Puchar Polski Środa Wielkopolski 24.03.2018 |
Autor |
Wiadomość |
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 2:53 pm Puchar Polski Środa Wielkopolski 24.03.2018
|
|
|
Grupy Pań
1
Boniecka Aleksandra
Modrzejewska Ewelina
Gregorek Patrycja
2
Głydziak Kinga
Graczkowska Magdalena
Tymosczuk Katarzyna
Grupy Panów
1
Jarzyński Roman
Mazur Maciej
Pecyna Szymon
Lewandowski Łukasz
Kuczyk Rafał
Wężyk Maciej
2
Wojciechowski Krzysztof
Jędrzejewski Tomasz
Boroniec Kamil
Przybylak Andrzej
Bruliński Wojciech
Kowalew Damian
3
Misiak Przemysław
Walczak Jakub
Gruszka Adam
Wiosna Paweł
Jankiewicz Tomasz
4
Galubiński Heniu
Smolich Paweł
Rubach Jacek
Polowczyk Krzysztof
Kasprzycki Paweł
5
Rosik Robert
Kozieł Remiugiusz
Preiss Michał
Łapaj Dariusz
Marciniak Marcin
6
Tylkowski Tomasz
Kaźmierczak Robert
Standera Marek
Rossa Radosław
Urbaniak Bartosz
7
Skupień Bartosz
Żabka Patryk
Nowak Dawid
Kotwica Wojciech
Gaertner Robert
8
Tymoszczuk Heniu
Kwieciak Robert
Plewka Maciej
Kuśnierczak Piotr
Zielonka Dariusz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 5:56 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
Boniecka Aleksandra 1
Modrzejewska Ewelina 2
Gregorek Patrycja 3
2
Głydziak Kinga 1
Graczkowska Magdalena 3
Tymosczuk Katarzyna 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:34 pm
|
|
|
Wyniki Grup Panów
1
Jarzyński Roman 3
Mazur Maciej 2
Pecyna Szymon 6
Lewandowski Łukasz 4
Kuczyk Rafał 5
Wężyk Maciej 1
2
Wojciechowski Krzysztof 2
Jędrzejewski Tomasz 3
Boroniec Kamil 5
Przybylak Andrzej 4
Bruliński Wojciech 1
Kowalew Damian 6
3
Misiak Przemysław 2
Walczak Jakub 4
Gruszka Adam 3
Wiosna Paweł 1
Jankiewicz Tomasz 5
4
Galubiński Heniu 3
Smolich Paweł 2
Rubach Jacek 4
Polowczyk Krzysztof 1
Kasprzycki Paweł 5
5
Rosik Robert 2
Kozieł Remiugiusz 3
Preiss Michał 5
Łapaj Dariusz 4
Marciniak Marcin 1
6
Tylkowski Tomasz 1
Kaźmierczak Robert 5
Standera Marek 2
Rossa Radosław 4
Urbaniak Bartosz 3
7
Skupień Bartosz 2
Żabka Patryk 1
Nowak Dawid 4
Kotwica Wojciech 5
Gaertner Robert 3
8
Tymoszczuk Heniu 5
Kwieciak Robert 3
Plewka Maciej 1
Kuśnierczak Piotr 2
Zielonka Dariusz 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:41 pm
|
|
|
Półfinały Pań
Boniecka Aleksandra 3
Tymoszczuk Katarzyna 2
Modrzejewska Ewelina 3
Głydziak Kinga 1 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:48 pm
|
|
|
Turniej Panów
Last 16
Wężyk Maciej 3
Skupień Bartosz 0
Wojciechowski Krzysztof 3
Plewka Maciej 0
Marciniak Marcin 0
Misiak Przemysław 3
Standera Marek 3
Polowczyk Krzysztof 0
Wiosna Paweł 3
Rosik Robert 0
Smolich Paweł 0
Tylkowski Tomasz 3
Żabka Patryk 3
Mazur Maciej 0
Kuśnierczak Piotr 1
Bruliński Wojciech 3 |
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Mar 24, 2018 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 9:09 pm
|
|
|
Turniej Panów
Ćwierćfinały
Wężyk Maciej 1
Wojciechowski Krzysztof 3
Misiak Przemysław 3
Standera Marek 0
Wiosna Paweł 3
Tylkowski Tomasz 1
Żabka Patryk 0
Bruliński Wojciech 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:04 pm
|
|
|
Półfinały Turnieju Panów
Wojciechowski Krzysztof 3
Misiak Przemysław 2
Wiosna Paweł 0
Bruliński Wojciech 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:06 pm
|
|
|
Finał Pań
Aleksandra Boniecka 4
Ewelina Modrzejewska 1
Finał Panów
Krzysztof Wojciechowski 2
Wojciech Bruliński 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:07 pm
|
|
|
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Boniecka Aleksandra
2 Modrzejewska Ewelina
3-4 Tymoszczuk Katarzyna
3-4 Głydziak Kinga
5-6 Gregorek Patrycja
5-6 Graczkowska Magdalena
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Bruliński Wojciech
2 Wojciechowski Krzysztof
3-4 Misiak Przemysław
3-4 Wiosna Paweł
5-8 Wężyk Maciej
5-8 Standera Marek
5-8 Tylkowski Tomasz
5-8 Żabka Patryk
9-16 Skupień Bartosz
9-16 Plewka Maciej
9-16 Marciniak Marcin
9-16 Polowczyk Krzysztof
9-16 Rosik Robert
9-16 Smolich Paweł
9-16 Mazur Maciej
9-16 Kuśnierczak Piotr
17-24 Jarzyński Roman
17-24 Jędrzejewski Tomasz
17-24 Gruszka Adam
17-24 Galubiński Heniu
17-24 Kozieł Remiugiusz
17-24 Urbaniak Bartosz
17-24 Gaertner Robert
17-24 Kwieciak Robert
25-32 Lewandowski Łukasz
25-32 Przybylak Andrzej
25-32 Walczak Jakub
25-32 Rubach Jacek
25-32 Łapaj Dariusz
25-32 Rossa Radosław
25-32 Nowak Dawid
25-32 Zielonka Dariusz
33-40 Kuczyk Rafał
33-40 Boroniec Kamil
33-40 Jankiewicz Tomasz
33-40 Kasprzycki Paweł
33-40 Preiss Michał
33-40 Kaźmierczak Robert
33-40 Kotwica Wojciech
33-40 Tymoszczuk Heniu
41-42 Pecyna Szymon
41-42 Kowalew Damian |
|
|
|
|
|