Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Maj 06, 2018 10:10 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 0 : 0
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 0 : 0
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 0 : 0
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 0 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 0 : 0
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Nie Maj 06, 2018 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Maj 07, 2018 3:01 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3 : 7
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Maj 07, 2018 9:13 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3 : 7
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 10 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5 : 5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 9:06 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1 : 9
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7 : 3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5 : 5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 10:21 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1 : 9
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 1:56 pm
|
|
|
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 10 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7 : 3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
Ostatnio zmieniony przez calfik Czw Maj 10, 2018 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 4:33 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3-7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7-3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1-9
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5-5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7-3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9-1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6-4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 7:06 pm
|
|
|
ga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 4:6
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8:2
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2:8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5:5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6:4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 7:3
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5:5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA Janosika 6:4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE Żyje 5:5 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 10:28 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 7:26 am
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3-7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7-3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 5-5
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 7-3
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6-4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8-2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7-3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 8-2
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7-3 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 9:18 am
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7 : 3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 11:46 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20
|
|
|
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3:7
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 4:6
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7:3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8:2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7:3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 11:50 am
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 4:30 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Maj 10, 2018 5:59 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 5:38 pm
|
|
|
I liga
2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3: 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8
II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4 |
|
|
|
|
|