & Warszawa

11 . Pół na pół / Zasadzka & Kasprzak / Toruń

12 . Baryłka Power / Adamowicz & Klaś / Warszawa

13 . Wiślane Leszcze / Podgórski & Różycki / Warszawa

14. Team Bródno / Kopeć & Jurzyk / Warszawa

15 . Ty i Ja / Podgórska & Ratajski / Warszawa

16 . Triple One Team / Dąbrowski & Łoniewski / Warszawa

17. Rollercoaster / Jakubczyk & Warwas / Radom

18 . KrawMaQ / Krawczuk & Maciejewski / Augustów

19 . Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula & Rogalski / Radom & Pionki

20 . Sepuku / Brzozowski & Cymbała / Pionki

21 . Olsztyńskie Błyskawice / Podlewski & Pawełczyk / Olsztyn

22 . Praga Dart / Szyller & Kędzierski / Warszawa

23 . Dream Team / Groszek & Kłopotowska / Warszawa

24 . Sami Swoi / Herberg & Kosiorkiewicz / Łódź

25 . Edinio & Romano / Pukin & Kraczkowski / Elbląg

26 . 9 lotka / Krupka & Kobylarz / Warszawa

27 . Łiskacze / Chyliński & Rudnik / Warszawa

28 . Stary z Młodym / Małek & Kaczyński / Radom

29 . Nygusy / Kondracki & Giero / Wysokie Mazowieckie

30 . Drużyna K / Drugow & Jurczuk / Białystok

31 . Dąbrowa Górnicza / Robak & Kozłowski / Dąbrowa Górnicza

32 . Wyklęci / Lewandowski & Dębkowski / Elbląg & Morąg

33 . Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok

34 . Ex Sport Kroto Leszno / Pawlicki & Rochmankowski / Krotoszyn & Leszno

35 . Świeżaki / Saładyjczyk & Grzyb / Pabianice

36 . Father & Son / Kowalczyk & Kowalczyk / Józefów

37 . Czakalaki / Białecki & Białecki / Łódź




38 . Różowe Kalesony / Kubiak & Wiśniewski / Warszawa - oczekiwanie na zaliczkę

39 . WWL Darts / Gontarczyk & Chrostowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę

40 . Team 26 / Kraszewski & Dąbrowski / Wołomin - oczekiwanie na zaliczkę





 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 6:23 pm   

Z przyczyn zdrowotnych ekipa Śledzie na ostro / Jurasz & Mydlarz / Białystok musiała zrezygnować z turnieju . Na ich miejsce wskakuje drużyna Duet / Bugaj & Podgórska / Płock .


W poniedziałek o godzinie 18.00 zostanie przeprowadzone losowanie grup . Będzie je można śledzić na żywo na naszym profilu na facebooku . Wcześniej podzielimy wszystkie 40 drużyn na 4 koszyki . Każdy koszyk to mniej więcej inny region Polski . Robimy to aby w grupach był przekrój drużyn z Polski , i aby uniknąć sytuacji gdzie w jednej grupie są drużyny z tego samego miasta . Oczywiście drużyn z Warszawy jest za dużo aby nie rywalizowały ze sobą . Podział na koszyki przedstawimy na dniach .
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:39 pm   

UWAGA

Ulega zmianie data losowania grup
Losowanie zostanie przeprowadzone w tą niedzielę o godzinie 13
Przebieg będzie można śledzić na żywo na naszym facebooku
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 6:19 pm   

Losowanie grup odbędzie się jutro o 13.30 .
Będzie obowiązywał podział na koszyki , a kryterium podziału będzie położenie geograficzne
z prostej przyczyny , jako organizatorzy chcemy uniknąć sytuacji, w której w jednej grupie spotkają się np. drużyny z tego samego miasta

Koszyki będą cztery, trzy po 8 zespołów oraz jeden Warszawa i okolice - 16 zespołów.
W pierwszej kolejności koszyk warszawski - po dwa miejsca w każdej z grup, następnie pozostałe koszyki
kompletna lista drużyn wraz z podziałem na koszyki:

koszyk nr. 1

* Warszawskie Rekiny - Michałowski/Błażejewski - Warszawa
* Ty i Ja - Podgórska/Ratajski - Warszawa
* 9.lotka - Krupka/Kobylarz - Warszawa
* Różowe Kalesony - Kubiak/Wiśniewski - Warszawa
* Warsaw Darts Group - Chechliński/Sujkowski - Warszawa
* Steel Wolves - Dąbrowski/Marczewski - Warszawa
* Father&Son - Kowalczyk/Kowalczyk - Józefów
* Top Meble Team - Gawin/Zgutka - Mińsk Mazowiecki
* Blues Brothers - Caliński/Caliński - Warszawa
* Baryłka Power - Adamowicz/Klaś - Warszawa
* Wiślane Leszcze - Podgórski/Różycki - Warszawa
* Team Bródno - Kopeć/Jurzyk - Warszawa
* Triple One Team - Dąbrowski/Łoniewski - Warszawa
* Praga Dart - Szyller/Kędzierski - Warszawa
* Dream Team - Groszek/Kłopotowska - Warszawa
* Łiskacze - Chyliński/Rudnik - Warszawa

koszyk nr. 2

* Rollercoaster - Jakubczyk/Warwas - Radom
* Dwa Ziomki Radom/Pionki - Babula/Rogalski - Radom/Pionki
* Sepuku - Brzozowski/Cymbała - Pionki
* Stary z Młodym - Małek/Kaczyński - Radom
* WWL Darts - Gontarczyk/Chrostowski - Wołomin
* Team 26 - Kraszewski/Dąbrowski - Wołomin
* Sami Swoi - Herberg/Kosiorkiewicz - Łódź
* Czakalaki - Białecki/Białecki - Łódź

koszyk nr. 3

* James z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz/Drozd - Gdynia/Gdańsk
* Dart Team Gdynia - Piotrowicz/Siemaszko - Gdynia
* Sisters - Siemaszko/Głowacka - Gdynia/Warszawa
* Edinio & Romano - Pukin/Kraczkowski - Elbląg
* Wyklęci - Lewandowski/Dębkowski - Elbląg/Morąg
* 9 Dart Bulies - Michalski/Lauer - Bydgoszcz/Inowrocław
* Bad Legion - Jagieniak/Bączkowski - Bydgoszcz
* Pół na pół - Zasadzka/Kasprzak - Toruń

koszyk nr.4

* KrawMaQ - Krawczuk/Maciejewski - Augustów
* Olsztyńskie Błyskawice - Podlewski/Pawełczyk - Olsztyn
* Nygusy - Kondracki/Giero - Wysokie Mazowieckie
* Drużyna K - Drugow/Jurczuk - Białystok
* Duet - Bugaj/Podgórska - Płock
* Ex Sport Kroto Leszno - Pawlicki/Rochmankowski - Krotoszyn/Leszno
* Świeżaki - Saładyjczyk/Grzyb - Pabianice
* Dąbrowa Górnicza - Robak/Kozłowski - Dąbrowa Górnicza

Do zobaczenia jutro o 13:30
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 3:10 pm   

Losowanie zakończone


 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Pon Paź 02, 2017 1:50 pm   

Program 1. Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart 🙂
9:30 - otwarcie drzwi "hali" turniejowej
do 10:30 - wpłaty pozostałej części wpisowego oraz potwierdzenie przybycia u Organizatora
10:45 - oficjalna prezentacja drużyn (grupami A-H)
11:00 - rozpoczęcie rozgrywek grupowych
około 15:00 - mecze 1/8 finału oraz rozpoczęcie turnieju Cricket
około 16:15 - mecze 1/4 finału
około 17:30 - mecze 1/2 finału
około 18:45 - mecz o 3. miejsce
około 20:00 - FINAŁ
około 21:00 - oficjalne wręczenie nagród
przypominamy, iż turniej Cricket będzie rozgrywany tylko dla chętnych debli, którym nie uda się awansować z grupy






 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 33
Skąd: MMZ
Wysłany: Czw Paź 05, 2017 8:17 pm   

!!! WAŻNY KOMUNIKAT !! !
Czcigodni, niestety okazało się, iż nie wszyscy mają choć w niewielkim stopniu tak profesjonalne podejście do biznesu, jak MMZ Dart...
Zostaliśmy oszukani przez, jak się okazało, już byłego (a nie wciąż aktualnego) najemcę przestrzeni po kinie "Światowid", który - w dużym skrócie - nie rozliczył się z właścicielem budynku za ostatnie trzy miesiące, wobec czego właściciel budynku nie wyraził zgody na zorganizowanie turnieju...
ALE... są też dobre wiadomości 🙂
MMZ Dart nie wyobraża sobie, aby dwa dni przed wydarzeniem odwołać turniej 🎯
Z pomocną dłonią przyszli nowi właściciele pubu Corrida de Toros, gdzie odbywają się cykliczne turnieje MMZ Dart Cup 2017 🎯
Będziemy mieli do dyspozycji 3 duże sale z niezmienną ilością tarcz: 8 turniejowych oraz 3 trenigowe 🎯
Ci którzy bywają na Naszych turniejach mogą być nieco zaniepokojeni brakiem miejsca, ale od razu uspokojamy iż wszystkie zbędne meble oraz maszyny zostaną usunięte z lokalu, przez co komfort gry i przestrzeń przy tarczach będzie odpowiednia 🎯
Oczywiście zadbamy także o to, aby każdy czekając na swój mecz miał gdzie usiąść z napitkiem 🎯
Za zaistniałą sytuację bardzo PRZEPRASZAMY, ale pozwólcie, że do końca skupimy się na jak najlepszej organizacji 1. Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart, a z tymi, którzy okazali się niepoważni rozliczymy się już po weekendzie i generalnie to potrójna jedynka im zawsze w tarczy 🎯
Pub Corrida de Toros oferuje:
*** piwa lane - Żubr 6pln, Tyskie 7pln, Książęce Pszeniczne 7pln
*** piwa butelkowe 7-9pln
*** wódki czyste i smakowe 5-10pln
*** przekąski typu nachos, orzeszki, popcorn w cenie 5pln
*** napoje, soki i wodę w cenie 5pln - 0,2l oraz 15pln - 1l
*** drinki, drineczki, koktajle
*** możliwość zamówienia do lokalu dań na ciepło (pizza, burgery, kuchnia polska oraz tex-mex)
Corrida de Toros mieści się przy ulicy KOŚCIUSZKI 19 🎯
Do podróżujących koleją: z peronu niezmiennie kierujemy się w lewą stronę przejścia podziemnego, jak również z podziemia wychodzimy w lewo, a następnie kierujemy się cały czas prosto ulicą Kościuszki, a na miejsce dotrzemy w ciągu 5min spacerkiem 🎯
Dla podróżujących autem mamy dobrą wiadomość, ponieważ w okolicy jest dużo większa ilość miejsc parkingowych 🎯
Rozkład jazdy pozostaje BEZ ZMIAN 🎯
Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością nie wszystko podczas turnieju odbędzie się tak, jak sobie zakładaliśmy (mamy tu na myśli głównie "show" podczas oficjalnej prezentacji oraz spotkania na dużej głównej scenie) i przestrzeń również mniejsza, niemniej gwarantujemy komfort rozgrywania spotkań i z pewnością przyjemny klimat lokalu 🎯
Jeszcze raz PRZEPRASZAMY 😞😞😞
Widzimy się przy tarczy w sobotni poranek 🎯🎯🎯
 
 
Bartek_C 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 10:00 pm   

Gratulujemy
Bardzo fajnie i profesjonalnie przeprowadzony turniej.
Blues Brothers
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group