Typer KLD 2017/2018 - kolejka 7 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 8:20 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 7
|
|
|
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 0 : 0
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 0 : 0
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 0 : 0
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 0 : 0
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 0 : 0
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 7:05 pm
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 2 : 8
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 3 : 7
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 7 : 3
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4 : 6 |
Ostatnio zmieniony przez calfik Sob Lis 25, 2017 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 11:23 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 7
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 5:5
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 6:4
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 5:5
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 2:8
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 7:3
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 3:7
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 8:2
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4:6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 10:34 am
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 5::5
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 5:5
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 5:5
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4:6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA Lotki 7:3
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5:5 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 12:08 am
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 3 : 7
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 4 : 6
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 11:36 am
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 5 : 5
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 4 : 6
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 6 : 4
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4 : 6 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 2:56 pm
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 1 : 9
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 6 : 4
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 3 : 7 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 2:57 pm
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 :6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 5 : 5
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4 : 6 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 8:17 am
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 :6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 6 : 4
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5 : 5 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 8:41 am
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 9:1
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6:4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3:7
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 3:7
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 5:5
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 5:5
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6:4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5:5 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 10:12 am
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6: 4
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 4 : 6
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 6 : 4
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 5 : 5
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5 : 5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 11:50 am
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7: 3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 3 : 7 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 3:00 pm
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6:4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 6:4
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 5:5
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 4:6
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 3:7
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 7:3
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5:5 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 4:01 pm
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 :4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 3 : 7
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6: 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4 : 6 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 6:46 pm
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7-3
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 5-5
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3-7
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2-8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3-7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6-4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4-6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6-4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5-5 |
|
|
|
|
|