Typer KLD 2017/2018 - kolejka 14 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 9:19 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 14
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 0 : 0
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 0 : 0
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 0 : 0
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 0 : 0
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 0 : 0
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 0 : 0
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
Panie i Panowie, mamy rekord - scorpions28 - 22 pkt. !! BRAWO
|
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 11:58 am
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 5 : 5
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 5 : 5
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 8 : 2
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 3:59 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 14
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 6:4
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 5:5
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3:7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4:6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 7:3
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 7:3
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3:7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 4:18 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4:6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8:2
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 6:4
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3:7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 3:7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 5:5
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 4:6
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 5:31 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4:6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4:6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3:7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 3:7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3:7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 7:35 pm
|
|
|
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 5:5
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 5:5
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 5:5
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3:7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4:6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3:7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 9:07 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 5-5
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8-2
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3-7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 3-7
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 2-8
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 2-8
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 5-5
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6-4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 6-4
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 1:24 am
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4:6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 2:8
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4:6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3:7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 3:7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3:7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 6:12 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 9 : 1
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 3 : 7
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 4 : 6
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 1:30 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 5 : 5
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 7 : 3
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 5:22 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 14
|
|
|
[quote="paszkwil"]I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 5:5
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 5:5
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 4:6
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 3:7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6:4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 7:3
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 4:6
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 8:15 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 5 : 5
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 12:15 am
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 6:13 pm
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 5 : 5
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Mar 02, 2018 11:43 am
|
|
|
I liga
2018-03-02 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-03-02 piątek 20:00 KLIMACIKI : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-03-03 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-04 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : BLADE TEAM 4 : 6
II liga
2018-03-15 czwartek 19:30 DWA LOTKI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-03-16 piątek 20:00 FAK DART TEAM : SPORTBAR 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 MISZ MASZ : SB MAXX 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 SMAKOSZE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-03-18 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
|