Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:57 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7-3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3-7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2-8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5-5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3-7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7-3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8-2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4-6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4-6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7-3 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Paź 26, 2017 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 9:35 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 6:4
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 6:4
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 10:12 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 5:5
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 10:55 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 5:5
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 6:4
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 11:54 am
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 3:7
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 2:53 pm
|
|
|
2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 6:4
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 6:4
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Paź 28, 2017 8:39 pm
|
|
|
W związku z niezdecydowaniem, niczym panna na wydaniu drużyn Smakoszy i Edenu kto będzie gospodarzem, a w późniejszym czasie zmianom gospodarza, częstym jak zmiany partnerek przez Cassanovę, wszelkie pretensje co do typów prosimy kierować do w/w |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 12:16 am
|
|
|
Dalej nie wiesz? |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 12:16 am
|
|
|
|
|
|
|
|
|