PUCHAR POLSKI, Augustów 16, 17 czerwca 2018 |
Autor |
Wiadomość |
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 55 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 7:04 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 2:20 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Maj 19, 2018 10:49 am
|
|
|
Czas na szczegóły.
Zapraszamy na weekend z dartem do Augustowa.
Odbędą się dwa turnieje rankingowe Pucharu Polski POD cyklu 2017/2018
Hotel KARMEL ul. Zarzecze 5
16.06.2018 (sobota)
Puchar Polski POD
zapisy od 11.00 do 11.45
start zawodów 12.00
wpisowe 25 PLN
17.06.2018 (niedziela)
Puchar Polski POD
zapisy od 10.00 do 10.45
start zawodów 11.00
wpisowe 25 PLN
Nagrody w obu dniach:
Panowie
I miejsce - 500 PLN
II miejsce - 300 PLN
III - IV miejsca - 150 PLN
V-VIII miejsce - 50 PLN
Panie
I miejsce - 250 PLN
II miejsce - 150 PLN
III - IV miejsca - 75 PLN
System gry:
Grupy + Single K.O.
Gramy na 10 tarczach
Prosimy o wpisywanie się na listę startową. |
|
|
|
|
Grześ C.
Dołączył: 30 Mar 2013 Posty: 19 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Czw Maj 24, 2018 7:24 am
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski
6. Marcin Pożarowski
7. Czarek Wiśniewski
8. Robert Żochowski
9. Grzegorz Czerwiński
10. |
|
|
|
|
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
Wysłany: Czw Maj 24, 2018 8:56 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski
6. Marcin Pożarowski
7. Czarek Wiśniewski
8. Robert Żochowski
9. Grzegorz Czerwiński
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 10:53 am
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. |
|
|
|
|
mr_woo
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 03 Sie 2007 Posty: 366 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 12:31 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa |
|
|
|
|
Grześ C.
Dołączył: 30 Mar 2013 Posty: 19 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Czw Cze 07, 2018 8:08 am
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Czw Cze 07, 2018 1:28 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. |
|
|
|
|
Patton
Dołączył: 22 Maj 2013 Posty: 129 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Nie Cze 10, 2018 8:47 am
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6. Justyna Lutycz - Michałowo
7.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. Antoni Jurasz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
27. Krzysztof Drugow - Białystok
28. Wojciech Kłubowicz - Białystok
29. Sebastian Mydlarz - Białystok
30. Jarosław Lutycz - Michałowo
31. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
32. Artur Giero - Wysokie Mazowieckie
33. Piotr Kulikowski - Wyskie Mazowieckie
34. |
|
|
|
|
kapod
Dołączyła: 27 Lis 2010 Posty: 67 Skąd: wawa
|
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 1:27 pm
|
|
|
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 126
Skąd: Białystok
Wysłany: Wczoraj 9:47
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6. Justyna Lutycz - Michałowo
7. Karolina Podgórska - Warszawa
8.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. Antoni Jurasz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
27. Krzysztof Drugow - Białystok
28. Wojciech Kłubowicz - Białystok
29. Sebastian Mydlarz - Białystok
30. Jarosław Lutycz - Michałowo
31. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
32. Artur Giero - Wysokie Mazowieckie
33. Piotr Kulikowski - Wyskie Mazowieckie
34. |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 6:45 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6. Justyna Lutycz - Michałowo
7. Karolina Podgórska - Warszawa
8.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. Antoni Jurasz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
27. Krzysztof Drugow - Białystok
28. Wojciech Kłubowicz - Białystok
29. Sebastian Mydlarz - Białystok
30. Jarosław Lutycz - Michałowo
31. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
32. Artur Giero - Wysokie Mazowieckie
33. Piotr Kulikowski - Wyskie Mazowieckie
34. Adam Milanowski - Augustów
35. |
|
|
|
|
kudlatyy
Dołączył: 12 Cze 2018 Posty: 1 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Wto Cze 12, 2018 8:51 pm
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6. Justyna Lutycz - Michałowo
7. Karolina Podgórska - Warszawa
8.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. Antoni Jurasz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
27. Krzysztof Drugow - Białystok
28. Wojciech Kłubowicz - Białystok
29. Sebastian Mydlarz - Białystok
30. Jarosław Lutycz - Michałowo
31. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
32. Artur Giero - Wysokie Mazowieckie
33. Piotr Kulikowski - Wyskie Mazowieckie
34. Adam Milanowski - Augustów
35. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
36. Łukasz Pawelczyk - Olsztyn |
|
|
|
|
Patton
Dołączył: 22 Maj 2013 Posty: 129 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Śro Cze 13, 2018 10:15 am
|
|
|
Panie:
1. Natalia Kosakowska - Morąg
2. Mariola Hawryluk - Augustów
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Ewa Markiewicz - Augustów
5. Anna Godnicz-Kacprzyk - Suwałki
6. Justyna Lutycz - Michałowo
7. Karolina Podgórska - Warszawa
8.
Panowie:
1. Paweł Kowalski - Morąg
2. Piotr Kowalewski - Morąg
3. Jakub Majek - Morąg
4. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
5. Krzysztof Bujnowski - Augustów
6. Marcin Pożarowski - Augustów
7. Czarek Wiśniewski - Augustów
8. Robert Żochowski - Augustów
9. Grzegorz Czerwiński - Augustów
10. Artur Markowski - Kętrzyn
11. Łukasz Wacławski - Warszawa
12. Mariusz Formejster - Augustów
13. Mateusz Łukawski - Augustów
14. Patryk Sitnik - Augustów
15. Łukasz Maciejewski - Augustów
16. Marek Krajewski - Augustów
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Maciej Luty - Suwałki
19. Paweł Kryścio - Suwałki
20. Marek Kacprzyk - Suwałki
21. Andrzej Sokołowski - Suwałki
22. Dariusz Niedźwiecki - Suwałki
23. Mariusz Rosłaniec- Suwałki
24. Antoni Jurasz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
27. Krzysztof Drugow - Białystok
28. Wojciech Kłubowicz - Białystok
29. Sebastian Mydlarz - Białystok
30. Tomasz Janicki - Białystok
31. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
32. Artur Giero - Wysokie Mazowieckie
33. Piotr Kulikowski - Wyskie Mazowieckie
34. Adam Milanowski - Augustów
35. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
36. Łukasz Pawelczyk - Olsztyn
37. Rafał Horodeński - Białystok ( tylko niedziela) |
|
|
|
|
|