DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Grand Prix POD 5 & 6 Kraków (Hotel Witek)
Autor Wiadomość
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1531
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 4:46 pm   Grand Prix POD 5 & 6 Kraków (Hotel Witek)

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD.



Tym razem areną zmagań będzie podkrakowski Hotel Witek. Zapraszamy.

Miejsce Turnieju:
Hotel Witek, Centrum Konferencyjne
Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, Kraków,

Ceny noclegów- 250 zł/dobę za pokój dwuosobowy ze śniadaniem
W związku z wymogami hotelu dot. rezerwacji grupowej rezerwacja tylko przez POD.
(nie ma możliwości rezerwacji bezpośrednio przez Hotel)
Kontakt : Aleksandra Boniecka, tel: 512 357 248 po godz: 18:00, email: aboniecka@wp.pl lub kontakt wiadomości prywatnej na facebooku.
Ilość pokojów limitowana (dysponujemy 60 pokojami)
Wpłata za noclegi do 10.12.2017 na konto bankowe: 57124065241111001052902535
właściciel- PDO Partner sp.z o.o.
oś. Przyjaźni 19/49, 61-689 Poznań
-------------------------------------------------------------------------------------
PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 12-14.01.2018

PIĄTEK 12.01
Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów
Zapisy do 18:00, Start Turniejów 18:30
Wpisowe od pary- 30 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)
Wysokość nagród:
1. 35 %
2. 25 %
3. 15 %- dwie pary deblowe

SOBOTA 13.01
1 ) Turniej V Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)
System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1. 150 zl
2. 100 zł
3. 75 zł (dwóch zawodników)
Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.
3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- 2 kolejki fazy grupowej (kolejki IV i V), rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup

NIEDZIELA 14.01
Turniej VI Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.


Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników- dotyczy wszystkich turniejów podczas weekendu.

Istnieje możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3).
Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
Jeżeli zawodnik, para zawodników, drużyna mający prawo na podstawie wyników zawodów do nagrody, jest nieobecny podczas wręczenia tych nagród, a jego nieobecność nie została wcześniej uzgodniona z organizatorem turnieju, zostaje on pozbawiony prawa do odbioru tejże nagrody.
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 7:58 pm   

W turnieju deblowym bierze udział 77 Par Męskich i 16 Par Damskich

Grupy Pań

1
Groszek/Kłopotowska
Pacierpnik/Lech
Wolska/Pietras
Durda/Gołub


2
Lutycz/Szarańska
Rzepka/Grzesik-Żyłka
Głowacka/Załawka
Nowaczek/Zielińska-Kołacz


3
Zientara/Kopczyńska
Popiel/Mikietyńska
Furman/Wojdyła
Markowska/Podgórska


4
Boniecka/Słowikowska
Golly/Działkowska
Pawlicka/Kubowicz
Langner/Ryczkowska


Grupy Panów

1
Furgał/Janik
Kamiński/Glondys
Zakrzewski/Pajdak
Słomski/Jasiński
Gawłowicz/Krzywicki


2
Robak/Macha
Paradysz/Kmiecik
Turek/Adamski
Dąbrowski/Marczewski
Kanik/Stróżyk


3
Kowalczyk/Szarański
Kijanowski/Żylka
Bąkała/Różycki
Kamionka/Bełza
Jamrozek/Czajkowski


4
Lauer/Kryspin
Kaźmierczak/Kasprzycki
Chiliński/Chiliński
Polowczyk/Grupiński
Krzyszczyk/Gorzny


5
Pluta/Dul
Dybka/Przybylok
Ast/Klocek
Bruliński/Pałaszewski
Furman/Furman


6
Stanisławski/Mazur
Rogoziński/Rogoziński
Gaczorek/Kowalski
Gackowski/Laska
Pawlicki/Szostak


7
Działkowski/Maliczak
Kubowicz/Błażejewski
Mróz/Frąckowiak
Małek/Pietrzyk
Ryglewski/Adamczyk


8
Caliński/Caliński
Śliwińśki/Mikołajczyk
Markowski/Dąbrowski
Sewulok/Cikała
Scholaz/Motak


9
Stryjski/Boroszko
Toboła/Polakov
Hawrot/Hawrot
Chalaba/Novikau
Gierczak/Domański


10
Kobylarz/Wacławski
Jasiński/Vanous
Jakubowski/Sędziak
Adamczyk/Kozłowski
Lenart/Przybyła


11
Nowaczek/Czernik
Chochołowicz/Ciuk
Łoin/Bobrowski
Jamielniak/Hoffa
Pacierpnik/Musialski


12
Sawicki/Jasiński
Rosik/Galubiński
Woś/Szeląg
Kłysz/Godziszewski
Fałat/Niedziala


13
Ruciński/Lewandowski
Golly/Kozłowski
Studnicki/Rzemiński
Zahora/Nagacz
Domka/Ośko


14
Frankiewicz/Frydrych
Popławski/Korpysa
Marciniak/Gontarewicz
Półtorak/Olszewski


15
Galus/Rusek
Krasuski/Sołtys
Dziubany/Bednarek
Wołynka/Krupka


16
Rybka/Kovalov
Michna/Małek
Słowikowski/Rodkiecz
Wojciechowski/Kochański
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 10:35 pm   

Wyniki grup Pań

1
Groszek/Kłopotowska 3
Pacierpnik/Lech 1
Wolska/Pietras 4
Durda/Gołub 2


2
Lutycz/Szarańska 4
Rzepka/Grzesik-Żyłka 1
Głowacka/Załawka 2
Nowaczek/Zielińska-Kołacz 3


3
Zientara/Kopczyńska 2
Popiel/Mikietyńska 3
Furman/Wojdyła 4
Markowska/Podgórska 1


4
Boniecka/Słowikowska 1
Golly/Działkowska 2
Pawlicka/Kubowicz 3
Langner/Ryczkowska 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 11:22 pm   

Wyniki Grup Panów

1
Furgał/Janik 1
Kamiński/Glondys 5
Zakrzewski/Pajdak 4
Słomski/Jasiński 3
Gawłowicz/Krzywicki 2


2
Robak/Macha 1
Paradysz/Kmiecik 3
Turek/Adamski 5
Dąbrowski/Marczewski 4
Kanik/Stróżyk 2


3
Kowalczyk/Szarański 4
Kijanowski/Żyłka 2
Bąkała/Różycki 5
Kamionka/Bełza 3
Jamrozek/Czajkowski 1


4
Lauer/Kryspin 1
Kaźmierczak/Kasprzycki 5
Chiliński/Chiliński 4
Polowczyk/Grupiński 3
Krzyszczyk/Gorzny 2


5
Pluta/Dul 4
Dybka/Przybylok 5
Ast/Klocek 3
Bruliński/Pałaszewski 2
Furman/Furman 1


6
Stanisławski/Mazur 4
Rogoziński/Rogoziński 2
Gaczorek/Kowalski 3
Gackowski/Laska 5
Pawlicki/Szostak 1


7
Działkowski/Maliczak 4
Kubowicz/Błażejewski 1
Mróz/Frąckowiak 5
Małek/Pietrzyk 2
Ryglewski/Adamczyk 3


8
Caliński/Caliński 2
Śliwiński/Mikołajczyk 4
Markowski/Dąbrowski 3
Sewulok/Cikała 5
Scholz/Motak 1


9
Stryjski/Boroszko 2
Toboła/Polakov 3
Hawrot/Hawrot 1
Chalaba/Novikau 4
Gierczak/Domański 5


10
Kobylarz/Wacławski 3
Jasiński/Vanous 2
Jakubowski/Sędziak 4
Adamczyk/Kozłowski 1
Lenart/Przybyła 5


11
Nowaczek/Czernik 2
Chochołowicz/Ciuk 1
Łoin/Bobrowski 3
Jamielniak/Hoffa 4
Pacierpnik/Musialski 5


12
Sawicki/Jasiński 5
Rosik/Galubiński 4
Woś/Szeląg 1
Kłysz/Godziszewski 3
Fałat/Niedziela 2


13
Ruciński/Lewandowski 4
Golly/Kozłowski 1
Studnicki/Rzemiński 3
Zahora/Nagacz 5
Domka/Ośko 2


14
Frankiewicz/Frydrych 3
Popławski/Korpysa 4
Marciniak/Gontarewicz 1
Półtorak/Olszewski 2


15
Galus/Rusek 2
Krasuski/Sołtys 3
Dziubany/Bednarek 4
Wołynka/Krupka 1


16
Rybka/Kovalov 1
Michna/Małek 2
Słowikowski/Rodkiecz 3
Wojciechowski/Kochański 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 11:23 pm   

Turniej Pań
1/4 FINAL
Best of 5

Pacierpnik/Lech 3
Zientara/Kopczyńska 2

Głowacka/Załawka 1
Boniecka/Słowikowska 3

Markowska/Podgórska 3
Durda/Gołub 0

Golly/Działkowska 2
Rzepka/Grzesik-Żyłka 3
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Sty 12, 2018 11:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 11:23 pm   

Turniej Pań
1/2 FINAL
Best of 5

Pacierpnik/Lech 0
Boniecka/Słowikowska 3


Markowska/Podgórska 0
Rzepka/Grzesik-Żyłka 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 11:28 pm   

Turniej Panów

Last 32
Best of 5

Furgał/Janik 3
Galus/Rusek 2

Kanik/Stróżyk 3
Rybka/Kovalov 2

Hawrot/Hawrot 2
Małek/Pietrzyk 3

Jasiński/Vanous 2
Scholz/Motak 3

Furman/Furman 3
Nowaczek/Czernik 0

Rogoziński/Rogoziński 3
Woś/Szeląg 2

Golly/Kozłowski 3
Kijanowski/Żyłka 1

Półtorak/Olszewski 3
Lauer/Kryspin 0

Jamrozek/Czajkowski 3
Domka/Ośko 1

Krzyszczyk/Gorzny 0
Marciniak/Gontarewicz 3

Chochołowicz/Ciuk 0
Bruliński/Pałaszewski 3

Fałat/Niedziela 0
Pawlicki/Szostak 3

Kubowicz/Błażejewski 3
Stryjski/Boroszko 0

Caliński/Caliński 1
Adamczyk/Kozłowski 3

Wołynka/Krupka 3
Gawłowicz/Krzywicki 1

Michna/Małek 3
Robak/Macha 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 12:09 am   

Finał Turnieju Pań

Boniecka/Słowikowska 3
Rzepka/Grzesik-Żyłka 1

Zwyciężczyniami Turnieju Pań została Renata Słowikowska i Aleksandra Boniecka
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 12:25 am   

Turniej Panów

Last 16
Best of 5


Furgał/Janik 1
Kanik/Stróżyk 3



Małek/Pietrzyk 2
Scholz/Motak 3



Furman/Furman 3
Rogoziński/Rogoziński 0



Golly/Kozłowski 3
Półtorak/Olszewski 0



Jamrozek/Czajkowski 0
Marciniak/Gontarewicz 3



Bruliński/Pałaszewski 3
Pawlicki/Szostak 0



Kubowicz/Błażejewski 2
Adamczyk/Kozłowski 3



Wołynka/Krupka 1
Michna/Małek 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 12:46 am   

Turniej Panów

1/4 FINAL
Best of 5




Kanik/Stróżyk 3
Scholz/Motak 0



Furman/Furman 1
Golly/Kozłowski 3



Marciniak/Gontarewicz 1
Bruliński/Pałaszewski 3




Adamczyk/Kozłowski 3
Michna/Małek 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 1:06 am   

Turniej Panów- półfinały

Kanik/Stróżyk 3
Golly/Kozłowski 0


Bruliński/Pałaszewski 0
Adamczyk/Kozłowski 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 1:33 am   

Finał Turnieju Panów

Kanik/Stróżyk 2
Adamczyk/Kozłowski 3

Zwycięzcami Turnieju Deblowego u Panów zostali Sebastian Adamczyk i Artur Kozłowski
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 1:35 am   

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Boniecka/Słowikowska
2 Rzepka/Grzesik-Żyłka
3-4 Pacierpnik/Lech
3-4 Markowska/Podgórska
5-8 Zientara/Kopczyńska
5-8 Głowacka/Załawka
5-8 Durda/Gołub
5-8 Golly/Działkowska
9-12 Groszek/Kłopotowska
9-12 Nowaczek/Zielińska-Kołacz
9-12 Popiel/Mikietyńska
9-12 Pawlicka/Kubowicz
13-16 Wolska/Pietras
13-16 Lutycz/Szarańska
13-16 Furman/Wojdyła
13-16 Langner/Ryczkowska


Pełne wyniki Turnieju Panów

1 Adamczyk/Kozłowski
2 Kanik/Stróżyk
3-4 Golly/Kozłowski
3-4 Bruliński/Pałaszewski
5-8 Scholz/Motak
5-8 Furman/Furman
5-8 Marciniak/Gontarewicz
5-8 Michna/Małek
9-16 Furgał/Janik
9-16 Małek/Pietrzyk
9-16 Rogoziński/Rogoziński
9-16 Półtorak/Olszewski
9-16 Jamrozek/Czajkowski
9-16 Pawlicki/Szostak
9-16 Kubowicz/Błażejewski
9-16 Wołynka/Krupka
17-32 Galus/Rusek
17-32 Rybka/Kovalov
17-32 Hawrot/Hawrot
17-32 Jasiński/Vanous
17-32 Nowaczek/Czernik
17-32 Woś/Szeląg
17-32 Kijanowski/Żyłka
17-32 Lauer/Kryspin
17-32 Domka/Ośko
17-32 Krzyszczyk/Gorzny
17-32 Chochołowicz/Ciuk
17-32 Fałat/Niedziela
17-32 Stryjski/Boroszko
17-32 Caliński/Caliński
17-32 Gawłowicz/Krzywicki
17-32 Robak/Macha
33-48 Słomski/Jasiński
33-48 Paradysz/Kmiecik
33-48 Kamionka/Bełza
33-48 Polowczyk/Grupiński
33-48 Ast/Klocek
33-48 Gaczorek/Kowalski
33-48 Ryglewski/Adamczyk
33-48 Markowski/Dąbrowski
33-48 Toboła/Polakov
33-48 Kobylarz/Wacławski
33-48 Łoin/Bobrowski
33-48 Kłysz/Godziszewski
33-48 Studnicki/Rzemiński
33-48 Frankiewicz/Frydrych
33-48 Krasuski/Sołtys
33-48 Słowikowski/Rodkiecz
49-64 Zakrzewski/Pajdak
49-64 Dąbrowski/Marczewski
49-64 Kowalczyk/Szarański
49-64 Chiliński/Chiliński
49-64 Pluta/Dul
49-64 Stanisławski/Mazur
49-64 Działkowski/Maliczak
49-64 Śliwiński/Mikołajczyk
49-64 Chalaba/Novikau
49-64 Jakubowski/Sędziak
49-64 Jamielniak/Hoffa
49-64 Rosik/Galubiński
49-64 Ruciński/Lewandowski
49-64 Popławski/Korpysa
49-64 Dziubany/Bednarek
49-64 Wojciechowski/Kochański
65-80 Kamiński/Glondys
65-80 Turek/Adamski
65-80 Bąkała/Różycki
65-80 Kaźmierczak/Kasprzycki
65-80 Dybka/Przybylok
65-80 Gackowski/Laska
65-80 Mróz/Frąckowiak
65-80 Sewulok/Cikała
65-80 Gierczak/Domański
65-80 Lenart/Przybyła
65-80 Pacierpnik/Musialski
65-80 Sawicki/Jasiński
65-80 Zahora/Nagacz
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 10:56 am   

W dzisiejszym turnieju mamy 213 Panów i 37 Pań

Livescore- http://pdo.nazwa.pl/livescore/sobota/
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sty 14, 2018 12:04 pm   

W turnieju niedzielnym gra 168 zawodników i 33 zawodniczki

Livescore http://pdo.nazwa.pl/livescore/niedziela/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group