DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dartles
Czw Lis 02, 2017 10:24 am
WARSAW SOFT - Ogólnopolski Turniej Soft Darta
Autor Wiadomość
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 7:33 am   

Przypominamy, że głównym organizatorem i sponsorem i patronem eventu darterskiego (turnieje, zabawy i animacje dla dzieci, konkursy dla rodziców, mieszkańców Warszawskiej Pragi, koncert muzyki disco) jest Burmistrz Dzielnicy Praga - Północ Pan Wojciech Zabłocki.
W jego imieniu nad wszystkim czuwa i odpowiada za organizacje firma MATOMI Sport!
:brawo: :brawo: :brawo:
Sam turniej poprowadzi ekipa z Warsaw Darts Group.
Sponsorami nagród dodatkowych są:
- SMJ Sport - przedstawiciel firmy Harrows
- Polski Fitness Tv

Dodatkowo informujemy:
- nie obowiązuje dress code,
- jak zawsze w stolicy będzie dostępne stanowisko testowe sprzętu darterskiego firmy Harrows. Będziecie mogli przetestować lotki w boju. Nikt Was nie będzie obrażał i pouczał jak będziecie "dotykali" i testowali sprzęt darterski! :D
- nie musicie brać grotów plastikowych. Przy każdym stanowisku będą dostępne za darmo.
- w turnieju wezmą ( mogą wziąć udział) amatorzy tacy jak my - mieszkańcy Warszawskiej Pragi - dlatego prosimy o wykazanie odrobiny empatii. :-D

Zapraszamy!!!
W razie pytań, zgłoszeń na turniej prosimy o kontakt z Mar Marem na fb lub pod nr tel. 504448788
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 1:32 pm   

PANIE:
1. Patrycja Głowacka
2. Kalina Pietrzak
3. Kasia Drążek
4. Aneta Różycka
5. Emilia Urbaniak
6. Ula Łaska
7. Daria Czarnecka
8. Katarzyna Grzyb
9. Iwona Dehamchi
10. Magda Solarz
11. Karolina Podgórska
12. Małgorzata Nowak
13. Nina Lech
14. Maja Szymanek

PANOWIE:
1. Adam Kubiak
2. Krzysztof Chechliński
3. Michał Sujkowski
4. Robert Goławski
5. Bartek Michałowski
6. Michał Solarz
7. Mar Mar
8. Witek Scholz
9. Tomasz Brzęczkowski
10. Adam Dąbrowski
11. Mateusz Bąkała
12. Kamil Różycki
13. Robert Adamowicz
14. Kacper Moczarski
15. Leszek Baranowski
16. Irek Żochowski
17. Sebastian Błażejewski
18. Paweł Kamiński
19. Andrzej Dębkowski
20. Jakub Pacholak
21. Maciej Krawczak
22. Bartek Charzewski
23. Paweł Pruchniak
24. Mirek Drążek
25. Adam Jurzyk
26. Michał Bełza
27. Andrzej Jakubowski
28. Piotr Turek
29. Dariusz Dębski
30. Sławek Podgórski
31. Dawid Herberg
32. Michał Borowiecki
33. Marek Wierzbowski
34. Michał Saładyjczyk
35. Dariusz Cieplucha
36. Krzysztof Ratajski
37. Piotr Warwas
38. Dawid Kaczyński
39. Robert Nowak
40. Marek Kołodziejczyk
41. Piotr Barwiński
42. Konrad Małek
43. Marcin Wroński
44. Tymek Konopko
45. Sebastian Białecki
46. Piotr Wójtowicz
47. Sławek Wiśniewski
48. Darek Buczyński
49. Hubert Kochański
50. Patryk Żabka
51. Adam Kuljon
52. Bartek Caliński
53. Piotr Białecki
54. Wojtek Suchecki
55. Miłosz Ziemiński
56. Łukasz Cuch
57. Michał Czajka
58. Marcin Szymanek
59. Rafał Jemielniak
60. Dariusz Popławski
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 8:17 pm   

PANIE:
1. Patrycja Głowacka
2. Kalina Pietrzak
3. Kasia Drążek
4. Aneta Różycka
5. Emilia Urbaniak
6. Ula Łaska
7. Daria Czarnecka
8. Katarzyna Grzyb
9. Iwona Dehamchi
10. Magda Solarz
11. Karolina Podgórska
12. Małgorzata Nowak
13. Nina Lech
14. Maja Szymanek

PANOWIE:
1. Adam Kubiak
2. Krzysztof Chechliński
3. Michał Sujkowski
4. Robert Goławski
5. Bartek Michałowski
6. Michał Solarz
7. Mar Mar
8. Witek Scholz
9. Tomasz Brzęczkowski
10. Adam Dąbrowski
11. Mateusz Bąkała
12. Kamil Różycki
13. Robert Adamowicz
14. Kacper Moczarski
15. Leszek Baranowski
16. Irek Żochowski
17. Sebastian Błażejewski
18. Paweł Kamiński
19. Andrzej Dębkowski
20. Jakub Pacholak
21. Maciej Krawczak
22. Bartek Charzewski
23. Paweł Pruchniak
24. Mirek Drążek
25. Adam Jurzyk
26. Michał Bełza
27. Andrzej Jakubowski
28. Piotr Turek
29. Dariusz Dębski
30. Sławek Podgórski
31. Dawid Herberg
32. Michał Borowiecki
33. Marek Wierzbowski
34. Michał Saładyjczyk
35. Dariusz Cieplucha
36. Krzysztof Ratajski
37. Piotr Warwas
38. Dawid Kaczyński
39. Robert Nowak
40. Marek Kołodziejczyk
41. Piotr Barwiński
42. Konrad Małek
43. Marcin Wroński
44. Tymek Konopko
45. Sebastian Białecki
46. Piotr Wójtowicz
47. Sławek Wiśniewski
48. Darek Buczyński
49. Hubert Kochański
50. Patryk Żabka
51. Adam Kuljon
52. Bartek Caliński
53. Piotr Białecki
54. Wojtek Suchecki
55. Miłosz Ziemiński
56. Łukasz Cuch
57. Michał Czajka
58. Marcin Szymanek
59. Rafał Jemielniak
60. Dariusz Popławski
61. Artek Rogalski
62. Jacek Krupka
63. Łukasz Drygiel
64. Waldek Czajkowski
65. Konrad Kondracki
66. Przemek Szajder
67. Łukasz Banach
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 25, 2017 8:18 am   

No niech żałują Ci co nie zdecydowali wybrać się do Warszawy na to nasze bezprecedensowe wydarzenie na mapie darterskiej Polski.

Dziś zagrają u nas medaliści Mistrzostw Polski, Mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy, wciąż grające i wiecznie żywe :D Legendy Polskiego darta elektronicznego. :o

Warszawka jest blisko. :lol:
Zapraszamy.

12.00 - turniej główny - 301 d.o.
ok. 15.00 - 16.00 - turniej dodatkowy - high score (dla tych którzy nie wyszli z grup turnieju 301 d.o. oraz dla wszystkich chętnych, którzy nie brali udziału w turnieju głównym).
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1039
Skąd: koszalin
Wysłany: Sob Lis 25, 2017 10:27 am   

Warsaw Darts napisał/a:
12.00 - turniej główny - 301 d.o.


Czuję w kościach 6 - tą lotkę
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 25, 2017 2:46 pm   

W Warszawie bawią się 24 Panie i 87 Panów.

Turniej 301 d.o. best of 5 legs.

1
1 Agnieszka Gontarczyk
2 Karolina Podgórska
3 Wiola Zajda
4 Edyta Rogalska
5 Olka Boniecka
6 Urszula Grzelka


2
1 Emilia Urbaniak
2 Iwona Dechamchi
3 Magda Solarz
4 Patrycja Głowacka
5 Maja Groszek
6 Kalina Pietrzak


3
1 Małgorzata Pacierpnik
2 Małgorzata Jurasz
3 Justyna Warda
4 Maja Perkowska - Szymanek
5 Patrycja Tulwin
6 Barbara Dżugaj


4
1 Katarzyna Łasek
2 Daria Czarnecka
3 Nina Lech
4 Kasia Drążek
5 Aneta Różycka




Panowie.

1
1 Adam Kubiak
2 Dariusz Pacierpnik
3 Paweł Pruchniak
4 Konrad Babula
5 Artur Rogalski
6 Michał Czajka


2
1 Konrad Małek
2 Krzysztof Chechliński
3 Tomek Janaśkiewicz
4 Kamil Różycki
5 Piotr Białecki
6 Kamil Marciniak


3
1 Bartek Michałowski
2 Ernest Kobyliński
3 Mar Mar
4 Adam Jurzyk
5 Adam Kulion
6 Mateusz Sawicki


4
1 Mariusz Kędzierski
2 Michał Chilinski
3 Jakub Banach
4 Łukasz Czarnecki
5 Jacek Krupka
6 Krzysztof Kciuk


5
1 Łukasz Drygiel
2 Sławek Wiśniewski
3 Witek Scholz
4 Sebastian Błażejewski
5 Krzysztof Ratajski
6 Tomek Brzęczkowski


6
1 Grzegorz Kopeć
2 Rafał Jemielniak
3 Darek Cieplucha
4 Piotr Turek
5 Norbert Jagieniak
6 Tomasz Szarański


7
1 Dariusz Dębski
2 Konrad Kondracki
3 Rafał Uniszewski
4 Wojtek Suchecki
5 Marek Wierzbowski
6 Bartek Caliński


8
1 Marek Kołodziejczyk
2 Andrzej Dębkowski
3 Antoni Jurasz
4 Waldemar Czajkowski
5 Piotrek Wójtowicz


9
1 Tomek Musialski
2 Piotr Barwiński
3 Irek Żochowski
4 Andrzej Strzyż
5 Paweł Urbaniak


10
1 Łukasz Gontarczyk
2 Tomek Jakubczyk
3 Mateusz Rybka
4 Jarek Kowalczyk
5 Dariusz Popławski


11
1 Piotr Warwas
2 Hubert Kochanski
3 Łukasz Banach
4 Adam Wyrwał
5 Kacper Moczarski


12
1 Marcin Szymanek
2 Patryk Żabka
3 Przemysław Szajder
4 Artur Sobocinki
5 Michał Fras


13
1 Marek Kubowicz
2 Mateusz Bakała
3 Łukasz Cuch
4 Sławek Podgórski
5 Mariusz Brzozowski


14
1 Piotr Kulikowski
2 Cyprian Cyryl
3 Michał Sujkowski
4 Andrzej Ruta
5 Andrzej Jakubowski


15
1 Adam Kuszkowski
2 Robert Adamowicz
3 Dawid Kaczyński
4 Paweł Bączkowski
5 Sebastian Dryk


16
1 Robert Goławski
2 Adam Dąbrowski
3 Sebastian Białecki
4 Robert Nowak
5 Krzysztof Rogalski
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 25, 2017 2:48 pm   

transmisja live z turnieju Warsaw Cup
Zapraszamy!!!

https://www.youtube.com/c...BSoUj2tmMQ/live
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 11:36 am   

25 XI 2017
Pierwsze Mistrzostwa Darta o Puchar Burmistrza Praga - Północ - WARSAW SOFT

WYNIKI:

Turniej dodatkowy High Score Kobiet:


1.Kalina Pietrzak :brawo:
2.Maja Groszek
3-4.Aleksandra Boniecka
3-4.Daria Czarnecka


5-8.Patrycja Głowacka
5-8.Katarzyna Drążek
5-8.Maja Perkowska - Szymanek
5-8.Aneta Różycka

9-10.Wiola Zajda
9-10.Magda Solarz

Turniej dodatkowy High Score Mężczyzn:

1.Mar Mar :brawo:
2.Łukasz Czarnecki
3-4.Adam Wyrwał
3-4.Witek Scholz


5-8.Robert Adamowicz
5-8.Paweł Bączkowski
5-8.Adam Kuljon
5-8.Piotr Barwiński

9-16.Adam Jurzyk
9-16.Robert Nowak
9-16.Rafał Jemielniak
9-16.Sebastian Błażejewski
9-16.Bartek Caliński
9-16.Michał Sujkowski
9-16.Mariusz Kędzierski
9-16.Łukasz Banach

17-25.Robert Goławski
17-25.Paweł Pruchniak
17-26.Konrad Małek
17-26.Mateusz Rybka
17-26.Wojtek Suchecki
17-26.Łukasz Banach
17-26. Kamil Marcinek
17-26. Marcin Szymanek
17-26. Grzegorz Kopeć
17-26. Kamil Różycki


Najlepsi zostali uhonorowani pucharami i medalami oraz nagroda rzeczowymi ufundowanymi przez Polski Fitness TV oraz SMJ Sport.

Gratulacje dla wszystkich odważnych a zwłaszcza dla tych najlepszych!!!
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 134
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 12:24 pm   

25 XI 2017
Pierwsze Mistrzostwa Darta o Puchar Burmistrza Praga - Północ - WARSAW SOFT

WYNIKI TURNIEJU GŁÓWNEGO - 301 d.o.:

Panie:


1.Nina Lech
2.Urszula Grzelka
3-4.Karolina Podgórska
3-4.Joanna Kubowicz

5-8.Małgorzata Pacierpnik
5-8.Emilia Urbaniak
5-8.Justyna Warda
5-8.Iwona Dehamch
i


9-12.Ola Boniecka
9-12.Patrycja Głowacka
9-12.Małgorzata Jurasz
9-12.Kasia Drążek

13-16.Wiola Zajda
13-16.Kalina Pietrzak
13-16.Maja Perkowska - Szymanek
13-16.Aneta Różycka

17-20.Edyta Rogalska
17-20.Maja Groszek
17-20.Patrycja Tulwin
17-20.Daria Czarnecka

21-24.Agnieszka Gontarczyk
21-24.Magda Solarz
21-24.Barbara Dżugaj
21-24.Katarzyna Łasek


Panowie:

1.Krzysztof Kciuk
2.Piotr Turek
3-4.Sebastian Białecki
3-4.Piotr Białecki

5-8.Waldemar Czajkowski
5-8.Patryk Żabka
5-8.Jacek Krupka
5-8.Dariusz Popławski


9-16.Adam Kubiak
9-16.Andrzej Strzyż
9-16.Krzysztof Ratajski
9-16.Mateusz Sawicki
9-16.Bartek Michałowski
9-16.Piotr Warwas
9-16.Irek Żochowski
9-16.Konrad Babula

17-32.Dawid Kaczyński
17-32.Krzysztof Chechliński
17-32.Marek Wierzbowski
17-32.Tomek Jakubczyk
17-32.Hubert Kochanski
17-32.Darek Cieplucha
17-32.Sławek Podgórski
17-32.Cyprian Cyryl
17-32.Marek Kubowicz
17-32.Andrzej Jakubowski
17-32.Sławek Wiśniewski
17-32.Przemysław Szajder
17-32.Rafał Uniszewski
17-32.Andrzej Dębkowski
17-32.Sebastian Dryk
17-32.Adam Dąbrowski

33-48.Paweł Pruchniak
33-48.Kamil Różycki
33-48.Mar Mar
33-48.Mariusz Kędzierski
33-48.Sebastian Błażejewski
33-48.Norbert Jagieniak
33-48.Konrad Kondracki
33-48.Piotrek Wójtowicz
33-48.Tomek Musialski
33-48.Jarek Kowalczyk
33-48.Kacper Moczarski
33-48.Artur Sobocinki
33-48.Mariusz Brzozowski
33-48.Michał Sujkowski
33-48.Paweł Bączkowski
33-48.Robert Nowak

49-64.Artur Rogalski
49-64.Konrad Małek
49-64.Adam Jurzyk
49-64.Łukasz Czarnecki
49-64.Witek Scholz
49-64.Rafał Jemielniak
49-64.Bartek Caliński
49-64.Marek Kołodziejczyk
49-64.Paweł Urbaniak
49-64.Mateusz Rybka
49-64.Łukasz Banach
49-64.Marcin Szymanek
49-64.Mateusz Bakała
49-64.Piotr Kulikowski
49-64.Robert Adamowicz
49-64.Robert Goławski

65-80.Dariusz Pacierpnik
65-80.Kamil Marciniak
65-80.Adam Kuljon
65-80.Jakub Banach
65-80.Tomek Brzęczkowski
65-80.Grzegorz Kopeć
65-80.Wojtek Suchecki
65-80.Antoni Jurasz
65-80.Piotr Barwiński
65-80.Łukasz Gontarczyk
65-80.Adam Wyrwał
65-80.Michał Fras
65-80.Łukasz Cuch
65-80.Andrzej Ruta
65-80.Adam Kuszkowski
65-80.Krzysztof Rogalski

81-87.Michał Czajka
81-87.Tomek Janaśkiewicz
81-87.Ernest Kobyliński
81-87.Michał Chilinski
81-87.Łukasz Drygiel
81-87.Tomasz Szarański
81-87.Dariusz Dębski

Najlepsi zostali uhonorowani pucharami i medalami oraz nagrodami finansowymi i rzeczowymi ufundowanymi przez Matomi Sport, Polski Fitness TV oraz SMJ Sport.

Gratulacje dla wszystkich odważnych a zwłaszcza dla tych najlepszych!!!

Szczególne podziękowania dla najliczniejszych ekip naszych darterskich przyjaciół:

Dziękujemy - Łódz, Radom, Puławy!!!

Miło było z Was poznać, z Wami się pośmiać, wypić no i oczywiście zagrać!!!

Zapraszamy na kolejne turnieje organizowane m.in. przez WARSAW DARTS GROUP!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group