|
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp. Zarejestruj się i dyskutuj z nami.
|
2 . Ogólnopolski Turniej Deblowy |
Autor |
Wiadomość |
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 11:01 pm 2 . Ogólnopolski Turniej Deblowy
|
|
|
Kochani stało się !
Już 13 października MMZ Dart zorganizuje Drugi Ogólnopolski Turniej Deblowy !
Zawody odbędą się w lokalu pod nazwą " Ogródek - Dom Domówek " na ulicy Mireckiego 3 w Mińsku Mazowieckim.
www.facebook.com/ogrodek.domowek
Startujemy punktualnie o godzinie 11:00.
Wpisowe wynosi 70pln od drużyny.
----------
*** NAGRODY ***
1. miejsce - 1400pln do podziału
2. miejsce - 700pln do podziału
3. miejsca - po 400pln do podziału
Dodatkowo pamiątkowe puchary oraz medale dla 8 najlepszych drużyn.
Każdy z uczestników turnieju otrzyma także podobnie jak rok temu , pamiątkowe upominki . Nikt nie opuści turnieju z pustymi rękoma.
Na pierwszej edycji pary , które odpadły brały udział w deblowym turnieju Cricket . Wiemy jednak , że programy do Cricketa się nie sprawdzają więc w tym roku , dodatkowy turniej zagramy Double in / Double Out . Zwycięska podium otrzyma pamiątkowe statuetki oraz nagrody niespodzianki !
W 2. Ogólnopolskim Turnieju Deblowym MMZ Dart mogą wystartować drużyny wyłącznie DWUOSOBOWE, także mieszane.
Ze względu na to, iż chcemy, aby wszystko zostało przeprowadzone sprawnie, liczba drużyn jest ograniczona do 32 par. W przypadku dużego zainteresowania, istnieje możliwość zwiększenia obsady do 40 par.
*** ZAPISY ***
Zapisy drużyn rozpoczynamy 15.08 (środa) i przyjmujemy je WYŁĄCZNIE drogą mailową pod adresem MMZ.DART@GMAIL.COM
W tytule maila wpiszcie TURNIEJ DEBLOWY, natomiast w treści maila podajcie:
1) IMIONA i NAZWISKA darterów z zaznaczeniem, kto jest KAPITANEM
2) MIASTO, skąd jesteście
3) NAZWĘ DRUŻYNY
4) NUMER KONTAKTOWY
W mailu zwrotnym otrzymacie numer konta bankowego, pod którym przyjmujemy zaliczkę wpisowego w wysokości 35 pln .
Do 22.09 (piątek) zgłoszone drużyny będą mogły uzyskać zwrot zaliczki, jeśli nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.
Zapisy przyjmujemy do 30.09 (niedziela) lub do momentu, gdy limit drużyn zostanie wykorzystany.
7.10 (niedziela) przeprowadzimy losowanie online, po czym na stronie wydarzenia pojawi się pełna rozpiska grup oraz spotkań wraz z numerem tarczy.
----------
*** ZASADY ***
Wszystkie mecze będą rozgrywane w formule 501 DOUBLE OUT.
Turniej będzie podzielony na dwie fazy:
# Faza grupowa:
8 grup, 12 tarcz | mecze deblowe 2 vs 2 | best of 5 (1 mecz debel na debel do 3 wygranych legów)
Z każdej grupy awansują dwie najlepsze pary.
O kolejności w tabeli decyduje w pierwszej kolejności oczywiście liczba zwycięstw. W przypadku takiego samego bilansu dwóch drużyn - mecz bezpośredni. W sytuacji, gdy więcej debli będzie miało taki sam stosunek zwycięstw do porażek, tworzona jest mała tabela spotkań między zainteresowanymi drużynami.
Markerem w każdym spotkaniu będzie jedna z osób z tej samej grupy, nie rozgrywająca w danym momencie meczu grupowego. Przy każdej tarczy będzie stanowisko z laptopem.
# Faza pucharowa:
W każdej rundzie, począwszy od 1/8, aż do finału na każdy mecz będą się składać kolejno potyczki:
KAPITAN vs ZAWODNIK NR 2
ZAWODNIK NR 2 vs KAPITAN
DEBEL vs DEBEL
ZAWODNIK NR 2 vs ZAWODNIK NR 2
KAPITAN vs KAPITAN
1/8 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/4 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/2 finału: best of 6 (do 4 wygranych legów)
finał: best of 7 (do 4 wygranych legów)
Mecz o 3. miejsce : best of 6 (do 4 wygranych legów)
----------
*** KONTAKT ***
Wszelkie pytania dotyczące 2.Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart prosimy kierować drogą mailową na adres mmz.dart@gmail.com lub bezpośrednio na fb mmzdart
--------
Czekamy na Was z niecierpliwością!
Widzimy się przy tarczy!
GAME ON! |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Śro Sie 15, 2018 9:50 am
|
|
|
Ruszamy z zapisami !
Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są meilowo na adres mmz.dart@gmail.com
Limit drużyn biorących udział w turnieju to 32 ekipy
W tytule maila wpiszcie TURNIEJ DEBLOWY, natomiast w treści maila podajcie:
1) IMIONA i NAZWISKA darterów z zaznaczeniem, kto jest KAPITANEM
2) MIASTO, skąd jesteście
3) NAZWĘ DRUŻYNY
4) NUMER KONTAKTOWY
W mailu zwrotnym otrzymacie numer konta bankowego, pod którym przyjmujemy zaliczkę wpisowego w wysokości 35 pln .
Do 22.09 (piątek) zgłoszone drużyny będą mogły uzyskać zwrot zaliczki, jeśli nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.
Zapisy przyjmujemy do 30.09 (niedziela) lub do momentu, gdy limit drużyn zostanie wykorzystany.
7.10 (niedziela) przeprowadzimy losowanie online, po czym na stronie wydarzenia pojawi się pełna rozpiska grup oraz spotkań wraz z numerem tarczy. |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Pon Sie 20, 2018 11:54 am
|
|
|
Mamy już 6 zgłoszonych drużyn .
Przypominamy że limit wynosi 32 ekipy .
Wśród nich zwycięzcy pierwszej edycji , czyli drużyna Ty i Ja - czy uda im się obronić tytuł ?
Zgłoszone drużyny
1 . Ty i Ja - Podgórska , Ratajski - Warszawa
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
Pozostało 26 miejsc |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Pią Sie 24, 2018 9:07 pm
|
|
|
Mamy już 12 zgłoszonych drużyn .
Przypominamy , że dla drużyn , którym nie uda się wyjść z grup zorganizujemy Turniej Deblowy Double In Double Out .
Podobnie jak rok temu nagrodami w tym turnieju będą pamiątkowe trunki o różnej objętości , oraz oczywiście pucharki i medale
Zgłoszone drużyny
1 . Ty i Ja - Podgórska , Ratajski - Warszawa
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
Pozostało 20 miejsc |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 9:09 pm
|
|
|
Krzysztof Ratajski zakwalifikował się do kolejnego turnieju serii European Tour .
PDC Europe East Europe Qualifier
ET#13 European Darts Trophy - Göttingen - 13 października
Oznacza to iż niestety , nie będzie mógł on wystąpić w naszym turnieju razem z Karoliną Podgórską . Mamy nadzieję iż Karolina znajdzie godnego zastępcę i wystąpi w naszym turnieju .
Będziemy kibicować Krzyśkowi na miejscu .
Nie mniej , oznacza to , iż wypada poważny kandydat do zgarnięcia głównej nagrody 1400 zł wypada , i szanse dla innych drużyn szybują w górę !
Mamy nadal 12 zgłoszonych drużyn .
Zgłoszone drużyny
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
Pozostało 20 miejsc |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Śro Sie 29, 2018 2:45 pm
|
|
|
Dziś mijają 2 tygodnie zapisów i mamy już połowę uczestników .
Zgłoszenia przyjmujemy do końca września , lub kiedy limit 32 drużyn zostanie osiągnięty .
Przypominamy , iż markerowanie na naszym turnieju odbywa się na komputerach .
Przy każdej tarczy będzie komputer z programem do markerowania .
W tym roku posłuchaliśmy waszych uwag sprzed roku , do markerowania będzie z góry wyznaczona osoba , co powinno usprawnić rozgrywkę i uciąć wszelkie niesnaski wśród zawodników .
Mamy 16 zgłoszonych drużyn .
Zgłoszone drużyny
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
Pozostało 16 miejsc |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 7:24 pm
|
|
|
Wiemy , iż niektórzy z uczestników jak i kibice którzy zostaną w domach lubią na bierząco podglądać wyniki .
Dlatego też , testujemy system który na bierząco , będzie wam pokazywał stan rywalizacji online , zarówno turnieju głównego , jak i Turnieju " pocieszenia " .
Mamy nadzieję , że wszystko zadziała i żaden chochlik nam tego nie popsuje .
Mamy 20 zgłoszonych drużyn .
Zgłoszone drużyny
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki
18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość
19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom
20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa
Pozostało 12 miejsc |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 5:36 pm
|
|
|
Powiedzieć , że jesteśmy mocno zaskoczeni to mało . Pozostało nam już tylko1 wolne miejsce
Dzisiejsze zainteresowanie turniejem , było tak duże , że powiększyliśmy limit miejsc do 40 .
Nie zamierzamy już powiększać turnieju .
O zapisaniu ostatniej drużyny decydować będzie kolejność zgłoszeń .
Kto pierwszy ten lepszy !
Kto nie zdąży się załapać na to ostatnie miejsce i wyrazi chęć , zostanie wpisany na listę rezerwową .
Jeżeli jakaś drużyna wycofa się z turnieju , wtedy kolejna rezerwowa ekipa , będzie mogła wziąć udział w turnieju .
Na dzień dzisiejszy pozostaje ostanie wolne miejsce
Dla nie wtajemniczonych , napis TBA oznacza , że dane zostaną uzupełnione w najbliższych dniach .
Zgłoszone drużyny
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki
18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość
19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom
20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa
21 . TBA - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom
22 . TBA - Drążek , TBA - Radom
23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , TBA - Puławy
24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa
25 . Warszawskie Rekiny 2 - TBA - Warszawa
26 . Warszawskie Rekiny 3 - TBA - Warszawa
27 . Warszawskie Rekiny 4 - TBA - Warszawa
28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość
29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź
30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk
31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin
32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn
33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź
34 . TBA - Różycki , TBA - Warszawa
35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk
36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie
37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia
38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn
39 . X - TBA , TBA - TBA
Pozostało OSTATNIE miejsce |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Sob Wrz 08, 2018 4:56 pm
|
|
|
Uwaga
Zapisy Zakończone[/b]
Mamy już 40 ekip !
Jednakże tworzymy listę rezerwową !
Kilka ekip ma się określić w przeciągu najbliższych dni .
Do turnieju został ponad miesiąc , i mając doświadczenie sprzed roku , kiedy to kilka ekip z przyczyn losowych musiało zrezygnować , wolimy mieć kogoś w zanadrzu .
Także jak ktoś chętny na bycię naszą opcją rezerwową , to zapraszamy do zapisów !
Oprócz 40 ekip turniejowych mamy już 4 ekipy rezerwowe .
Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie turniejem
Dla nie wtajemniczonych , napis TBA oznacza , że dane zostaną uzupełnione w najbliższych dniach .
Zgłoszone drużyny
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki
18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość
19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom
20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa
21 . TBA - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom
22 . TBA - Drążek , TBA - Radom
23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , TBA - Puławy
24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa
25 . Warszawskie Rekiny 2 - TBA - Warszawa
26 . Warszawskie Rekiny 3 - TBA - Warszawa
27 . Warszawskie Rekiny 4 - TBA - Warszawa
28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość
29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź
30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk
31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin
32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn
33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź
34 . TBA - Różycki , TBA - Warszawa
35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk
36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie
37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia
38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn
39 . X - TBA , TBA - TBA
40 . Takie Tam - Pasiński , Winiarski - Toruń
Drużyny rezerwowe
1 . TAXI - Jaruszewski , Oskwarek - Toruń
2 . Dart Team Gdynia - Piotrowicz , Kotołowski - Gdynia
3 . ArMar Pionki - Rogalski , Brzozowski - Pionki
4 . Świerzy z Grzybem - Saładajczyk , Grzyb - Łódź |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Śro Wrz 26, 2018 9:38 am
|
|
|
Turniej Deblowy - Info # 9
Znamy już składy wszystkich drużyn .
W następną niedzielę 07.10.2019 o godzinie 12.00 na naszym facebooku rozlosujemy grupy .
Zgodnie z waszymi sugestiami sprzed roku , nie będzie podziałów na koszyki zgodnie z regionami Polski .
Wszystkie drużyny będą losowane z jednego koszyka , także jak to w życiu bywa mogą się zdarzyć GRUPY ŚMIERCI
Po rozegraniu grup , Ci co odpadli będą mogli się zapisać do turnieju dodatkowego DOUBLE TROUBLE
W tym turnieju gramy już bez grup , systemem pucharowym BO3 Double In Double Out .
Oczywiście także jest to turniej Deblowy .
Nagrodami w tym turnieju , podobnie jak przed rokiem będą szkockie napoje wysokoporcentowe , pucharki oraz medale dla najlepszej 8 turnieju .
LISTA ZAPISANYCH DRUŻYN
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki
18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość
19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom
20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa
21 . Radomski Dart - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom
22 . Brygada RR - Drążek , Krupa - Radom
23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , Trojak - Puławy
24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa
25 . Game Twist – Kowalczyk , Szarański - Warszawa
26 . Sprośni i Nieznośni – Kubiak , Żochowski - Warszawa
27 . Warszawskie Rekiny 4 – Sobociński , Wiśniewski - Warszawa
28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość
29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź
30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk
31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin
32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn
33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź
34 . Praska Bandera - Kamiński , Różycki - Warszawa
35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk
36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie
37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia
38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn
39 . TAXI - Jaruszewski , Oskwarek - Toruń
40 . Takie Tam - Pasiński , Winiarski - Toruń
Drużyny rezerwowe
1 . Dart Team Gdynia - Piotrowicz , Kotołowski - Gdynia
2 . ArMar Pionki - Rogalski , Brzozowski - Pionki
3 . Świerzy z Grzybem - Saładajczyk , Grzyb - Łódź
4 . Steel Wolves - Chechliński , Sujkowski - Warszawa |
|
|
|
|
Janek Pożycz
Dołączył: 13 Cze 2017 Posty: 47 Skąd: MMZ
|
Wysłany: Pią Paź 05, 2018 3:54 pm
|
|
|
Już w tą niedzielę o 12 na facebooku MMZ DART rozlosujemy grupy 2 Ogólnopolskiego turnieju deblowego .
Jako , że jesteśmy pozytywnie nastawieni do wszystkich uczestników postanowiliśmy że w turnieju wezmą udział wszystkie zgłoszone drużyny nawet te rezerwowe .
W związku z tym mamy 43 ekipy !
Wszystkie ekipy rozlosujemy do 8 grup .
W pięciu grupach będzie rywalizowało po 5 drużyn , natomiast 3 grupy będą 6 drużynowe .
3 Grupy sześciodrużynowe będą rywalizować równolegle na 2 tarczach , natomiast grupy pięciodrużynowe na 1 tarczy .
Na pewno będzie 11 tarcz , możliwe że powiesimy ich więcej , jednakże wszystko wyjdzie podczas przygotowywania lokalu .
Padały od was pytania czy w związku z tym , iż turniej będzie rozgrywany w " Ogródek Domówek " , turniej będzie rozgrywany na zewnątrz ? Odpowiedź brzmi NIE . "Ogródek Domówek " to letnia odsłona " Dom Domówek " i to w nim będą powieszone tarcze . Będziecie mogli poczuć się jak na domowym turnieju , mamy nadzieję w dobrej i przyjaznej atmosferze . P.S. nie trzeba zabierać ze sobą kapci na zmianę .
Zawodnicy , którzy będą aktualnie czekać na swój mecz , będą mogli nabierać mocy przy barze w ogródku , lub w pokoju , który roboczo nazwaliśmy " Chill Roomem " wraz z tarasem .
Także nie obawiajcie się , będzie gdzie usiąść , a pogodę na sobotę póki co prognozują słoneczną 20 stopni .
Turniej rozpoczynamy o godzinie 11.00 , zaś zapoznać się z topografią naszej turniejowej miejscówki będzie można od godziny 10.00 .
Dla przyjezdnych samochodem , najlepiej zaparkować będzie na ulicy Spółdzielczej , Bulwarnej lub placu Kilińskiego . Jednakże miejcie na uwadze iż jest to sobota , a Mińszczanie lubią jeździć samochodami na zakupy więc może być tłoczno , nawet o 10 rano .Wszystkie te miejsca oddalone około 500 metrów od naszego lokalu .
Dworzec PKP oddalony jest mniej więcej 10 minut spacerkiem od lokalu .
Przypominamy adres turnieju
Ogródek Domówek
Mireckiego 3
05-300 Mińsk Mazowiecki
www.facebook.com/ogrodek.domowek
Dla wszystkich uczestników na start przygotowaliśmy pamiątkowe gadżety , oraz mały catering , który przygotuje dla was pobliska knajpka z zapiekankami " Zapieksy & Kawa " z której będziecie mogli zamawiać szamanko na barze .www.facebook.com/warszawskazapieksyikawa
Przypominamy również , że w grupach gramy tylko deble BO5 .
Do fazy Play Off awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grup .
Turniej " Double Trouble " jest turniejem dodatkowym dla drużyn , które odpadły w grupach .
W przypadku nie parzystej liczby zgłoszonych drużyn do dodatkowego turnieju , do drugiej rundy mogą automatycznie awansować drużyny z najlepszym bilansem z turnieju otwartego . Decydować o tym będą , Różnica legów , Zdobyte punkty , ilość zwycięstw . Turniej ten Od początku do końca gramy systemem pucharowym BO3 .
Zarówno w turnieju głównym , jak i Double Trouble , rozgrywany będzie mecz o 3 miejsce !
Pamiątkowe medale i puchary otrzyma po 8 najlepszych drużyn z obu turnieji .
Po przybyciu do lokalu prosimy o wpłatę wpisowego oraz jak już ktoś jej dokonał , potwierdzenia przybycia .
No i ostatnia sprawa .
Pamiętajcie , że dart to przede wszystkim DOBRA ZABAWA , więc nie uprzykrzajmy sobie nawzajem zarówno gry jak i całego turnieju i tego się trzymajmy !
W razie jakichkolwiek pytań piszcie na FB lub meilowo
Widzimy się w niedzielę o 12.00 podczas losowania ! |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|