DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 21
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 150
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 13, 2018 2:37 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 21

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 0 : 0

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 0 : 0
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 0 : 0
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 0 : 0
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 0 : 0
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 6:54 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 21

2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD. 6:4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3:7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4:6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3:7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 6:4
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3:7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 3:7
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 4:6
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 2:8
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 79
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 5:29 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 2 : 8
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1853
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 8:46 am   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 4 : 6
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 2 : 8
 
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 281
Skąd: KRK
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 9:29 am   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 9 : 1
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 2 : 8
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 5 : 5
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 5 : 5
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 0 : 10
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 864
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 2:38 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 8 : 2

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 2 : 8
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 3 : 7
 
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 35
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 5:49 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 4 : 6
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 2 : 8
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 1 : 9
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 10:13 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 4 : 6
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 3 : 7
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 2 : 8
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 5 : 5
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 94
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 5:36 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 6 : 4

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 2 : 8
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 1 : 9
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 150
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 6:30 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 4 : 6
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 1 : 9
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 6:30 pm   

Wysłany: Nie Maj 13, 2018 3:37 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 21
I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 0 : 0
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 0 : 0

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 4:6
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 0 : 0
2018-05-19 sobota 17 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 0 : 0
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 0 : 0
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 213
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 6:32 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 4 : 6
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 2: 8
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 150
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 6:34 pm   

Janosik nie uznaję pierwszego meczu :D :D :D :D :D :D 2 min spóźnienia :D :D :D :D :D :D
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 8:47 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 3 : 7
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 2 : 8
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 2 : 8
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 1 : 9
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Maj 22, 2018 10:13 pm   

I liga
2018-05-24 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-05-25 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-05-25 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2018-05-25 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-05-17 czwartek 19:30 DWA LOTKI : MISZ MASZ 3 : 7
2018-05-18 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : EDEN STOKI 4 : 6
2018-05-19 sobota 17:00 JAZZGONI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-05-19 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SB MAXX 4 : 6
2018-05-19 sobota 19:00 SMAKOSZE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-05-19 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SPORTBAR 2 : 8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group