Zamknięty przez: edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:03 pm |
X kolejka Typera ŁLD 2017/2018 |
Autor |
Wiadomość |
Picia
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 38 Dołączył: 28 Wrz 2016 Posty: 155 Skąd: Łódż
|
Wysłany: Czw Lut 08, 2018 6:06 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy -6 : 8
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta -5 : 9
Czarny Koń - Leg Łowicz -5: 9
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus -6: 8
Dartallica - Legion -9 : 5
Zmiennicy - Diabol Team -3 : 11
Dartmoon - Karolew -2 :12 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Lut 10, 2018 11:46 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy - 7:7
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta - 6:8
Czarny Koń - Leg Łowicz - 5:9
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus - 6:8
Dartallica - Legion - 8:6
Zmiennicy - Diabol Team - 4:10
Dartmoon - Karolew - 3:11 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Micrusia
Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 43 Dołączyła: 16 Lut 2013 Posty: 92 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Lut 10, 2018 1:32 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy - 6:8
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta - 6:8
Czarny Koń - Leg Łowicz - 5:9
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus - 6:8
Dartallica - Legion - 8:6
Zmiennicy - Diabol Team - 4:10
Dartmoon - Karolew - 3:11 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
robin zwrocka
Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy Wiek: 55 Dołączył: 10 Wrz 2007 Posty: 2065 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Sob Lut 10, 2018 5:47 pm
|
|
|
Aztex - Autsajderzy - 3 :11
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta -5 : 9
Czarny Koń - Leg Łowicz -5: 9
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus -6: 8
Dartallica - Legion -9 : 5
Zmiennicy - Diabol Team -3 : 11
Dartmoon - Karolew -2 :12 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
zbyhu07
Wiek: 45 Dołączył: 02 Paź 2016 Posty: 41 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 8:17 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy - 4:10
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta - 5:9
Czarny Koń - Leg Łowicz -5:9
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus - 8:6
Dartallica - Legion - 9:5
Zmiennicy - Diabol Team - 3:11
Dartmoon - Karolew - 3:11 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Elmirka8709
Drużyna: Lejdis Plus
Dołączyła: 06 Lis 2016 Posty: 137 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 2:18 pm
|
|
|
X kolejka Typera ŁLD = 10 kolejka I ligi + 8 kolejka II ligi
Termin rozegrania: 11.II.2018 r.
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy - : 7:7
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta - : 5:9
Czarny Koń - Leg Łowicz - : 4:10
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus - : 5:9
Dartallica - Legion - : 5:9
Zmiennicy - Diabol Team - : 2:12
Dartmoon - Karolew - :1:13 |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1076 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 1:32 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Aztex - Autsajderzy - rozegrany
Włóczykije - Sami Swoi - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
Dartsway - Vendetta - 4 : 10
Czarny Koń - Leg Łowicz - rozegrany
Orły Ozorków - Bolteam - typ unieważniony z powodu nierozegrania meczu przez 1 miesiąc - pkt 12 regulaminu
II Liga - 8 kolejka
StanDart - Lejdis Plus - rozegrany
Dartallica - Legion - 6 : 8
Zmiennicy - Diabol Team - rozegrany
Dartmoon - Karolew - rozegrany |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Pon Mar 12, 2018 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|