Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6 |
Autor |
Wiadomość |
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 6:02 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 5 : 5
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 5: 5
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 3:24 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 6:4
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 3:7
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3:7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA8:2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4:6 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 3:33 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1:9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3:7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 9:1
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4:6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 6:28 pm
|
|
|
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1:9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 7:20 pm
|
|
|
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3 : 7
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6 |
|
|
|
|
|