Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 16, 2017 7:57 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 0 : 0
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 0 : 0
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 0 : 0
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
Proszę sprawdzić prawidłowość wprowadzenia typów na kld24.pl |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Śro Paź 18, 2017 8:59 pm, w całości zmieniany 4 razy |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 9:18 am
|
|
|
I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5:5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6:4 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 10:48 am
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 7:41 pm
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4: 6
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 7 : 3
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 2 : 8
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 6:49 am
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 8:47 am
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 6 : 4
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 2 : 8
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 9 : 1 |
|
|
|
|
Gazelka
Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015 Posty: 11 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 10:45 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3
|
|
|
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5 : 5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7:3 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 11:35 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5:5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 5:5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7:3 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 12:11 pm
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 :5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5 :5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 12:13 pm
|
|
|
I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6:4
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 8:2 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 3:55 pm
|
|
|
I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4:6
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4:6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 8:2 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 8:40 pm
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5: 5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 8:18 am
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6: 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 : 5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 9:47 am
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6: 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 : 5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 7 : 3
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
Mazur
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 28 Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 6 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 12:07 pm
|
|
|
I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 7:3
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 9:1 |
|
|
|
|
|