Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:44 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 0 : 0
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 0 : 0
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 0 : 0
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 0 : 0
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 0 : 0 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 1:06 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 3:03 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7 : 3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 11:19 am
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 8 : 2
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 1:57 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:21 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17
|
|
|
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 5:5
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 5:5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 11:50 am
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7 : 3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 6:34 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 05, 2018 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 6:49 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6: 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:26 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 3 : 7
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 5 : 5
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 5 : 5
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 4 : 6 |
Ostatnio zmieniony przez mkorta Pią Kwi 06, 2018 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:59 am
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 5:5
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3:7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5:5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 5:5 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:11 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8:2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 6:4
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4:6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 4:6
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:29 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 1:33 pm
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 5
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 7 : 3
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 3 : 7
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 2:46 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17
|
|
|
I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2:8
II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 6:4
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7:3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
|