Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 23, 2017 5:02 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4
|
|
|
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 10:42 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 3:7
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 10:45 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 6:4
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 12:05 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 6:4
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 12:23 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 2:8
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 1:39 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 6:4
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 5:5
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 6:4
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
Można obstawiać walkower? |
|
|
|
|
Gazelka
Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015 Posty: 11 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 3:24 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3 BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD 3 : 7 KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA 5 : 5 V ELEMENT
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI 4 : 6 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM 7 : 3 ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR 7 : 3 SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI 4 : 6 SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ 4 : 6 FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA 6 : 4 JAZZGONI |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 4:43 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 5:42 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:31 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
Mazur
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 28 Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 6 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 11:56 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 2:07 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 5:49 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 2:8
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
Ostatnio zmieniony przez Pszczółka15 Pią Paź 27, 2017 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:22 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7-3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3-7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3-7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5-5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3-7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7-3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7-3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3-7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3-7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7-3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:53 pm
|
|
|
Pszczółka proponuję poprawić
3 8 EDEN STOKI vs SMAKOSZE |
|
|
|
|
|