Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 4:36 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 0 : 0
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 0 : 0
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 0 : 0
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 0 : 0
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 0 : 0 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 1:35 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8 : 2
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 3 : 7
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 9:26 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 5 : 5
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4 : 6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7 : 3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 8:49 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2 : 8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5 : 5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 6:17 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7-3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4-6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8-2
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2-8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6-4 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 8:18 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8-2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8-2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4-6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7-3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3-7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6-4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7-3 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 10:37 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 7 : 3
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 10:48 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 5-5
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7-3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2-8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7-3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4-6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4-6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 7-3
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7-3 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 11:29 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2 : 8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4 : 6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 0 : 0
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7 : 3 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 9:33 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 6:4
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5:5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6:4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 9:55 am
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 12:34 pm
|
|
|
LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8 : 2
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 7 : 3
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 8 : 2 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 12:48 pm
|
|
|
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 4:36 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8-2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3-7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8-2
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8-2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2-8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6-4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 5-5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 4:46 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 7:3
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 4:6
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 8:2
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 11:04 pm
|
|
|
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD ......
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4:6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3
II LIGA
2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4:6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3 |
|
|
|
|
|