DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 1:17 pm   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 2 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 88 Ostrów Wlkp.
2. Ewa Pawlicka 50 Krotoszyn
3. Marta Nowak 46 Poznań
4. Aleksandra Gramala 38 Pleszew
5. Marta Pawlicka 26 Krotoszyn
6. Iwona Jezierska 20 Pleszew
Ilona Kuznowicz 20 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 1:18 pm   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 2 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Bartosz Derwich 88 Jarocin
Jakub Koralewski 88 Kotowiecko
3. Norbert Pecyna 52 Jarocin
4. Marcin Kowalczyk 40 Ostrów Wlkp.
Jakub Madaliński 40 Pleszew
Przemysław Misiak 40 Ostrów Wlkp.
Kamil Stanisławski 40 Pleszew
8. Marcin Wojtkowiak 31 Krotoszyn
9. Tomasz Hałajda 28 Pleszew
Krzysztof Staszak 28 Pleszew
11. Jakub Marciniak 26 Jarocin
12. Artur Ciechoński 25 Pleszew
13. Szymon Pecyna 20 Jarocin
14. Stanisław Nowak 19 Pleszew
15. Szymon Moch 14 Jarocin
Krystian Kycia 14 Ostrów Wlkp.
17. Andrzej Fabiszewski 11 Pleszew
Przemysław Markiewicz 11 Ostrów Wlkp.
Mateusz Sas 11 Grodzisko
Krzysztof Strzelec 11 Ostrów Wlkp.
Przemysław Wieczorek 11 Krotoszyn
22. Adam Ciupa 8 Jarocin


Pierwsza ósemka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 1:18 pm   

II TURNIEJ RANKINGOWY panie
Pleszew, Klub Hades, 25.11.2017
Klasyfikacja:
1. Ewa Pawlicka Krotoszyn
2. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Marta Pawlicka Krotoszyn
4. Marta Nowak Poznań
5. Iwona Jezierska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 1:19 pm   

II TURNIEJ RANKINGOWY, panowie
Pleszew, Klub Hades, 25.11.2017
Klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich Jarocin
2. Jakub Koralewski Kotowiecko
3. Kamil Stanisławski Pleszew
3. Norbert Pecyna Jarocin
5. Marcin Kowalski Ostrów Wlkp.
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Szymon Pecyna Jarocin
5. Jakub Madaliński Pleszew
9. Artur Ciechoński Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Krystian Kycia Ostrów Wlkp.
13. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
13. Krzysztof Strzelec Ostrów Wlkp.
13. Mateusz Sas Grodzisko
13. Przemysław Markiewicz Ostrów Wlkp.
17. Stanisław Nowak Pleszew
17. Adam Ciupa Jarocin

Bartosz Derwich – 180x2, 120 hf, 110 hf, 14l, 16lx2, 18lx2
Jakub Koralewski – 180
Norbert Pecyna – 180, 19l, 17lx2
Przemysław Misiak – 180, 19l
Szymon Pecyna – 180, 103 hf
Kamil Stanisławski - 16l
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 26, 2017 1:20 pm   

Za nami drugi z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2017/2018.



W turnieju pań po swój pierwszy tytuł rankingowy sięgnęła Ewa Pawlicka (podium: 1-1-0), krotoszynianka pokonała w finale liderkę Rankingu Annę Kowalczyk z Ostrowa (11-3-0). Trzecie miejsce "padło łupem" obrończyni tytułu mistrzowskiego Marcie Pawlickiej z Krotoszyna (2-1-4).



Turniej panów ułożył się pod dyktando dwóch zawodników którzy nadają ton rozgrywkom darta w Pleszewie w sezonie 2017/2018. Po raz pierwszy w karierze tytuł rankingowy przypadł Bartoszowi Derwichowi z Jarocina (1-4-2). Drugie miejsce zajął Jakub Koralewski z Kotowiecka (16-11-10). Na trzecich miejscach uplasowali się Kamil Stanisławski z Pleszewa (12-5-4) i Norbertowi Pecynie z Jarocina (2-5-10). W Rankingu wspólnie liderują Derwich z Koralewskim.

Kolejny, III Turniej Rankingowy zaplanowany jest na 27 stycznia 2018 roku, do zobaczenia!


Zapowiedź:
PSC 13 - wtorek - 28 listopad g: 20:00
PSC 14 - wtorek - 5 grudzień
PSC 15 - wtorek - 12 grudzień
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 12:21 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 13 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 204
2. Tomasz Hałajda 186
3. Iwona Jezierska 102
4. Aleksandra Gramala 98
5. Stanisław Nowak 90
6. Artur Ciechoński 76
Andrzej Fabiszewski 76
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
21. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Lis 29, 2017 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 29, 2017 12:22 pm   

PSC 13, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Iwona Jezierska
3. Mateusz Sas
4. Andrzej Fabiszewski
5. Artur Ciechoński
5. Aleksandra Gramala
7. Tomasz Hałajda
7. Stanisław Nowak

Zapowiedź:
PSC 14 - wtorek - 5 grudzień g: 20:00
PSC 15 - wtorek - 12 grudzień
PSC 16 - wtorek - 19 grudzień
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:30 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 13 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 224
2. Tomasz Hałajda 208
3. Iwona Jezierska 112
4. Aleksandra Gramala 106
Stanisław Nowak 106
6. Andrzej Fabiszewski 84
7. Artur Ciechoński 82
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
21. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:31 am   

PSC 14, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Stanisław Nowak
3. Tomasz Hałajda
4. Iwona Jezierska
5. Aleksandra Gramala
5. Andrzej Fabiszewski
7. Artur Ciechoński

180 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 15 - wtorek - 12 grudzień g: 20:00
PSC 16 - wtorek - 19 grudzień
PSC 17 - wtorek - 2 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2017 10:43 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 15 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 244
2. Tomasz Hałajda 224
3. Iwona Jezierska 120
4. Stanisław Nowak 118
5. Aleksandra Gramala 116
6. Andrzej Fabiszewski 92
7. Artur Ciechoński 86
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Anna Kowalczyk 22
12. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
14. Marcin Nowak 16
15. Marcin Kowalczyk 10
16. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
21. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Franciszek Stanisławski 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 13, 2017 10:43 am   

PSC 15, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Stanisław Nowak
4. Aleksandra Gramala
5. Iwona Jezierska
5. Andrzej Fabiszewski
7. Artur Ciechoński

180 - Tomasz Hałajda
16l - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 16 - wtorek - 19 grudzień g: 20:00
PSC 17 - wtorek - 2 styczeń
PSC 18 - wtorek - 9 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2017 10:33 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 16 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 260
2. Tomasz Hałajda 232
3. Aleksandra Gramala 126
Iwona Jezierska 126
Stanisław Nowak 126
6. Andrzej Fabiszewski 104
7. Artur Ciechoński 92
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Franciszek Stanisławski 26
12. Anna Kowalczyk 22
13. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
15. Marcin Nowak 16
16. Marcin Kowalczyk 10
17. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
22. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 20, 2017 10:33 am   

PSC 16, klasyfikacja:

1. Franciszek Stanisławski
2. Jakub Madaliński
3. Andrzej Fabiszewski
4. Aleksandra Gramala
5. Stanisław Nowak
5. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska

174 - Aleksandra Gramala
hf 105 - Andrzej Fabiszewski
hf 107 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 17 - wtorek - 2 styczeń g: 20:00
PSC 18 - wtorek - 9 styczeń
PSC 19 - wtorek - 16 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń

ZDROWIA I SZCZĘŚCIA NA ŚWIĘTA !! !!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 9:09 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 17 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 280
2. Tomasz Hałajda 248
3. Aleksandra Gramala 138
4. Stanisław Nowak 134
5. Iwona Jezierska 126
6. Andrzej Fabiszewski 112
7. Artur Ciechoński 102
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Franciszek Stanisławski 26
12. Anna Kowalczyk 22
13. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
15. Marcin Nowak 16
16. Marcin Kowalczyk 10
17. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Maciej Nowak 8
Kamil Stanisławski 8
Błażej Wujs 8
22. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 9:09 am   

PSC 17, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Aleksandra Gramala
4. Artur Ciechoński
5. Stanisław Nowak
5. Andrzej Fabiszewski


Zapowiedź:
PSC 18 - wtorek - 9 styczeń g: 20:00
PSC 19 - wtorek - 16 styczeń
PSC 20 - wtorek - 23 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group