Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Sty 14, 2018 2:28 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 0 : 0
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 0 : 0
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 0 : 0
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 0 : 0
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 0 : 0 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:41 am
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 6 : 4
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 8 : 2 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 2:24 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:26 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5 : 5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:59 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 5 : 5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 11:51 am
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 9 : 1
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 2:47 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 5 : 5
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 4 : 6
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 6 : 4
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 3 : 7 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 3:07 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 10:10 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5 : 5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 12:25 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 3:17 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 4:42 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP Bochnia 6:4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3:7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7:3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN Stoki 2:8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4:6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5:5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX5:5 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Sty 18, 2018 10:48 am
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 5 : 5
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 18, 2018 1:29 pm
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 4:15 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11
|
|
|
I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6:4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3:7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 9:1
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2:8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4:6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3:7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 3:7 |
|
|
|
|
|