Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 6:53 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 0 : 0
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 0 : 0
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 0 : 0
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 0 : 0
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 0 : 0 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:01 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 19, 2018 6:28 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:48 am
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 5:5
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 5:5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8:2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4:6 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:02 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5 : 5
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 8 : 2
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 3:51 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 10 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 5:51 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 6:54 pm
|
|
|
liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 6:4
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V Element 4:6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA Janosika 5:5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 4:6
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4:6 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 8:21 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18
|
|
|
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 3:7
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI. 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 11:07 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 5 : 5 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 6:29 am
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 5 : 5 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 10:29 am
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 10 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 11:27 am
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 2 : 8
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 3 : 7
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 1 : 9 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:48 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:09 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 7:16 pm
|
|
|
I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 6 : 4 |
|
|
|
|
|