DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 06, 2018 10:55 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 39 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 610
2. Jakub Madaliński 572
3. Stanisław Nowak 304
4. Aleksandra Gramala 280
5. Iwona Jezierska 262
6. Artur Ciechoński 202
7. Mateusz Sas 182
8. Andrzej Fabiszewski 178
9. Adam Gruszka 148
10. Daniel Bagrowicz 146
11. Piotr Jańczak 140
12. Alan Kordala 120
13. Krzysztof Staszak 104
14. Anna Kowalczyk 36
15. Błażej Wujs 34
16. Przemysław Misiak 32
17. Maciej Nowak 28
18. Franciszek Stanisławski 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Justyna Bursztynowicz 12
24. Adam Gembalski 10
25. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
Maria Viunytska 8
Jakub Walczak 8
30. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Michał Puchalski 6
33. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 06, 2018 10:56 am   

PSC 39, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Piotr Jańczak
3. Mateusz Sas
4. Alan Kordala
5. Daniel Bagrowicz
5. Jakub Madaliński
7. Aleksandra Gramala
7. Stanisław Nowak
9. Artur Ciechoński
9. Justyna Bursztynowicz
9. Iwona Jezierska
9. Adam Gruszka
13. Maciej Nowak

18l - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 40 - wtorek - 12 czerwiec g: 20:00 Zamknięcie rankingu.
In/Out - wtorek - 19 czerwiec Towarzyski, losowanie grup X MASTERS 2018
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec g: 20:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 13, 2018 1:46 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 40 z 40 turniejów.

zawodnik pkt miejscowość

1. Tomasz Hałajda 626 PSC Pleszew 40
2. Jakub Madaliński 592 RDP Pleszew 40
3. Stanisław Nowak 310 rezygnacja Pleszew 36
4. Aleksandra Gramala 288 panie Pleszew 39
5. Iwona Jezierska 266 panie Pleszew 39
6. Artur Ciechoński 206 PSC Pleszew 38
7. Mateusz Sas 190 rezygnacja Grodzisko 21
8. Andrzej Fabiszewski 188 PSC Pleszew 25
9. Adam Gruszka 160 PSC Kalisz 17
10. Daniel Bagrowicz 150 Pleszew 17
11. Piotr Jańczak 146 Pleszew 17
12. Alan Kordala 120 Pleszew 8
13. Krzysztof Staszak 104 Pleszew 9
14. Anna Kowalczyk 36 Ostrów Wlkp. 4
15. Błażej Wujs 34 Pleszew 4
16. Przemysław Misiak 32 Ostrów Wlkp. 2
17. Maciej Nowak 28 Pleszew 6
18. Franciszek Stanisławski 26 Pleszew 2
19. Mateusz Szczepaniak 24 Ostrów Wlkp. 2
20. Marcin Kowalczyk 16 Ostrów Wlkp. 2
Marcin Mądrzak 16 Pleszew 1
Marcin Nowak 16 Pleszew 1
23. Justyna Bursztynowicz 12 Suchorzew 3
24. Adam Gembalski 10 Pleszew 1
25. Magdalena Błaszczyk 8 Poznań 1
Rob Hermus 8 Boguszyn 1
Kamil Stanisławski 8 Pleszew 1
Maria Viunytska 8 Czernichów 2
Jakub Walczak 8 Kalisz 1
30. Janneke Hermus 6 Boguszyn 1
Ilona Kuznowicz 6 Krotoszyn 1
Michał Puchalski 6 Kraków 1
33. Jakub Płócienniczak 4 Wrocław 1


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

Legenda:
RDP – awans do X MASTERS 2018 z Rankingu Dart Pleszew
PSC – awans do X MASTERS 2018 z rankingu Pleszew Steel Cup
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 13, 2018 1:47 pm   

PSC 40, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Adam Gruszka
4. Andrzej Fabiszewski
5. Mateusz Sas
5. Aleksandra Gramala
7. Piotr Jańczak
7. Stanisław Nowak
9. Iwona Jezierska
9. Artur Ciechoński
9. Daniel Bagrowicz

171 - Adam Gruszka
180 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
In/Out - wtorek - 19 czerwiec g: 20:00 Losowanie X MASTERS 2018
Turniej o flaszkę - piątek - 22 czerwiec g: 20:00
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec g: 20:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 24, 2018 1:18 pm   

X Masters 2018, wyniki, panie:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka Krotoszyn
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Gramala Pleszew
5. Ewa Pawlicka Krotoszyn
5. Ilona Kuznowicz Krotoszyn
7. Iwona Jezierska Pleszew

18l - Ania Kowalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 24, 2018 1:18 pm   

X Masters 2018, wyniki, panowie:

1. Bartłomiej Derbich Jarocin
2. Norbert Pecyna Jarocin
3. Daniel Bagrowicz Pleszew
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Adam Gruszka Kalisz
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
9. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
10. Andrzej Fabiszewski Pleszew
10. Artur Ciechoński Pleszew
10. Krzysztof Staszak Pleszew

180 - Przemysław Misiak, Norbert Pecyna
14l - Bartłomiej Derbich
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 24, 2018 1:19 pm   

Cześć, w piątek 22 czerwca zakończył się 10 sezon darta w Pleszewie.
Tradycyjnie rozegrany został turniej finałowy otwartych mistrzostw Pleszewa, X MASTERS 2018, w kategorii pań i panów.

W zawodach pań, sukces z roku 2016 powtórzyła Ania Kowalczyk z Ostrowa Wlkp. Jest to jej już 14 tytuł rankingowy na pleszewskich tarczach. (podium 14-3-0). W finale pokonała obrończynię tytułu mistrzowskiego Martę Pawlicką z Krotoszyna (2-4-4). Na trzecich miejscach znalazły się Marta Nowak, poznanianka reprezentująca Pleszew (2-2-7) oraz pleszewianka Aleksandra Gramala (0-4-5)

W turnieju panów bezkonkurencyjny okazał się Bartłomiej Derbich z Jarocina (2-4-3), w finale pokonał Mistrza Pleszewa z 2013 roku, jarocinianina Norberta Pecynę (3-6-10). Na trzecich miejscach znaleźli się: wicemistrz z przed roku, ostrowianin Przemysław Misiak (0-3-8) oraz debiutujący na podium turniejów rankingowych, pleszewianin Daniel Bagrowicz.

Dart Pleszew dziękuje: UMiG Pleszew, Klubowi Hades, Delta Sp. J. , Job-Pankration, Pub Piwnica oraz Instalator Jarek Wybierała, za ogromne wsparcie i sprawienie, że rozegranie tego trudnego i przełomowego sezonu do końca, stało się możliwe. Dziękujemy najbardziej Darterom, bo to Wy jesteście tutaj najważniejsi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group