DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER - KOMENTARZE
Autor Wiadomość
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 8:26 pm   

Mimo racji wieku mój mózg funkcjonuje normalnie.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 10:35 pm   

Nie chodziło mi o Twój mózg Qbek :) Tylko o to, że czasem mózg niektórych typujących zapomina o tym, że nie typuje się meczy zakończonych. Czasem też zapomni sprawdzić, czy jakiś mecz może już się odbył i go nie zatypować oszczędzając roboty z unieważnianiem typów niejakiemu edgaritto.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 11:16 am   

Mecze barażowe wystawię do typowania, jak ustalę jak będą one rozgrywane i kiedy.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 4:58 pm   

Wyniki wszystkich kolejek są wynikami ostatecznymi.
XVI kolejkę rzutem na taśmę wygrał r88, który trafnie wytypował remis w meczu Vendetta - Autsajderzy.
XVII kolejkę wygrał biniu68 - tu uwzględniłem wyniki 4 meczów: Aztex - Vendetta, Włóczykije - Orły Ozorków, StanDart - Karolew oraz Legion - Zmiennicy.
Ostatnią kolejkę ponownie wygrał r88 i tym samym... a zresztą zobaczcie wyniki.
Ryku - w ostatniej kolejce zaliczyłem typ "10:" bo jest on jednoznaczny, ale dla celów kosmetycznych prosiłbym o unikanie takich prostych błędów.
Jak tylko będę znał szczegóły rozgrywania meczów barażowych, wystawię je do typowania z adnotacją, kto jest uprawniony do typowania na priv.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 06, 2018 6:44 pm   

Mecze barażowe wystawione do typowania.
Mecz Czarny Koń - Dartallica można typować do niedzieli - 10.06 do godz. 16:00.
Mecz Aztex - Lejdis Plus można pewnie będzie typować dłużej, na razie na 100% nie znamy terminu.
Uprawnionymi do typowania meczów barażowych do mnie na priv są trzej typujący: Qbek, Picia oraz biniu68.
Ostatecznie wiadomo już, że:
- typera w sezonie 2017/2018 wygrał r88,
- drugie miejsce zajął włodzimir,
- jedyną niewiadomą pozostaje miejsce trzecie.
Przypominam również, że ponieważ w obu barażach będzie rozgrywany tylko jeden mecz, to możliwym wynikiem, który także można obstawiać jest 8:7 lub 7:8.
Udanego typowania :)
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2018 10:40 pm   

Mecz Aztex-Lejdis Plus odbędzie się 23.06 godz16 w Rokicie
 
 
włodzimir 


Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2018 8:46 am   

Mecz barażowy Aztex - Lejdis Plus 11:3
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2018 4:32 pm   

Gratulacje dla Pici za osiągnięcie 3 m rzutem na taśmę. :brawo: :brawo: :lotka: :lotka: :piwo:
 
 
Picia 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 155
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Cze 25, 2018 10:27 am   

Dzięki za super rywalizację :spoko: :spoko: :piwo: :piwo:
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2018 10:10 pm   

Wyniki Typera dotyczące meczów barażowych wrzucone.

OSTATECZNA Tabela Wyników Typera ŁLD w sezonie 2017/2018 wrzucona, top3:
1 - r88 - 179 pkt
2 - włodzimir - 165 pkt
3 - Picia - 159 pkt

Klasyfikacja Hall of Fame Typera ŁLD uaktualniona.

Dziękuję wszystkim za zabawę :)

Do zobaczenia na zakończeniu sezonu w Rokicie. Do losowania pięciu nagród dodatkowych zakwalifikowało się siedemnaście osób - szczegóły w wynikach. Oczywiście w myśl wcześniej przyjętej zasady, że kwalifikuje minimum 70% wytypowanych meczów (mecze unieważnione się tu nie liczą).
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 8:16 pm   

Witam wszystkich typujących w XVI już edycji Typera ŁLD.
Jako, że Lestat wystawił dziś terminarz do wglądu, to nie widzę powodu aby tracić czas i dlatego I kolejkę wystawiłem już do typowania.
Jeśli ktoś się jeszcze waha czy typować, to niech po prostu typuje, a jeśli ktoś ma jakieś pytania lub sugestie to zapraszam do komentowania lub pytania.
Jeśli ktoś ma informację o terminie rozegrania któregoś meczu to poproszę o informację w komentarzach.
Standardowo życzę wszystkim udanych typów :)
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 10:52 am   

Niepełne wyniki I kolejki Typera ŁLD opublikowane.
Usunąłem z regulaminu punkt nr 12 stanowiący: "Jeśli przełożony mecz nie zostanie rozegrany przez jeden miesiąc (licząc 4 niedziele po dacie rozgrywania kolejki ŁLD), typ unieważnię u wszystkich uczestników Typera."
Ten punkt miał dwie zalety:
- mnie dawał komfort zamknięcia danej kolejki po góra miesiącu,
- ograniczał możliwość zdewaluowania się typu, bo sorry ale jeśli mecz rozgrywany jest ponad dwa miesiące później to nawet składy drużyn mogą się diametralnie różnić, co już miało miejsce w historii naszej zabawy.
Uznałem jednak, że ten punkt nie ma większego sensu bo i tak nikogo do niczego nie dyscyplinuje, a po głowie dostają tylko typujący. Dodatkowo w obecnym sezonie meczów do typowania będzie mało, więc dodatkowe okrajanie ich ilości jest niepotrzebne.
Pamiętajcie tylko, że mecz zatypowany, który się jeszcze nie odbył nadal można poprawić. Najlczytelniej dla mnie będzie jeśli będziecie to robili w nowym poście.
Z kwestią usunięcia punktu 12 łączy się też niestety problem bałaganu i teraz mamy idealny tego przykład: data meczu Leg - Czarny Koń wyznaczona na 16.XII, co oznacza, że jak dobrze pójdzie to I. kolejkę Typera zamknę dopiero po tym jak zamknę kolejki II, III, IV i V :) Czyż to nie jest śmieszne?
A ponadto chciałem zasygnalizować, że II kolejka jest już wystawiona i można ją typować.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 6:45 pm   

Niepełne wyniki II kolejki Typera wrzucone.
Nowy lider - janiorro lekko zaznaczył swoją przewagę, rekordowy skok odnotował Picia - aż o 13 pozycji.
Od rana można już typować III kolejkę.
Można także poprawiać po dwa typy z I i II kolejki dla meczów, które jeszcze się nie odbyły lub je typować - jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do zabawy.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2018 1:56 am   

:lotka: Wyniki I kolejki Typera uaktualnione po rozegraniu meczu: Diabol Team - Vendetta. Do zamknięcia kolejki nr I pozostał tylko jeden mecz.
:lotka: Tabele po II kolejce Typera uaktualnione po rozegraniu zaległego meczu: Vendetta - Leg oraz po zmianach w I kolejce. Do zamknięcia kolejki nr II pozostał jeden mecz z tejże kolejki i jeden mecz z poprzedniej.
:lotka: Niepełne wyniki III kolejki Typera wrzucone. Do zamknięcia kolejki nr III pozostał jeden mecz z tejże kolejki i po jednym meczu z dwóch poprzednich kolejek.
:lotka: Kolejkę nr IV Typera można typować od poniedziałkowego poranka, kolejka będzie rozgrywana już w tym tygodniu, więc czasu na typowanie jest trochę mniej.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2018 12:18 pm   

Małe sprostowanie do aktualnych wyników Typera.
Ryku - aby być w zgodzie ze sobą i z pozostałymi typującymi niestety musiałem Ci unieważnić typ dla meczu Bull Squad - Zmiennicy, ponieważ zatypowałeś w niedzielę, a mecz odbył się w sobotę. Generalkę także poprawiłem z uwagi na tę okoliczność. Mimo braku informacji wcześniej musiałem tak zrobić. Z drugiej strony dzięki, że sam nie typowałeś meczów, które już się odbyły i to zawsze doceniam :)
Ponieważ prowadzę w tym sezonie statystyki wybryków i spływają do mnie wszystkie protokoły, to mam wszystkie daty rozegrania meczów jak na przysłowiowym talerzu.
Aby się takie sytuacje nie powtarzały jeszcze raz napiszę to, co kiedyś Wam sugerowałem:
1 - najważniejsze - nie typujcie kolejki na ostatnią chwilę bo jest na to zwykle dużo czasu, czasem mnóstwo czasu - o to zawsze dbałem i będę dbał nadal,
2 - jeśli ktoś ma informację, że dany mecz odbędzie się niestandardowo, a więc wcześniej niż w niedzielę, niech przyśle mi tę informację lub wstawi w komentarzach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group