DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
21.10.17 PUCHAR POLSKI POD ŚRODA WLKP CLUB BUENA
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 1:53 pm   21.10.17 PUCHAR POLSKI POD ŚRODA WLKP CLUB BUENA

21.10.17 PUCHAR POLSKI POD ŚRODA WLKP CLUB BUENA

TURNIEJ PAŃ :

GRUPA 1
Lech Nina
Samulska Karolina
Tymoszczuk Kasia


GRUPA 2
Pacierpnik Małgorzata
Modrzejewska Ewelina
Głydziak Kinga


GRUPA 3
Dehamchi Iwona
Graczkowska Magdalena
Kuznowicz Iwona


GRUPA 4
Boniecka Aleksandra
Warmińska Dorota
Kowalczyk Anna
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 1:57 pm   

21.10.17 PUCHAR POLSKI POD ŚRODA WLKP CLUB BUENA

TURNIEJ PANÓW :

GRUPA 1
Borzęcki Krzysztof
Przybylak Andrzej
Więtkowski Paweł
Tomczak Piotr


GRUPA 2
Wojciechowski Krzysztof
Kowalczyk Marcin
Rosik Robert
Misiak Przemysław


GRUPA 3
Adamski Arkadiusz
Kwieciak Robert
Syp Marcin
Jankiewicz Tomasz


GRUPA 4
Jakubowski Andrzej
Kaźmierczak Robert
Rosół Paweł
Kasprzycki Paweł


GRUPA 5
Ochmiński Roman
Marciniak Jakub
Strzelec Krzysztof
Polowczyk Krzysztof


GRUPA 6
Warmiński Radek
Szklanny Mateusz
Preiss Michał
Tylkowski Tomasz


GRUPA 7
Frąckowiak Dawid
Matuszewski Michał
Sobczyński Bartosz
Tymoszczuk Henryk


GRUPA 8
Stryjski Wojciech
Urbaniak Bartek
Boroniec Kamil
Krzyżagórski Robert
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 3:32 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Lech Nina 1
Samulska Karolina 2
Tymoszczuk Kasia 3


2
Pacierpnik Małgorzata 1
Modrzejewska Ewelina 2
Głydziak Kinga 3


3
Dehamchi Iwona 1
Graczkowska Magdalena 2
Kuznowicz Iwona 3


4
Boniecka Aleksandra 3
Warmińska Dorota 2
Kowalczyk Anna 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 7:04 pm   

Wyniki Grup Panów
1
1 Borzęcki Krzysztof 1
2 Przybylak Andrzej 3
3 Więtkowski Paweł 4
4 Tomczak Piotr 2


2
1 Wojciechowski Krzysztof 1
2 Kowalczyk Marcin 3
3 Rosik Robert 4
4 Misiak Przemysław 2


3
1 Adamski Arkadiusz 1
2 Kwieciak Robert 2
3 Syp Marcin 3
4 Jankiewicz Tomasz 4


4
1 Jakubowski Andrzej 4
2 Kaźmierczak Robert 1
3 Rosół Paweł 3
4 Kasprzycki Paweł 2


5
1 Ochmiński Roman 2
2 Marciniak Jakub 1
3 Strzelec Krzysztof 4
4 Polowczyk Krzysztof 3


6
1 Warmiński Radek 2
2 Szklanny Mateusz 3
3 Preiss Michał 4
4 Tylkowski Tomasz 1


7
1 Frąckowiak Dawid 3
2 Matuszewski Michał 2
3 Sobczyński Bartosz 1
4 Tymoszczuk Henryk 4


8
1 Stryjski Wojciech 1
2 Urbaniak Bartek 3
3 Boroniec Kamil 4
4 Krzyżagórski Robert 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 7:05 pm   

Turniej Pań

1/4 FINAL
Best of 5"

Lech Nina 3
Graczkowska Magdalena 0

Modrzejewska Ewelina 1
Kowalczyk Anna 3

Dehamchi Iwona 3
Samulska Karolina 2

Warmińska Dorota 1
Pacierpnik Małgorzata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 7:05 pm   

Turniej Pań
1/2 FINAL
Best of 5


Lech Nina 3
Kowalczyk Anna 0


Dehamchi Iwona 3
Pacierpnik Małgorzata 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 7:07 pm   

Turniej Panów
"Last 16
Best of 5"

Borzęcki Krzysztof 3
Matuszewski Michał 0

Misiak Przemysław 3
Stryjski Wojciech 1

Marciniak Jakub 3
Kwieciak Robert 0

Warmiński Radek 3
Kaźmierczak Robert 0

Adamski Arkadiusz 3
Ochmiński Roman 0

Kasprzycki Paweł 1
Tylkowski Tomasz 3

Sobczyński Bartosz 3
Tomczak Piotr 1

Krzyżagórski Robert 3
Wojciechowski Krzysztof 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 7:30 pm   

Turniej Panów
1/4 FINAL
Best of 5


Borzęcki Krzysztof 3
Misiak Przemysław 0



Marciniak Jakub 1
Warmiński Radek 3


Adamski Arkadiusz 0
Tylkowski Tomasz 3



Sobczyński Bartosz 2
Krzyżagórski Robert 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 8:09 pm   

Turniej Panów

"1/2 FINAL
Best of 5"


Krzysztof Borzęcki 4
Warmiński Radek 3


Tylkowski Tomasz 4
Krzyżagórski Robert 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 8:10 pm   

Finał Turnieju Pań

Lech Nina- Iwona Dehamchi 3:4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 8:45 pm   

Finał Turnieju Panów

Krzysztof Borzęcki- Tomasz Tylkowski 4:0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 8:46 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Dehamchi Iwona
2 Lech Nina
3-4 Kowalczyk Anna
3-4 Pacierpnik Małgorzata
5-8 Graczkowska Magdalena
5-8 Modrzejewska Ewelina
5-8 Samulska Karolina
5-8 Warmińska Dorota
9-12 Tymoszczuk Kasia
9-12 Głydziak Kinga
9-12 Kuznowicz Iwona
9-12 Boniecka Aleksandra

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Borzęcki Krzysztof
2 Tylkowski Tomasz
3-4 Warmiński Radek
3-4 Krzyżagórski Robert
5-8 Misiak Przemysław
5-8 Marciniak Jakub
5-8 Adamski Arkadiusz
5-8 Sobczyński Bartosz
9-16 Matuszewski Michał
9-16 Stryjski Wojciech
9-16 Kwieciak Robert
9-16 Kaźmierczak Robert
9-16 Ochmiński Roman
9-16 Kasprzycki Paweł
9-16 Tomczak Piotr
9-16 Wojciechowski Krzysztof
17-24 Przybylak Andrzej
17-24 Kowalczyk Marcin
17-24 Syp Marcin
17-24 Rosół Paweł
17-24 Polowczyk Krzysztof
17-24 Szklanny Mateusz
17-24 Frąckowiak Dawid
17-24 Urbaniak Bartek
25-32 Więtkowski Paweł
25-32 Rosik Robert
25-32 Jankiewicz Tomasz
25-32 Jakubowski Andrzej
25-32 Strzelec Krzysztof
25-32 Preiss Michał
25-32 Tymoszczuk Henryk
25-32 Boroniec Kamil
 
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1030
Skąd: koszalin
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 10:57 pm   

My jako Wiking Koszalin , musimy odpowiedzieć na tą miażdżąco - powalającą wygraną niebieskich z Koszalina :roll:
Długoletnie treningi , nieprzespane noce przy boardzie , wiele wyrzeczeń itd. itp.
przynoszą pożądane efekty. :brawo:
Wielkie gratulacje dla Andrzeja , Iwony i Krisa
Jutro na lotnisku czeka na was cały Koszalin 8)
Jeszcze raz wielkie gratulacje od nasz , tu z tąd , z Wikinga
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group