DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta
Autor Wiadomość
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 9:05 pm   Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta

Zapraszam na nowy sezon w nowym lokalu Pub Pod Beczką Ustroń ul.Lipowska 28
1 turniej odbędzie się 1.10.2017r. o godz 15tej. Zapisy do 14-45. Gramy na 4 tarczach
Regulamin ligi http://ligisportowe.pl/us...n_regulamin.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 10:55 pm   Wyniki 1 turnieju

Wyniki 1 turnieju

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Daniel Kawalec Tychy
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Artur Hazuka Ustroń
13. Konrad Sikora Ustroń
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Michał Czyż Cisownica
17. Maciej Pawłowski Buczkowice
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 6:42 pm   2 Turniej

Zapraszam na 2 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta 4 listopada start turnieju o 16tej zapisy do 15-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 11:31 pm   

Wyniki 2 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Patryk Pawlikowski Pawłowice
3. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Jan Maliczak Rudzica
5. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
9. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
9. Marek Zamęta Bielsko Biała
9. Daniel Kawalec Tychy
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Arkadiusz Sikora Ustroń
13. Michał Czyż Cisownica
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Piotr Brudny Hażlach
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Bogdan Hazuka Ustroń
21. Edyta Pawłowska Buczkowice
21. Konrad Sikora Ustroń
21. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój

Ranking po drugim turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 4:19 pm   3 Turniej

Zapraszam na 3 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta
2-go grudnia start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:54 am   3 turniej wyniki

Wyniki 3 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

1. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
2. Bartosz Obracaj Świętoszówka
3. Daniel Bujok Wisła
3. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
5. Jan Maliczak Rudzica
5. Piotr Mrzygłód Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
9. Bogdan Hazuka Ustroń
9. Tomasz Pecuch Brzeszcze
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Tomasz Kasiuk Ustroń
13. Konrad Sikora Ustroń
13. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
17. Rafael Lederer Ustroń

Ranking po 3 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 11:13 am   4 Turniej

Zapraszam na 4 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 16.12.2017 o 17tej. zapisy do 16-45
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Gru 17, 2017 1:36 pm   Wyniki 4 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

Wyniki 4 turnieju

1. Bartosz Obracaj Świętoszówka
2. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Daniel Bujok Wisła
3. Szymon Micherda Jastrzębie Zdrój
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Artur Hazuka Ustroń
5. Piotr Bem Ustroń
5. Maciej Matusiak Kęty
9. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Bogdan Hazuka Ustroń
9. Arkadiusz Sikora Ustroń
13. Lucjan Pawłowski Buczkowice
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
13. Tomasz Pecuch Brzeszcze
17. Grzegorz Kaszper Ustroń
17. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój

Ranking po 4 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
Ostatnio zmieniony przez aro_46 Pią Sty 19, 2018 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 6:30 pm   5 Turniej

Zapraszam na 5 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 27.01.2018r. o godz. 17tej. zapisy do 16-45
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:36 pm   Wyniki 5 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

Wyniki 5 Turnieju

1. Bartosz Obracaj Świętoszówka
2. Jan Maliczak Rudzica
3. Daniel Bujok Wisła
3. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Jakub Kubielas Jastrzębie Zdrój
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój
5. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
9. Szymon Nizio Puńców
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Bogdan Hazuka Ustroń
9. Rafał Juraszczyk Żory
9. Piotr Mrzygłód Ustroń
9. Maciej Matusiak Kęty
9. Arkadiusz Sikora Ustroń
9. Piotr Brudny Hażlach
17. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
17. Piotr Bem Ustroń
17. Konrad Sikora Ustroń
17. Krystian Kastinger Hażlach
21. Małgorzata Micza Puńców

Ranking po 5 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
El Matadore 



Lotki: Phil Taylor Power 9 Five Generation 4
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 10:40 pm   

Gratulacje dla zwycięzcy. :brawo: :brawo: :brawo:
Na kolejny turniej sugeruję uczestnikom zabrać po 2 piszące markery. Najlepiej nówki.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lut 05, 2018 6:28 pm   6 Turniej

Zapraszam na 6 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 10.02.2018r. o godz. 17tej. zapisy do 16-45
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 9:20 am   Wyniki 6 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

Wyniki 6 turnieju

1. Wiesław Szymak Andrychów
2. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój
9. Daniel Bujok Wisła
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Dariusz Rokowski Bielsko Biała
13. Jan Maliczak Rudzica
13. Konrad Sikora Ustroń
13. Piotr Bem Ustroń
13. Maciej Matusiak Kęty

Ranking po 6 turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lut 12, 2018 2:34 pm   7 Turniej

Zapraszam na 7 Turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta który zostanie rozegrany 25.02.2018r (niedziela) Godzina turnieju będzie podana później. Terminy kolejnych turniejów to 3 i 24 marca
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 441
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro Lut 21, 2018 7:48 pm   7 Turniej

7 turniej gramy w niedzielę 25.02.2018 o godz 15tej. Zapisy do 14-45
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group