Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 1:14 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6
|
|
|
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 3:52 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3: 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7: 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 2 : 8 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 6:51 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 9:50 pm
|
|
|
liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 4:6
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 9:1
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Śro Lis 08, 2017 12:15 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 4 : 6
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 :6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7 |
|
|
|
|
Modii
Drużyna: Blade Team
Wiek: 25 Dołączyła: 08 Lis 2017 Posty: 1 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 08, 2017 8:41 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 6:4
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS. 2:8
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 7:3 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 08, 2017 2:02 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 5:5
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6:4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8:2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4:6 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 09, 2017 9:31 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6 |
|
|
|
|
Gazelka
Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015 Posty: 11 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 4:41 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3: 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 :6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 8:20 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3:7
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 9:1
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 6:4 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Lis 14, 2017 8:47 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 5:5
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 15, 2017 9:52 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 15, 2017 10:16 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Lis 16, 2017 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Mazur
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 28 Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 6 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 15, 2017 5:35 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1:9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 11:26 am
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1 : 9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7 |
|
|
|
|
|