DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR POLSKI W POZNANIU 03.02.2018 R.
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 1:51 pm   PUCHAR POLSKI W POZNANIU 03.02.2018 R.

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD W POZNANIU 03.02.2018 R.
POD HASŁEM "TURNIEJ PRZEBIERAŃCÓW"

CLUB AGAWA POZNAŃ MICKIEWICZA 28
KLUB OTWARTY OD GODZ. 12.00
TEL. 501 463 009

PUCHAR POLSKI KAT PANÓW :

- ZAPISY DO 13.45
- START TURNIEJU 14.00
- WPISOWE 25 PLN.
- SPONSOR KSIĄŻĘCE , CLUB AGAWA, MEDIA GŁOS WLKP.
- NAGRODY DO 5 MIEJSCA
- SYSTEM GRY DO 64 ZAWODNIKÓW - GRUPY DO 3 WYGRANYCH LEGÓW, PO GRUPACH
SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- SYSTEM GRY POWYŻEJ 64 ZAWODNIKÓW - SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- FINAŁ DO 5 WYGRANYCH LEGÓW

PUCHAR POLSKI KAT. PAŃ :

- ZAPISY DO 13.45
- WPISOWE 25 PLN.
- SPONSOR TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE , CLUB AGAWA
- NAGRODY DO 3 MIEJSCA
- SYSTEM GRY DO 12 ZAWODNICZEK - GRUPY DO 2 WYGRANYCH LEGÓW, PO GRUPACH
SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- SYSTEM GRY POWYŻEJ 12 ZAWODNICZEK - SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW

INFORMACJE :

- GRAMY NA 10 TARCZACH
- REZERWACJA LOKALU DLA ZAWODNIKÓW I KIBICÓW DARTA
- MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI MIEJSC TEL . 501 463 009
- IMPREZA TANECZNA PO TURNIEJU- BAL PRZEBIERAŃCÓW
- PRZEWIDUJE SIĘ SPECJALNE NAGRODY ZA PRZEBRANIE PODCZAS TURNIEJU I BALU
- UWAGA NAGRODY ROZDAWANE PODCZAS CEREMONII ROZDANIA NAGRÓD PO TURNIEJU !! !
- DECYZJA O SYSTEMIE GRY NALEŻY DO ORGANIZATORÓW TURNIEJU
( OSTATECZNA DECYZJA PO ANALIZIE ILOŚCI UCZESTNIKÓW)
 
 
 
patryk 


Drużyna: Partner Poznań
Tarcza: nie ma
Lotki: barówki
Wiek: 29
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 393
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw Lut 01, 2018 10:36 am   

Siemaneczko. Czy będzie ktoś może z maszynką do wymiany grotów na turnieju??
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 2:40 pm   

W dzisiejszym turnieju uczestniczy 87 Panów i 15 Pań

Grupy Pań

1
Nina Lech
Joanna Kubowicz
Aleksandra Żulińska
Patrycja Głowacka


2
Małgorzata Pacierpnik
Patrycja Gregorek
Ania Kowalczyk
Małgorzata Markowska


3
Iwona Dehamchi
Marta Kop
Agnieszka Łęga
Joanna Siemieńska


4
Aleksandra Boniecka
Joanna Jagiełło
Renata Słowikowska

Grupy Panów

1
Krzysztof Borzęcki
Marek Kubiak
Paweł Wiosna
Tomasz Seredyński
Darek Łapaj
Norbert Jagieniak


2
Arek Adamski
Krzysztof Szopa
Arek Urszulak
Piotr Wiśnowski
Krzysztof Osiński
Tadziu Karolak


3
Damian Pałaszewski
Krzysztof Stróżyk
Tomasz Musialski
Krzysztof Polowczyk
Mariusz Skrzypski
Tomasz Gorączniak


4
Robert Krzyżagórski
Tomasz Piekut
Piotr Pankowski
Krzysztof Deluga
Jakub Walczak
Krzysztof Chojnacki


5
Roman Jarzyński
Mateusz Zasada
Dawid Merkel
Heniu Galubiński
Paweł Rosół
Marek Lewandowski


6
Przemysław Misiak
Lucjan Butrym
Dariusz Marciniak
Marek Kubowicz
Maciej Wężyk
Mateusz Krasiński


7
Sebastian Steyer
Rafał Rzepka
Remigiusz Piotrowski
Paweł Kasprzycki
Krzysztof Lauer
Paweł Smolich


8
Mateusz Rybka
Bartosz Słowikowski
Tomasz Pieścicki
Bartosz Wika
Marcin Syp


9
Leszek Hoffmann
Maciej Kokowski
Przemo Mróz
Radosław Rossa
Krzysztof Jagiełło


10
Marcin Kowalczyk
Łukasz Lewandowski
Artur Podsada
Michał Wrzosek
Adam Kuljon


11
Robert Rosik
Norbert Pecyna
Wojtek Ziółkowski
Bartosz Skupień
Damian Starzyński


12
Adrian Śliwa
Kamil Stanisławski
Daniel Hoffa
Szymon Świerczyński
Sławomir Stano


13
Andrzej Terechow
Adam Bekus
Michał Pótorak
Dima Kovalov
Jakub Wika


14
Bartosz Derwich
Wiesław Majewski
Krzysztof Rypina
Piotr Wojciechowski
Paweł Olejnik


15
Bartosz Sobczyński
Marcin Marciniak
Marek Pietrzak
Paweł Bączkowski
Łukasz Łuczak


16
Roman Tomczak
Joachim Sopniewski
Piotr Garbarczyk
Maciej Mazur
Wojtek Kotwica
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 7:30 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Nina Lech 1
Joanna Kubowicz 4
Aleksandra Żulińska 3
Patrycja Głowacka 2


2
Małgorzata Pacierpnik 3
Patrycja Gregorek 4
Ania Kowalczyk 1
Małgorzata Markowska 2


3
Iwona Dehamchi 4
Marta Kop 2
Agnieszka Łęga 3
Joanna Siemieńska 1


4
Aleksandra Boniecka 3
Joanna Jagiełło 1
Renata Słowikowska 2
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Lut 03, 2018 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 7:30 pm   

Wyniki pierwszych 8 grup Panów

1
Krzysztof Borzęcki 2
Marek Kubiak 3
Paweł Wiosna 4
Tomasz Seredyński 1
Darek Łapaj 6
Norbert Jagieniak 5


2
Arek Adamski 5
Krzysztof Szopa 3
Arek Urszulak 4
Piotr Wiśnowski 2
Krzysztof Osiński 1
Tadziu Karolak 6


3
Damian Pałaszewski 3
Krzysztof Stróżyk 1
Tomasz Musialski 6
Krzysztof Polowczyk 5
Mariusz Skrzypski 2
Tomasz Gorączniak 4


4
Robert Krzyżagórski 6
Tomasz Piekut 4
Piotr Pankowski 2
Krzysztof Deluga 3
Jakub Walczak 5
Krzysztof Chojnacki 1


5
Roman Jarzyński 1
Mateusz Zasada 6
Dawid Merkel 4
Heniu Galubiński 2
Paweł Rosół 5
Marek Lewandowski 3


6
Przemysław Misiak 3
Lucjan Butrym 4
Dariusz Marciniak 1
Marek Kubowicz 2
Maciej Wężyk 6
Mateusz Krasiński 5


7
Sebastian Steyer 1
Rafał Rzepka 4
Remigiusz Piotrowski 2
Paweł Kasprzycki 6
Krzysztof Lauer 3
Paweł Smolich 5


8
Mateusz Rybka 2
Bartosz Słowikowski 1
Tomasz Pieścicki 5
Bartosz Wika 3
Marcin Syp 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 9:00 pm   

Kolejne 8 grup panów

9
Leszek Hoffmann 1
Maciej Kokowski 3
Przemo Mróz 2
Radosław Rossa 5
Krzysztof Jagiełło 4


10
Marcin Kowalczyk 3
Łukasz Lewandowski 2
Artur Podsada 1
Michał Wrzosek 5
Adam Kuljon 4


11
Robert Rosik 3
Norbert Pecyna 2
Wojtek Ziółkowski 1
Bartosz Skupień 4
Damian Starzyński 5


12
Adrian Śliwa 5
Kamil Stanisławski 4
Daniel Hoffa 2
Szymon Świerczyński 1
Sławomir Stano 3


13
Andrzej Terechow 2
Adam Bekus 4
Michał Pótorak 5
Dima Kovalov 1
Jakub Wika 3


14
Bartosz Derwich 1
Wiesław Majewski 3
Krzysztof Rypina 5
Piotr Wojciechowski 4
Paweł Olejnik 2


15
Bartosz Sobczyński 3
Marcin Marciniak 5
Marek Pietrzak 2
Paweł Bączkowski 4
Łukasz Łuczak 1


16
Roman Tomczak 1
Joachim Sopniewski 4
Piotr Garbarczyk 3
Maciej Mazur 2
Wojtek Kotwica 5
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 9:16 pm   

Faza Last 32 u Panów


Tomasz Seredyński 1

Marek Pietrzak 3

Piotr Wiśnowski 2

Roman Tomczak 3

Leszek Hoffmann 3

Remigiusz Piotrowski 0

Łukasz Lewandowski 3

Bartosz Słowikowski 2

Roman Jarzyński 3

Norbert Pecyna 2

Marek Kubowicz 2

Szymon Świerczyński 3

Dima Kovalov 2

Mariusz Skrzypski 3

Paweł Olejnik 3

Krzysztof Chojnacki 1

Krzysztof Stróżyk 3

Andrzej Terechow 1

Piotr Pankowski 1

Bartosz Derwich 3

Wojtek Ziółkowski 3

Heniu Galubiński 1

Daniel Hoffa 0

Dariusz Marciniak 3

Sebastian Steyer 3

Przemo Mróz 1

Mateusz Rybka 3

Artur Podsada 1

Łukasz Łuczak 2

Krzysztof Borzęcki 3

Maciej Mazur 0

Krzysztof Osiński 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 9:50 pm   

Last 16 u Panów

Marek Pietrzak 0

Board: 1

Roman Tomczak 3



Leszek Hoffmann 3

Board: 6

Łukasz Lewandowski 2



Roman Jarzyński 3

Board: 8

Szymon Świerczyński 1



Mariusz Skrzypski 3

Board: 9

Paweł Olejnik 2



Krzysztof Stróżyk 3

Board: 8

Bartosz Derwich 1



Wojtek Ziółkowski 2

Board: 5

Dariusz Marciniak 3



Sebastian Steyer 3

Board: 3

Mateusz Rybka 0



Krzysztof Borzęcki 0

Board: 4

Krzysztof Osiński 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 9:56 pm   

Turniej Pań


Nina Lech 3
Marta Kop 1

Małgorzata Markowska 2
Joanna Jagiełło 3

Joanna Siemieńska 1
Patrycja Głowacka 3

Renata Słowikowska 3
Ania Kowalczyk 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 10:10 pm   

Turniej Panów
1/4 Finały

Roman Tomczak 0



Board: 2



Leszek Hoffmann 3







Roman Jarzyński 3



Board: 4



Mariusz Skrzypski 2







Krzysztof Stróżyk 1



Board: 5



Dariusz Marciniak 3







Sebastian Steyer 1



Board: 6



Krzysztof Osiński 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 10:47 pm   

Półfinały Turnieju Panów

Leszek Hoffmann 3

Roman Jarzyński 2



Dariusz Marciniak 3

Krzysztof Osiński 0


Półfinały Turnieju Pań

Nina Lech 2

Joanna Jagiełło 3


Patrycja Głowacka 1

Renata Słowikowska 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 11:09 pm   

Finał Turnieju Pań

Joanna Jagiełło 2
Renata Słowikowska 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 11:43 pm   

Finał Turnieju Panów
Leszek Hoffmann 2
Dariusz Marciniak 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 11:45 pm   

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Renata Słowikowska
2 Joanna Jagiełło
3-4 Nina Lech
3-4 Patrycja Głowacka
5-8 Marta Kop
5-8 Małgorzata Markowska
5-8 Joanna Siemieńska
5-8 Ania Kowalczyk
9-12 Aleksandra Żulińska
9-12 Małgorzata Pacierpnik
9-12 Agnieszka Łęga
9-12 Aleksandra Boniecka
13-16 Joanna Kubowicz
13-16 Patrycja Gregorek
13-16 Iwona Dehamchi

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Dariusz Marciniak
2 Leszek Hoffmann
3-4 Roman Jarzyński
3-4 Krzysztof Osiński
5-8 Roman Tomczak
5-8 Mariusz Skrzypski
5-8 Krzysztof Stróżyk
5-8 Sebastian Steyer
9-16 Marek Pietrzak
9-16 Łukasz Lewandowski
9-16 Szymon Świerczyński
9-16 Paweł Olejnik
9-16 Bartosz Derwich
9-16 Wojtek Ziółkowski
9-16 Mateusz Rybka
9-16 Krzysztof Borzęcki
17-32 Tomasz Seredyński
17-32 Piotr Wiśnowski
17-32 Remigiusz Piotrowski
17-32 Bartosz Słowikowski
17-32 Norbert Pecyna
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Dima Kovalov
17-32 Krzysztof Chojnacki
17-32 Andrzej Terechow
17-32 Piotr Pankowski
17-32 Heniu Galubiński
17-32 Daniel Hoffa
17-32 Przemo Mróz
17-32 Artur Podsada
17-32 Łukasz Łuczak
17-32 Maciej Mazur
33-48 Marek Kubiak
33-48 Krzysztof Szopa
33-48 Damian Pałaszewski
33-48 Krzysztof Deluga
33-48 Marek Lewandowski
33-48 Przemysław Misiak
33-48 Krzysztof Lauer
33-48 Bartosz Wika
33-48 Maciej Kokowski
33-48 Marcin Kowalczyk
33-48 Robert Rosik
33-48 Sławomir Stano
33-48 Jakub Wika
33-48 Wiesław Majewski
33-48 Bartosz Sobczyński
33-48 Piotr Garbarczyk
49-64 Paweł Wiosna
49-64 Arek Urszulak
49-64 Tomasz Gorączniak
49-64 Tomasz Piekut
49-64 Dawid Merkel
49-64 Lucjan Butrym
49-64 Rafał Rzepka
49-64 Marcin Syp
49-64 Krzysztof Jagiełło
49-64 Adam Kuljon
49-64 Bartosz Skupień
49-64 Kamil Stanisławski
49-64 Adam Bekus
49-64 Piotr Wojciechowski
49-64 Paweł Bączkowski
49-64 Joachim Sopniewski
65-80 Norbert Jagieniak
65-80 Arek Adamski
65-80 Krzysztof Polowczyk
65-80 Jakub Walczak
65-80 Paweł Rosół
65-80 Mateusz Krasiński
65-80 Paweł Smolich
65-80 Tomasz Pieścicki
65-80 Radosław Rossa
65-80 Michał Wrzosek
65-80 Damian Starzyński
65-80 Adrian Śliwa
65-80 Michał Pótorak
65-80 Krzysztof Rypina
65-80 Marcin Marciniak
65-80 Wojtek Kotwica
81-96 Darek Łapaj
81-96 Tadziu Karolak
81-96 Tomasz Musialski
81-96 Robert Krzyżagórski
81-96 Mateusz Zasada
81-96 Maciej Wężyk
81-96 Paweł Kasprzycki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group