Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:35 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 0 : 0
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 0 : 0
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 0 : 0
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 0 : 0
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 0 : 0
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 0 : 0 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 0 : 0
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 0 : 0 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 4:17 pm
|
|
|
Czemuś mi znowu Patałachu jednego typu nie uwzględnił? Uwziąłeś się czy co???
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5 : 5
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4 : 6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6 : 4 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:08 pm
|
|
|
co, gdzie, jak ? |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 11:06 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6 : 4
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5 : 5 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 8:21 am
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 4 : 6
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4 : 6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 9:47 am
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 1:10 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2:8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 4:6
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5:5
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 5:5
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6:4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 5:5
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6:4 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6:4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4:6 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 2:42 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 10 : 0
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 2 : 8
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 3 : 7 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5 : 5 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 3:53 pm
|
|
|
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2-8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 3-7
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 3-7
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5-5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7-3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8-2 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7-3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 8-2 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 6:29 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5 : 5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 11:30 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 3 : 7
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 4 : 6
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 8:22 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16
|
|
|
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 4:6
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6:4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7:3
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6:4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7:3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7:3 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6:4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5:5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 4:00 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 4 : 6
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5 : 5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8 : 2
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 4:11 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16
|
|
|
l liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3:7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7:3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4:6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 8:2
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4:6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7:3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8:2 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7:3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4:6 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 7:11 pm
|
|
|
I liga
2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6: 4
II liga
2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7: 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
|